Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
[M]ajky
Vikush
Vizitka pekná, chlapec v pohode :D Predomnou mal popíkov SF, v nich som dokonca aj niaku maličkú dobu bola king a vďaka tomu som zistila že je to super miesto pre firmu :D. Bol to popelár a popelárom skrátka vizitky komentovať musím To jsem nechtěl Smile
thorous
Děkuji za zmíněni mezi lidma co nemáš rád, ale pokud možno, dej mi jinou barvu než růžovou, tu nemám rád a ani nijak nevyjadřuje to, co vyjadřovat má. Dej tam třeba černou, ta je fajn Smile

Jinak k Tobě asi to, co už zmínil Panzer, nevím no, takovej ten blbeček co když se chce hádat a dojdou mu argumenty, tak pak brečí, nebo volá admina.
DarKoBiT
Vizitka celkom fajn na serveri ťa občas zazriem Smile
Majky_
Citácia
dej mi jinou barvu než růžovou, tu nemám rád


Právě proto tu růžovou tam máš ;)
A abys nebrečel, Speciálně Tebe dám tučně Smile


Citácia
takovej ten blbeček


Pixelovi slova
"Podle sebe soudím Tebe"
S tím naprosto slouhlasím


Citácia
když se chce hádat a dojdou mu argumenty, tak pak brečí, nebo volá admina


Brečíš jedině Ty, že si dostal Jail za níčení misí, hold.. když se ****, tak si zatleskej.. že?

To že Tě Carter specoval už není moje starost..

To že si myslíš Ty, že brečim na adminů, že mě nějakej kid zabíjí, to už je Tvůj problém ;)

Pro mě za mě, mě zabíjej třeba každej den. Aspoň si tím vyléčíš svý komplexy Smile

Nevim proč me nesnášíš, nic sem Ti neudělal.
A asi dobře, že mě nesnášíš, blbečků mám mezi kámošema (jak realnýma tak těma virtuálníma) až až Smile
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14063
HrBeeeC
To snad ne, to je ten, co mi při každé příležitosti píše "Nasrááááál!" To je on! A ještě k tomu má vizitku! A pěknou! Se spoustou informací!

:D Suprovej hráč, pohodář, ale jen když si píše s určitým okruhem lidí. Pak se necháš zbytečně vyprovokovat tou druhou stranu lidí a to je špatně :D
Ale my spolu problémy nemáme, ba naopak.
Poznali jsme se kdysi, když jsi nadával na můj závod s BMXkama.. :D Ještě, že jsem ho postavil tehdy, aspoň jsme se seznámili..
Majky_
Hrbe, taky jsem rad ze neumis stavit zavody vim ze si mi pak pomahal portoval (po konci zavodu) abych to aspon dojel ale ja se stejne rozplac o silnici :D

Co se tyce toho druheho okruhu lidi, deti me vytaceji, kdyz kolikrat vidim jak se ty maly smradi chovaji, je to dobra antikoncepce :D :D

jsem rad za adminy jako jsi Ty, fizl fifaPK, tlustej Tumik, brucoun Grizzly, usatej Ruda-Kral a dalsi

Aspon nekdo normalni tam je, to mi ale nedava dostatecnou chut hrat mezi tema fakanama :D

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14063
Dush3yo
Vizitka super, na SP si mě jednou povzbudil.. (Menší oslava tvé postupky hodin :D ) Suprový hráč, vizitka taky!
Majky_
Citácia
SamopalAkaSapik napsal:

Vizitka super, na SP si mě jednou povzbudil.. (Menší oslava tvé postupky hodin :D ) Suprový hráč, vizitka taky!


No jo :D Ty byly časy, když jsem ještě hrával aktivntě, teď stojí SP za starou bačkoru. nic mě tam netáhne, ale třeba se jednou SP zase probere a něco mě tam natáhne, tak abych nezačínal od nuly, udržuju si svůj majetek v hodnotě cca 100 mega :D

Občas se tam i ukážu na pokec a kouknout, co je novýho

Jsem rád, že mě Nosferatu drží ve své firmě i přes to, že nejsem vůbec aktivní. Hold, jednou parťák na vždy parťák :D

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14063
Chotycansky
Zdravím Smile Vizitka, barvy, nápisy...... Vše luxusní Smile Na serveru v pohodě borec Smile Ať se daří Smile
Majky_
Citácia
MrCaesar napsal:

Zdravím Smile Vizitka, barvy, nápisy...... Vše luxusní Smile Na serveru v pohodě borec Smile Ať se daří Smile


díky díky Smile
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14063
Bony
Zdarec.

Jen troch k vizitce:

Sexuální orientace: Kozyyy "chápu jako že máš ženy rád", ale máš rád adidas ? "Čim více proušků, tím více teploušků", tak nevím co si mám myslet.

Ne sranda. Jen si musím rejpnout, jelikož se strašně divím, že jsem jeden z mála označených jako přítel no to u moc lidí nevidím ještě když jsem už s tebou nekecal hodně dlouhou dobu "myslím, že naposledy to bylo někdy v roce 2014, kdy jsem jetě měl kamiony LS"

Jinak pohoda hráč super se s tebou kecalo "doufám, že ještě někdy pokecáme", ikdyž jsem nečekal, že pán má rok výroby 93. Myslel jsem, že si krapet mladší, ale co věk je jen číslo!

Jinak ať se ti daří!
Majky_
Citácia
Bony napsal:

Zdarec.

Jen troch k vizitce:

Sexuální orientace: Kozyyy "chápu jako že máš ženy rád", ale máš rád adidas ? "Čim více proušků, tím více teploušků", tak nevím co si mám myslet.

Ne sranda. Jen si musím rejpnout, jelikož se strašně divím, že jsem jeden z mála označených jako přítel no to u moc lidí nevidím ještě když jsem už s tebou nekecal hodně dlouhou dobu "myslím, že naposledy to bylo někdy v roce 2014, kdy jsem jetě měl kamiony LS"

Jinak pohoda hráč super se s tebou kecalo "doufám, že ještě někdy pokecáme", ikdyž jsem nečekal, že pán má rok výroby 93. Myslel jsem, že si krapet mladší, ale co věk je jen číslo!

Jinak ať se ti daří!


s tím adidasem sem to nemyslel tak :D

ale někde jsem slyšel hlášku "mám hadry Adidas XXL" ve smyslu že velký/volný :D Jinak od Adidas mám tak maximálně tepláky po dědovi :D jinak jedu ve značkách Vehicle, Numbero, Willard a Fishbone :D

Stebou byla ve firmě Kamionáci LS sranda, byl jsem tam rád. jen mě to časem přestávalo bavit (ta komunita dětí se nezapře)

Snad se někdy ve firmě ještě setkáme, třeba u Yakuzy SF (kterou momentálně vlastním) :D

Taky vím, že jsem se jednu dobu hádali, kvůli těm Tvým návrhům, ale kdo se kdy s kým nepohádá :D

Jinak díky za okomentování Smile
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14063
WDesign
To víš, Majky, náš párek a borec :D
Pohodový hráč a skvělý majitel firmy Yakuza SF.

P.S.: Jsem PussyCat, vím, že by jsi nevěděl, kdo to psal.
RuliiKkO
Pěkná vizitka, skvělý hráč & kámoš. Nemám a snad ani nebudu mít s tebou žádne problémy, jsi rozumný hráč tak ať se daří dál, taky ti děkuju za 2x označení obl. administrátora to mě potěšilo :D :D Měj se *PECKAAAA*

e// nevidím smajlíky jen já nebo i ty?

Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
Majky_
Citácia
CrUrban napsal:

To víš, Majky, náš párek a borec :D
Pohodový hráč a skvělý majitel firmy Yakuza SF.

P.S.: Jsem PussyCat, vím, že by jsi nevěděl, kdo to psal.


:D nevěděl bych :D Díky Smile



Citácia
RuliiCeKo_OCze napsal:

Pěkná vizitka, skvělý hráč & kámoš. Nemám a snad ani nebudu mít s tebou žádne problémy, jsi rozumný hráč tak ať se daří dál, taky ti děkuju za 2x označení obl. administrátora to mě potěšilo :D :D Měj se Peckaaaa

e// nevidím smajlíky jen já nebo i ty?


díky díky Smile

Ne nevidím smajlíky, neumíš je psát nejspíš :D :D

//Edited
Upravil Majky_ dňa 30.04.2016 19:52
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14063
SnEaK
No můůůj člověk :D z Libereckýho kraje :D
Jinak vizitka pěkná,propracovaná.
V poho hráč.
Majky_
Citácia
SnEaK napsal:

No můůůj člověk :D z Libereckýho kraje :D
Jinak vizitka pěkná,propracovaná.
V poho hráč.


Díky Smile
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14063
Geroj
Citácia
â—„Lidé, kteří pro mě naopak nemají žádnou cenuâ–º
thorous
Houdini


Ou, to ma zarazilo s tým Houdinim, čo som ti za ten krátky čas spôsobil s tým nickom? :D

Inak vizitka zaujímava hlavne štýlom nadpisov, taký old school, dlho som niečo podobne nevidel.
Floatin
Pamätám si ťa z Nosfeho firmy (Volal som sa Im_Awesome),si pohodový hráč a hlavne to máš v hlave poriadku.;)
Majky_
Citácia
Geroj napsal:

Citácia
â—„Lidé, kteří pro mě naopak nemají žádnou cenuâ–º
thorous
Houdini


Ou, to ma zarazilo s tým Houdinim, čo som ti za ten krátky čas spôsobil s tým nickom? :D

Inak vizitka zaujímava hlavne štýlom nadpisov, taký old school, dlho som niečo podobne nevidel.


Nejspíš si mi furt spamoval PMka hovadinama, nebo si níčil mise.. nevim no, přes půl roku jsem nehrál, takže teď to zase beru trošku jinak :D


Citácia
Floatin napsal:

Pamätám si ťa z Nosfeho firmy (Volal som sa Im_Awesome),si pohodový hráč a hlavne to máš v hlave poriadku.;)


Yop, pamatuju Smile Díky
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14063
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
9 Hlasov
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 13