Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
[M]ajky
MaTy
Jsem rád, že jsem tě mohl přivítat zpět mezi prvními na serveru :D jsi super týpek nikdy žádný problémy jsem s tebou neměl. Vizitka super. Snad ještě napíšeme zase na serveru. Ještě jednou vítej zpět. Smile
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
Majky_
Citácia
DaiSuke napsal:

Jsem rád, že jsem tě mohl přivítat zpět mezi prvními na serveru :D jsi super týpek nikdy žádný problémy jsem s tebou neměl. Vizitka super. Snad ještě napíšeme zase na serveru. Ještě jednou vítej zpět. Smile


Díky díky Smile
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14063
Zrušený účet
Konečně někdo, kdo má rád trap. Pusa rofl
Tyto jsou taky dobré. :D



Majky_
Citácia
Gigush napsal:

Konečně někdo, kdo má rád trap. Pusa rofl
Tyto jsou taky dobré. :D


Jojo Jooo Smile


Upravil Majky_ dňa 05.03.2017 20:14
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14063
Zrušený účet
Prostě boží styl.
Hodí se ve všech ohledech. :D
K:
- hulení (nehulím)
- když je smutné období
- některé písničky jsou i taneční

No prostě božánkovní. rofl
Majky_
EDITED
Upravil Majky_ dňa 23.02.2018 15:30
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14063
Geroj
Wau majky, pekná e46tka, čo tam máš za motor?
tu je moja.
https://scontent.fbts6-1.fna.fbcdn.ne...e=5B0B6C77
Majky_
Citácia
Geroj napsal:

Wau majky, pekná e46tka, čo tam máš za motor?
tu je moja.
https://scontent.fbts6-1.fna.fbcdn.ne...e=5B0B6C77


2.0 318i 110kw 2003
215xxx nalítáno
za 85k v top stavu

Luxusní poježděníčko Smile
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14063
Fifa
Kid se vrátil na server? No nekecej, to už tě omrzely ty ostatní kraviny? :D
img.tpx.cz/uploads/ATomasPodpis1111.png
Nosferatu
Na serveru jsem to nestihl, tak tě vítám zase zpět. Smile
KoLoB
Tak, já ti nebudu přát k tvému jak vidím celkem velkému návratu :D
Poznal jsem tě mírně když jsem na serveru hledal nějakého grafika co by mi narychlo udělal nadpisy na vizitoš, pak jsem tě dotoho hodinu nutil a nakonec jsi je udělal nádherné :D Ale tak nebudu tu popisovat tvou zručnost v grafice, ale přejdu ktomu jaký jsi.
Jako hráč mi příjdeš absolutně v pohodě, pokecal jsem si stebou hodně dobře, seš dokonce i "mírně" inteligentní :D Ale ne, tvé osobnosti nemám opravdu co vytknout, super člověk :D

Vizitku jsem tentokrát nechal až na druhé místo.
Vizitka je celkem hezká, jednoduchá a plná informací, alespoň pro člověka co tě zná pár hodin :D
No, ještě mě celkem překvapil tvůj věk, měl jsem pocit že jsem narazil na někoho v mých letech, budu muset asi hledat dál :D
Takže hodně štěstí do SP ale hlavně do realného života kde ho každej z nás potřebuje nejvíc.
Majky_
Citácia
Fifa napsal:

Kid se vrátil na server? No nekecej, to už tě omrzely ty ostatní kraviny? :D

To víš :D Nejsem kid jako Ty, abych hrál hovadiny jako je PUBG :D

Citácia
Nosferatu napsal:
Na serveru jsem to nestihl, tak tě vítám zase zpět. Smile


Díky díky Smile

Citácia
KoLoB napsal:

Tak, já ti nebudu přát k tvému jak vidím celkem velkému návratu :D
Poznal jsem tě mírně když jsem na serveru hledal nějakého grafika co by mi narychlo udělal nadpisy na vizitoš, pak jsem tě dotoho hodinu nutil a nakonec jsi je udělal nádherné :D Ale tak nebudu tu popisovat tvou zručnost v grafice, ale přejdu ktomu jaký jsi.
Jako hráč mi příjdeš absolutně v pohodě, pokecal jsem si stebou hodně dobře, seš dokonce i "mírně" inteligentní :D Ale ne, tvé osobnosti nemám opravdu co vytknout, super člověk :D

Vizitku jsem tentokrát nechal až na druhé místo.
Vizitka je celkem hezká, jednoduchá a plná informací, alespoň pro člověka co tě zná pár hodin :D
No, ještě mě celkem překvapil tvůj věk, měl jsem pocit že jsem narazil na někoho v mých letech, budu muset asi hledat dál :D
Takže hodně štěstí do SP ale hlavně do realného života kde ho každej z nás potřebuje nejvíc.

Je hezký, že se Ti to hovno co jsem udělal líbí :D a Grafik bych si úplně neříkal no :D

Jak říkám, sice mám vystudovanou grafickou školu, ale studoval jsem tam polygrafii a tisk :D Ke grafice jsem se ani nedostal..

Jinak teda díky dík Smile
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14063
Kacka
ahoj Majky, slíbila jsem že ti ten komentář dám.. Tak vizitka pěkná, dozvěděla jsem se co sem potřebovala, hezky přehledná. Si u mě ve firmě, a doufám že tu taky nějaký pátek ještě zůstaneš, ať se ti daří..Smile
Majky_
Citácia
Kacka1997 napsal:

ahoj Majky, slíbila jsem že ti ten komentář dám.. Tak vizitka pěkná, dozvěděla jsem se co sem potřebovala, hezky přehledná. Si u mě ve firmě, a doufám že tu taky nějaký pátek ještě zůstaneš, ať se ti daří..Smile


Děkuju Smile No snad vydržím dlouho Smile
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14063
PuMaS_77
Majkyyyyy, Hezká vizitka, krásně zpracovaná, my se známe chvíli, ale myslím,že jsme si společně padli do oka :-) No ty jsi takovej náš hypochondr, furt rýma, furt něco :-D Né uzdrav se! :D Máš to velmi hezké, doufám,že kamarádi budem i na dále, ať se ti daři brachu:-) Breakfast! MotherF****** Jooo
Majky_
Citácia
PuMaS_77 napsal:

Majkyyyyy, Hezká vizitka, krásně zpracovaná, my se známe chvíli, ale myslím,že jsme si společně padli do oka :-) No ty jsi takovej náš hypochondr, furt rýma, furt něco :-D Né uzdrav se! :D Máš to velmi hezké, doufám,že kamarádi budem i na dále, ať se ti daři brachu:-) Breakfast! MotherF****** Jooo


:D :D Jakože už jsem zdravej (dá se říct) Snad jo, jen nevim, jak dlouho u SP vydržím, třeba mě zase čeká několika měsíční pauza, zanedbávám svou crew s ostatníma hrama :D (GTA V, CS:GO, Paladins,...) :D
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14063
Spamer
Ták ahoj vizitka sa mi páči dočital som sa v nej všetko potrebne
Ako hráča ťa poznám od 2013 +- a nikdy som stebou nemál problem

TCN Navždy ! <3

://pisane z mobilu
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=13044

img.tpx.cz/uploads/3199f20a-447d-4c69-99f2-8fff37e44797.jpgimg.tpx.cz/uploads/spejmrgolfik.jpg
pre vizitku klikni na golfa
Majky_
Citácia
Spamer napsal:

Ták ahoj vizitka sa mi páči dočital som sa v nej všetko potrebne
Ako hráča ťa poznám od 2013 +- a nikdy som stebou nemál problem

TCN Navždy ! <3

://pisane z mobilu


Ano ano.. Červenec 2013..ach ty časy :/
TCN!!!
Tenkrát ještě SP nebyla jen o penězích, jako teď..
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14063
DangerRMV
Wow, asi nejlepší, nejkrásnější a nejpropracovanější vizitka co sem kdy za ty roky tady na webu viděl. Top č.1 ze všech tady. Jinak proti tobě jako hráči nic nemám, příjdeš mi v pohodě a snad to tak i zůstane.
Majky_
Citácia
Ove8 napsal:

Wow, asi nejlepší, nejkrásnější a nejpropracovanější vizitka co sem kdy za ty roky tady na webu viděl. Top č.1 ze všech tady. Jinak proti tobě jako hráči nic nemám, příjdeš mi v pohodě a snad to tak i zůstane.


Zas to nepřeháněj nebo se budu červenat :D
Děkuju Smile
Taky jsem s Tebou neměl nikdy problém Smile

E//
Menší Edit po delší pauze :D
Upravil Majky_ dňa 14.10.2018 23:28
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14063
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
9 Hlasov
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 11