Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
ROZHOVOR- Wendis
Teczka83
Tak po dlouhé době jsem tu zase s rozhovorem. Tentokrát jsem si vybral Vaška Škardu. Vy ho spíš znáte pod nickem Wendis. Pohodář, se kterým se dá kecat o všem a nezkazí žádnou srandu.


Teczka83: Zdravím Tě. Pověz nám na začátek něco o sobě. Kolik Ti je, odkud přibližně pocházíš a tak.

Wendis: Ahoj, zrozen 3.6.1987 v Duchcovské porodnici se toulám životem v okresech Teplice a Litoměřice Ústeckého kraje. Momentálně 8 let zakempen právě mezi kopci. Je tu klid, pohoda, CHKO a je tu klid od nepřizpůsobivých občanů ČR. Smile

Teczka83: Nekecej, zrodil jsi se v Duchcově? Tak to já taky, cca 4 roky před Tebou :D. Vím přibližně kde bydlíš. Kolem Milešovky je úžasně. Ale celkem všechno z ruky. Co práce? Co děláš v reálu? Nebo jsi jeden z těch, kterým nestačilo 8 let základky a musí se učit déle? :D

Wendis: Tak to jsi ještě mladej kluk :D

Já jsem se učil hrozně rychle. Vylezl jsem ze školy v 19ti jako elektrikář - silnoproudař a od té doby už jsem vystřídal asi 7 zaměstnání. Vpodstatě se snažím držet řemesla, i když někdy nebylo zbytí. Dělal jsem elektrikáře, elektronika, mechanika, servisáka, děvečku pro všechno, přidavače na stavbách a seřizovače šicích strojů. Momentálně sedím doma na zadku s domluvenou prací v Holandsku a čekám, kdy jim naskočí nová


Teczka83: Tak každý je mladý tak jak se cítí, že? Já se cítím na 13 let jazyk. Jinak, jak jsi se dostal ke hraní na SP? Co Tě sem přitáhlo?

Wendis: Na SP jsem se dostal díky potřebě zabití volného času a nespavosti. Potřeboval jsem způsob, jak přijít na jiné myšlenky a v PC bylo nainstalováno GTA. Pak už to šlo samo. Zjistil jsem, kde stáhnout nějakej SAMP, na internetu mi jako první naskočila SP, tak jsem šel. A už tu prostě hraju.

Teczka83. Takže jeden z mála, který sem přišel z vlastní iniciativy, aniž by ho někdo popíchnul Smile. Jak jsi se dostal k právům? Předpokládám, že jsi byl v pohodě už od začátku-vzhledem k Tvému věku...

Wendis: Já jsem si podal žádost v posledním veřejném náboru. Na popud Ameliho, kterému tímto děkuji, že mě přemluvil.

V pohodě... Já jsem nervák a navíc se ke každému chovám jako k sobě rovnému. Takže když mě někdo popáté za sebou zabil na spawnu, tak schytal mnoho velmi vulgárních výrazů do /pm.

S administrátory jsem nikdy větši problémy neměl a dokonce jsem se v žádosti dočetl, že jsem na serveru "Nevýrazný", i když jsem za 5 měsíců nahrál 1100 hodin :D


Teczka83: Tak ono je někdy lepší být nevýrazný. Já měl tenkrát tu smůlu, že jsem něco řešil s nějakým hráčem a Vojta si zrovna četl CMD. Půl hodiny na to už mi psal, jestli bych to nechtěl zkusit :D. Tak jsem do toho šel. Ale to už je tak 2 a půl roku, co jsem poprvé zkusi práva. Tenkrát to bylo jiné, nebyly dotazy a tak...
A co Ty? Jak dlouho tu budeš hrát? Nebereš tu hru doufám moc vážně Smile


Wendis: Já to nevidím moc nadějně. Jsem sice srdcař, ale jakmile mi klapne práce, jde vše ostatní stranou. Asi dám někomu z AT heslo ke svému účtu, aby mi klikal ochranku na nemovitosti a pokud se tu jednou za dva měsíce ukážu, dám o sobě vědět. Momentálně je moje budoucnost ve hvězdách, ale neřeším ji, takže stoprocentně ti nepovím, jak to se mnou bude za měsíc - dva.

Teczka83: No tak jednoznačně být Tebou, bych upřednostnil realitu. Třeba si najdeš ještě něco tady Smile. Nehledě na to, že zahrát si můžeš i z ciziny, ne? Pověz nám ještě něco o sobě. Co posloucháš za hudbu, co sleduješ za filmy. Máš třeba nějakou přítelkyni, nebo je to jako u mě Anča Dlaňová?

Wendis: Tak je jasný, že nebudu kejsnout na PC a čekat, kdy umřu, nebo kdy mi dojdou peníze ;)
Z ciziny hraní neřeším. Možná se i k tomu dostanu, ale pro mě bylo vždy přednější cestování a poznávání.

Hudba - Airbourne, AC/DC, Morčata na útěku, Elvis Presley, Queen, to jsou mí oblíbenci. Jinak kromě RAPu a chrastění štěrku v mixéru (DUBSTEP, nebo jak tomu ty dnešní děti říkaj) můžu cokoliv vč. Karla Gotta, Luciana Pavarottiho.

Filmy - Rozhodně akční a komedie. Samozřejmě, že můj oblíbený herec ( jak je jasné z profilovky) je Bruce Willis. Takže filmy jako Smrtonosná Past, nebo Poslední Skaut můžu vidět kdykoliv, jakkoliv a stále mě budou bavit.
[8:49:33] Sam Murphy: S přítelkyní to už je složitější. Ztráta přítelkyně mě dovedla k nespavosti a k SP. 8.11.2013 to bude 13 měsíců, co jsem sám a nikoho ani nehledám.


Teczka83: Tak vidíš to, jsme na tom hoooodně podobně. Já ještě k té hudbě přidám třeba ZZ Top, Nightwish, Hammerfall...
A taky to, že mě SP přítelkyni kdysi přivedla Smile. Jinak poslední otázku. Oba dva jsme Elektrikáři-silnoproudaři. Jestli pak si pamatuješ-tedy jestli vám to ve škole říkali- jaké je nejdůležitější nářadí na elektrické lokomotivě? :D


Wendis: :D Takhle blbou otázku jsem nečekal a popravdě jsem ji nikdy neslyšel, ale ať tápu sebevíc, nenapadá mě nic.

Jediné, co si pamatuji, je, že cívka je jako dívka. Napřed napětí a potom proud. Smile


Teczka83: Smetáček a lopatka. To aby bylo čím zamést hromádku popela, která zbyde po strojvůdci :D. Jinak, chtěl by jsi něco vzkázat našim hráčům?

Wendis: :D :D :D To je volovina :D :D :D

Vzkaz hráčům: Naučte se číst, přemýšlet a nechoďte za administrátory jen proto, že jste líní přečíst pár řádek


Teczka83: Děkuji za čas, který jsi mi obětoval Smile

Wendis: Rádo se stalo ;) Já děkuji za příjemný rozhovor.

A valím na ty zmetky od kyslíků :D

Ahoj



Přeji příjemné čtení a těšte se na další rozhovor Smile
_PaVeL
Hned co budu doma vrhnu se do čtení B)
Á s wendiSem :D
To bude nářez :D
ViktoreK
Konečně rozhovor s Wencou007 rofl
Palec nahoru Rozhovor se mi moc líbí, WendiSe jsem zezačátku nesnášel, on ví proč :D Ale křivdil jsem mu, je to jeden z nejprofesionálnějších administrátorů a jako hráč je taky super Smile
Jenom mě pořád udivuje těch 1000 hodin za půl roku.. :D
tomnet
Pěkný rozhovor Peckaaaa Jeden z více aktivních lidí na serveru jen tak dál.
Sh1TeRkO
Príjemný rozhovor dvoch dospelých ludí. Chválim. Palec nahoru
Teczka83
Děkujeme Smile
Fantasy
Pěkný rozhovor *Dobrá práce*
Yamatino108
Super rozhovor Smile.Wendisa považujem za velmi priatelského človeka.Nevadí mu že ho každý deň na servery zdravím :D.Inak ty Teczko :D chýbali mi tvoje rozhovory Smile.Dúfam že budeš nadalej v tomto remesle pokračovať :D.
Mamba
Dobrá práce chlapci :D *Dobrá práce*
Ruda
Pěkný rozhovor. Pohoda
Teczka83
Děkujeme Smile. Já jsem na něj zvědav v reálu Smile A taky jsem zvědav, kdy on se vyjádří :D
Upravil/a Teczka83 dne 06.11.2013 19:57
Thug_Sk
Pekný rozhovor !! Smile
Teczka83
Děkujeme Smile a Wendis!! Napiš sem taky něco!!*ZABIT*
Upravil/a Teczka83 dne 08.11.2013 19:48
WendiS
Teczkoune, nezlob :D

Já jsem rád, že jsou na náš rozhovor kladné ohlasy. Smile

Rozhodně jsem nečekal, že se ozve víc lidí. Všem mnohokrát děkuji. Smile
Čekal jsem s děkovným proslovem až na 20 ohlasů :D
Teczka83
Aha...no...tak děkuju :D
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
13 Hlasů
48%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasů
15%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasů
22%
Ne
3 Hlasů
11%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
4%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online