Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Help
UnknownGamer
Čaute, po nejakej dobe som sa rozhodol zmeniť telefón..
Kamarátka mi ponúka za docela dosť dobrú cenu čisto novú Nokia Lumia 610. Chcel by som teda vedieť váš názor na tento telefón (ak niekto máte skúsenosti)..
Dalej by som sa chcel opýtať čo si myslíte o Win phone, díky za každý názor.
(telefón predovšetkým potrebuujem na volanie, net a občas na nejaké hry)
pavol5231
Tak ja si myslím, že telefón docela dobrý Smile Windows Phone takisto, síce sú ludia ktorý hovoria, že to je blbosť ale ja si myslím že je to vpohode, aj keď mám androida :D Ak budeš mať dobrú cenu tak zober
//
Ale počítaj s tým, že má slabý procák :D malá RAM a nie ažtak dobrý design
Upravil pavol5231 dňa 25.11.2013 20:21
UnknownGamer
Jj díky, keď tak mi sem prosím hodte nejaký fónik v podobnej cene ako tento nový (myslím že nový stojí okolo 150 +/-), s ktorým máte dobré skúsenosti
ViNceNzoSvK
Nokie vseobecne nemusim ,ale tato je v pohode . Win mobile ja som skor za android ale kedze mas nokiu da sa cakat ze tam bude WinM kedze nokiu kupil microsoft. Mal som mobil na skusku a vobec mi nevadil ten OS ale nenajdes nan az tolko veci hier programom ako na iOS alebo android.
pavol5231
Tu som ju našiel za 117 Smile
Ale ak ti môžem poradiť:
tento
Tento mám a som s ním spokojný. Robí aj dobré fotky, aj videá.
NeXus
O telefony se zajímám, ale o Android protože ten se podporuje všude a podporují ho i vývojáři. Od WP se bohužel vývojáři odvracejí a tak nemůžeš počítat s hrama jaké máš na ostatních platformách, zejména tedy Android a iOS. Android lze plně přizpůsobit. Otázkou je, jestli hledáš nový mobil, nebo jestli chceš vědět jestli vzít ten zmíněný.

Citácia
pavol5231 napsal:

Tu som ju našiel za 117 Smile
Ale ak ti môžem poradiť:
tento
Tento mám a som s ním spokojný. Robí aj dobré fotky, aj videá.


A co takhle Xperia J místo U? Má aktuálnější Android, tedy 4.1.2 oficiálně. Lepší design atd. Můžu je srovnávat protože J mám já a U má kámoš. Nikdy jsem neměl jediný problém s jakoukoli Xperií ať už šlo o střední či vyšší třídu.
UnknownGamer
Citácia
NeXus napsal:

O telefony se zajímám, ale o Android protože ten se podporuje všude a podporují ho i vývojáři. Od WP se bohužel vývojáři odvracejí a tak nemůžeš počítat s hrama jaké máš na ostatních platformách, zejména tedy Android a iOS. Android lze plně přizpůsobit. Otázkou je, jestli hledáš nový mobil, nebo jestli chceš vědět jestli vzít ten zmíněný.

Citácia
pavol5231 napsal:

Tu som ju našiel za 117 Smile
Ale ak ti môžem poradiť:
tento
Tento mám a som s ním spokojný. Robí aj dobré fotky, aj videá.


A co takhle Xperia J místo U? Má aktuálnější Android, tedy 4.1.2 oficiálně. Lepší design atd. Můžu je srovnávat protože J mám já a U má kámoš. Nikdy jsem neměl jediný problém s jakoukoli Xperií ať už šlo o střední či vyšší třídu.


Tak priebežne zberám info o tej nokii, ale čo som čítal aj recenzie, tak moc spokojný uživatelia neboli..
Takže asi sa začnem obzerať po niečom inom
ViNceNzoSvK
Ano no je to tak lepsie mat mobil z Androidom kedze podpora je niekolko nasobne vecia takze ak mobil aj nahranie v buse doma popripade na nieco dolezitejsie tak by som tento mobil nebral .
NeXus
Vážně koukni na Xperie, nebo taky Samsung. Záruka kvality, telefony pro každou cenovou kategorii. (Nějakou "reklamu" jim nedělám, mám zkušenosti i s ostatními výrobci a můžu porovnávat.)
pavol5231
Tak najlacnejšiu J som videl za 140 a on chce do 150 Smile No je pravda že má androida 2. Ale zatial som s U problémy nemal
_Sh0ck_
U si neber, blbosť. Facepalm

Sám ju mám.
UnknownGamer
Oukej chalani díky, popozerám si ešte od Sony niečo, kamarát má tieť sony a dosť si chváli, tak uvidíme ešte Smile
pavol5231
A ak nie Sony, tak popozeraj niečo od HTC Smile Tiež dobré mobily (Nie všetky)
NeXus
U má starší Android + starší design. Xperie si jde všechny podle nespočtu návodů rootnout a flashnout, díky tomu pak přetaktovat. Výhodou je, že Sony tuto možnost přímo nabízí.
ViNceNzoSvK
Ja by som bral iba
Samsumg alebo Xperie ostatne niesu zle ale tieto znacky su proste nsjlepsie.
AspireK_
Já mám sony xperia E a zrovna z něj píšu :D
Má android 4.1.1,jedou tam i lepší hry ale občas se seká.Štve mě na něm né moc velká hlasitost zvuku a nic moc foťák. Za tu cenu to opravdu stojí s kámošem který má Samsung Galaxy Ace jsme to srovnávali a je to skoro stejné.
Odkaz:http://m.heureka.sk/mobilne-telefony/...-xperia-e/
_flowy
kámo tú lumiu neradím .. počul som že na týchto čo majú 256 RAM nerozbehneš ani skype .. radšej nejaký android .. hentie lumie sú kšunty .. až na tú najvyššiu .. že len tá je dobrá
_flowy
ja mam tento a som s ním dosť spokojný na tú cenu .. ide mi tam pomaly všetko, momentálne android 4.2.2 ak ne vyšší .. milion custom romiek vyskúšaných .. a kvalitný zvuk .. ale dneska už taká nižšia trieda .. ale ide mi tam všetko

[img]http://im9.cz/sk/iR/importprodukt-orig/3fb/3fb59449efa47a997018bac240cd5307.jpg[/img]
ViNceNzoSvK
Na základe druhého pravidla zamykám Lock!
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
16 Hlasov
38%
Ano, ale hokej moc nesleduji
10 Hlasov
24%
Ano, těším se na gaučové trenéry
7 Hlasov
17%
Ne
5 Hlasov
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
4 Hlasov
10%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 11