Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Mobil 4-5k.
Mikull
Čest práci,
Jelikož můj nemilovaný starý samsung dosluhuje začínám se ohlížet po novým phonu.

Samsung moc nechci, spíš se ohlížím po něčem od šony, nebo Lenovo.

Zatím se mi zalíbil tenhle, podle recenzí co jsem četl je to za tu cenu kvalitní mobil, baterka vydrží dlouho, akorát to má blbou ROMku a slabší singál z WiFi. V mobilech se moc neorijentuju, takže budu rád za nějáké rady. Popř. mi sem hoďte nějakej jinej phone, kterej doporučujete.

Díky soudruzi.
f86
pokial mas zaujem a si ochotný prihodit ku tvojim 4-5k ešte 2-3 tisícky tak by som ti vedel pomôct ohladom toho sony a to rovno sony xperia z1.

mám kamaráta ce zktorého si servisujem fony a iba od neho berem pretože mám už vyše 8 rokov len sony / sony ericsson.

on robí v ofirme kde sa servisuje sony tablet & phone a tiez predava pod rukou telefony.

viem ti zohnat funglač s xperia z1 za 300€

teda pokial mas zaujem si preratat kurz kc --> €, zvážiť situáciu mi to poslať na účet + dobierka na teba tak máš novú z1 za 320€ približne.

u nas ju operatori a predajca predavaju za 560€, ale je to na tebe a či hlavne chceš "5" display lebo je to naozaj velka lopata ale ten design a tie špecifikacie za tu cenu ta hodia o zem, to mi ver
Upravil/a f86 dne 15.11.2013 19:10
Patazz
z1 je nejlepsi konkurence, ja kdyz budu chtit novej telefon tak jedine ten.
kodeks
Ze zkušeností, tak Sony Xperia L,J nebo LG L7 II ... podle mně nejlepší mobily.

Já mám momentálně THL W100 sice neznámá značka, ale poměr - cena / výkon, tak to je velkej luxus za málo peněz.
Upravil/a kodeks dne 15.11.2013 19:25
AspireK_
Mám Sony Xperii E a na svojí cenu - něco kolem 4k je to suprovej mobil.Android 4.1.1 a v pohodě ti to rozjede hry typu Bad Piggies,Angry Birds Star War II ale pokud ti Fko sežene takhle levně Sony Xperii Z1 tak bych to vzal.
Mikull
Citace
f86 napsal:

pokial mas zaujem a si ochotný prihodit ku tvojim 4-5k ešte 2-3 tisícky tak by som ti vedel pomôct ohladom toho sony a to rovno sony xperia z1.

mám kamaráta ce zktorého si servisujem fony a iba od neho berem pretože mám už vyše 8 rokov len sony / sony ericsson.

on robí v ofirme kde sa servisuje sony tablet & phone a tiez predava pod rukou telefony.

viem ti zohnat funglač s xperia z1 za 300€

teda pokial mas zaujem si preratat kurz kc --> €, zvážiť situáciu mi to poslať na účet + dobierka na teba tak máš novú z1 za 320€ približne.

u nas ju operatori a predajca predavaju za 560€, ale je to na tebe a či hlavne chceš "5" display lebo je to naozaj velka lopata ale ten design a tie špecifikacie za tu cenu ta hodia o zem, to mi ver


Popřemýšlím o tom, kdyžtak se ozvu.
Skiper
Ja mám tiež sony xperia e a som s ňou nadmieru spokojný.
Mám ju zatial iba 1mesiac a fakci pohode.
A ešte f86.keď budem kupovať nový fón tak by si mi vedel niaky lacný zohnať cez toho tvojho kamosa?
A ešte niečo pre súdruha mikulíka Xperia e sa dá zohnať za 110-130éček a za taký telefón sa to oplatí vyhodiť tolko lóve.
Mikull
A někdo kdo má něco od lenova tu není?
Wanksta
[small]Ja s Androidom nemám dobré skúsenosti. Vybral by som si Windows Phone 8. Smile[/small]
kapr
Citace
Mikull napsal:

A někdo kdo má něco od lenova tu není?

Od lenova mám akorát notebook :D ten je supr, ale nevím jaké mají mobily.
Jinak záleží na tom, kolik seš za mobil ochotnej utratit. Já bych třeba za mobil víc jak 3000 nedal (i ty 2 litry by stačily), protože v dnešní době mají mobily v této ceně vše co potřebuju - mp3, hry, funkce telefonu a už i wifi. Jenom s takovým mobilem nemůžeš machrovat, ale to já nemám zapotřebí. :D
Mikull
Já si právěže četl recenze a většina ten mobil doporučuje, jen je problém s ROMkou a slabý wi-fi signál. Lenovo jsem si vybral, protože noťasy a podobné ptákovinky mají kvalitní, takže jsem přesvedčenej že mobily budou v tom samém duchu.
ViNceNzoSvK
Ok, nazaklade druhenho pravidla zamykam. Lock!
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
16 Hlasů
37%
Ano, ale hokej moc nesleduji
10 Hlasů
23%
Ano, těším se na gaučové trenéry
7 Hlasů
16%
Ne
6 Hlasů
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
4 Hlasů
9%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 18