Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
ROZHOVOR- NISSAN_350_Z
Teczka83
Tak pro další rozhovor jsem si vybral Lukáše Zemaníka, alias hráče a administrátora NISSAN_350_Z. Z mého pohledu trvalý kámoš. To znamená kámoš, který vždycky pokecá. Ať už tady, nebo na serveru. A je to opravdu svědomitý administrátor Smile.


Teczka83: Čaau Lukáši. Jakožto milovník amerik se Tě první zeptám: Proč zrovna NISSAN???!!! Proč ne radši třeba Dodge Charger?? Vždyť třeba takový Nissan Pivo je až strašidelný auto...

NISSAN: Čauko. Prečo práve Nissan? ... Tak já mam rád také "menšie autá" ako nejaké extra rýchle (Charger). Nissan by bol akurát pre mňa :D Nissan Pivo je otrasné auto, ale to sú skoro všetky také tie elektrické autá otrasné, nevyrovnajú sa tímto čo sú teraz

Teczka83: Dobrá, uchlácholil jsi mě :D. Napiš nám něco o sobě. Kolik Ti je, kam chodíš na školu a co třeba děláš v reálu?

NISSAN: Volám sa Lukáš mám 16 rokov. Chodím na SOŠ (Strednú odbornú školu) - zameranie: Auto-elektrotechnik. Bola to moja záluba, tak som si "trúfol" na to Smile. V reale sa zaujímam o baby, autá a elektriku v nich. Auto elektrotechnika sa v budúcnosti podla mňa dosť využije, keďže sa chystajú už aj elektrické automobily.

Teczka83: To máš pravdu...ale osobně si myslím, že třeba elektrický auto s výkonem 200 koní a dojezdem tisíc kilometrů přijde až tak za 50 let. Ale super obor jsi si vybral Smile. Co Tě přitáhlo k SP? Jak jsi se k nám dostal?

NISSAN: Tak pritiahli ma tam kamaráti z jednej skupiny (nechcem robiť reklamu tak nepoviem), že si pôjdeme zahrať GTAčko. Prvýkrát som sa tam napojil asi rok 2010 január/február, neviem už presne. Tak tie prvé dojmy boli dobré, aj keď zo začiatku to bolo najhoršie. Bál som sa že dostanem ban/kick keď niečo napíšem do chatu, tak som radšej nič nepísal nikdy. Až po čase keď som začal zdraviť pár hráčov, tak už to bolo o niečo lepšie, necítil som sa už potom ako nejaký "nováčik". Po určitom čase som začal spoznávať nových ludí: Kapo, Bouček, Krlson, magič, Kokys, lofastek, Wojta, Nikeyla, Choose, Nikýs, Mindie, Nylez(Rocket), proste to bola super parta, ktorá vydržala dosť dlho Smile Teraz to už neni ako kedysi, starý hráči odchádzaju a nový prichádzaju, bohužial tak to je Smile A teraz keď mám 2000h, tak ma tu už nebaví ako dávnejšie. Asi preto, lebo tam už neni tá stará partia super ludí no Smile

Teczka83: Tak to s Tebou souhlasím. Pravda je ta, že už tam nehrají ti hráči dřív. Ale dá se to. Já jsem rád za to že tam je aspoň torzo té staré party. Ty, Eddo, Magic... a občas se tam někdo ještě objeví. Kdyby jsi měl možnost něco na SP změnit. Co by jsi změnil? Je tam něco, co Tě vyloženě štve?

NISSAN: Zmeniť ani nie, skôr vrátiť čas do roku 2010/11. Vtedy to bol skvelý systém, nie ako je teraz...

Teczka83: Taky bych to vrátil...jenže kdyby se vrátil původní systém, tak by v Česko-Slovensku stoupl počet sebevražd mladých lidí o 300 procent... Ale u Tebe předpokládám, že hraješ jen pro pobavení, nebo tak žiješ víc hrou než realitou?!

NISSAN: Na SP chodím len pre pobavenie, občas spraviť akciu kým som admin :D (dlho už nebudem). "Hru nežijem viacej ako realitu" Hra je len for fun, a realita je v skutočnosti, neni som až taký chmulo závislácky :D ... Tak idem von a tam sa pozabávam s kamošma Smile

Teczka83: A tak to má být Smile. Když jsme u těch kámošů. Poznal jsi se s někým z SP osobně? Případně, chtěl by ses s někým sejít a pokecat?

NISSAN: Zatial som sa nestretol ešte s nikým :/ No chcel by som spoznať môjho: Kapo (Miro), Smerdzo-železo-meď (Boučeka) :D A potom ešte moju krásku Mindínku Smile Z inej "group" sme sa už stretli Smile Bolo to celkom fajn stretko, čo sme sa z ničoho nič večér dohodli a na druhý deň sme cestovali, spoznali sa, kto a čo sme zač Smile Kebyže by bolo aj také na SP, nejaká tá parta zo SP na SK čo by sa stretla by nebolo až také zlé a možno by som aj prišiel Smile

Teczka83: Jojo, s Boučkem bych se taky se taky chtěl sejít, ale je to flák cesty no... Ale pár lidí jsem už poznal. A nejvíc vzpomínám na @ngel jazyk. A když se ozve Wlcacek, tak se v sobotu sejdeme v Praze Smile. Postřehl jsem, že chceš skončit v AT? Už Tě to nebaví? Jak dlouho vlastně chceš na SP zůstat?

NISSAN: Hej no, nebaví ma to už až tak, som menej aktívny čo je aj dosť vidieť, tak tam chodím iba na večér, keď tam už neni až tolko "detí". A ako dlho plánujem na SP zostať? Tak to sa uvidí podla času Smile Lebo nikdy nevieš čo sa stane. Život sa Ti môže behom sekundy zmeniť o 180°.

Teczka83: Tak hlavně zůstaň jako hráč...ať můžu s někým jezdit na Chiliad jazyk. A jak jinak trávíš volný čas? Jen tak se poflakuješ venku? Nebo máš nějakého koníčka?

NISSAN: Dobre Smile ... Volný čas trávim buď vonku s kamošmi, alebo si niekedy zabehám, zabicyklujem Smile ... Koníček mám, že sa venujem autám, ak sa niečo dá, tak to opravím ja sám a ak nie, tak to dám k nám na školskú dielňu, kde máme väčšiu výbavu na vážnejšie opravy a tam to potom opravím s majstrom Smile

Teczka83: A tak to je super, že to můžeš vzít do školy Smile A do budoucna se touhle prací cheš i živit?

NISSAN: Tak chcem by som sa živiť s tým no to máš pravdu Smile A kebyže sa to nepodarí, tak by som ešte vyskúšal ten kamión Smile

Teczka83: A poslední otázka. Chtěl by jsi něco vzkázat hráčům? Případně někoho pozdravit?

NISSAN: Odkázať by som chcel iba to, že nech to moc neprežívajú, je to len hra Smile A pozdravujem môjho smerdza Boučeka :* Minďu, Kapo, speed_morče, a všetkých ostatných Mimo

Teczka83: Děkuju Ti za čas k rozhovoru Smile

NISSAN: ďakujem tiež Smile


V pohodě rozhovor. Příjemné čtení a těšte se na další Smile. Možná ho udělám sám se sebou :D
LeGacy
Rád čítam rozhovory, podaril sa ti tak isto ako každý rozhovor, ktorý si robil. No, ale som už fakt velmi zvedavý na to, že s kým bude ten ďalší. :D
Mamba
Super rozhovor Palec nahoru
Yamatino108
Super rozhovor Nissan v pohode hráč.K rozhovoru ako vždy podaril sa ti :D.
Teczka83
Děkujeme Smile. A na další rozhovor se nechte překvapit Smile Jinak škoda Nissane že v AT končíš To jsem nechtěl
Upravil/a Teczka83 dne 09.10.2013 18:57
Julian
super rozhovor ;)
Ruda
Super rozhovor jako vždy, jen mě vyloženě bijou do očí ty smajlíci. Ty by možná chtělo nějak zredukovat, protože jak se zobrazují tady na webu to je vyloženě hrůza,

Jinak Nissan v AT sme si rozuměli, s tebou a Gatem byla sranda po večerech, no bohužel co se dá dělat.
Sh1TeRkO
Citace
torzo té staré party. Ty, Eddo, Magic...


To si ma spomínať nemusel... :D

Inná. heheheee
Teczka83
Děkujeme Smile Jinak Nissane, taky se koukej vyjádřit*DEVIL*
Upravil/a Teczka83 dne 11.10.2013 08:18
NISSAN_350_Z
Vďaka všetkým Smile
Teczka83
No konečně :D
Yamborghini
Elektrotechnika a elektronika je zlo! Nissane, můžeš mě z ní doučovat, pokud chceš. :D

Jako vždy super rozhovor tečko, taky jsem zvědavej, kdo přijde příště. Smile
Teczka83
díky,díky. Už mám jednoho člověka, uvidíme jak se bude chtít jemu Smile
ViktoreK
Jako vždy se rozhovor povedl, zase znám někoho trochu víc (Teczku :D) Palec nahoru
HatchBack
Nechat práv a zůstat na serveru jako hráč je šlechetné rozhodnutí , takhle uvolnit místo jinému , protože sám vidíš , že už nejsi aktivní . Uznávám tě zato kámo Hi
Teczka83
Děkujeme Smile
Ruda
Tak Teczko, udělej si čas, už se těším na další rozhovor. :-D
Teczka83
Bude co nevidět Smile
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
14 Hlasů
48%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasů
14%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasů
21%
Ne
4 Hlasů
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
3%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 25