Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Root - Vodafone Smart II
Majky_
Zdravím,
tohle bude nejspíš trochu obtížnější.

Nedávno jsem koupil od kámoše mobil Vodafone Smart II a má málo místa v telefonu. Potřeboval bych nějak bezpečně odinstalovat nepotřebné aplikace, jako například Twitter, Facebook, Google+,...

Jen jsem nějak nenašel ten správný program/návod.

Poprosil bych o Vaši radu, jestli s tím máte už nějaké ty zkušenosti. Je tu totiž možnost, že při tý možnosti "Root" ten mobil můžu tak dorubat, že už ho nemusím ani zapnout.

Proto bych byl vděčný za radu od lidí, co s tím už zkušenosti mají.
Předem děkuju za rady Smile
ViNceNzoSvK
Mal som root na tablete a fungoval. Pokial vieš načo čo je tak to nemas ako pokazit a pri odinštalovaní apklikacii ktore su tam od začiatku ti pomôže iba ROOT a program Titanium Backup. Su aj ine programi nato ale tento je univerzalny a da sa vnom robit vela vecí. Ak by si bol pre root napiš pošlem ti do SZ skade to stiahnut aj program aj root.
Majky_
to je tak nejak jedno, jen to chxi z toho mobilu odstranit nejjednodussim zpusobe
a nejlip pres PC
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14063
sK
Ale neviem ci ti poodstranovanie takych malickych appiek pomoze, ked setky spolu mozu mat max 30mb..
Majky_
Citace
sK napsal:

Ale neviem ci ti poodstranovanie takych malickych appiek pomoze, ked setky spolu mozu mat max 30mb..


Citace
19,10 MB - Google+
14,05 MB - FB
_6,93 MB - Twitter
_5,98 MB - Swype (klávesnice)
_4,79 MB - OfficeSuite
_1,42 MB - Talk


52,27 MB se mi celkem hodí, když mám volný jen 27 na chod mobilu
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14063
ViNceNzoSvK
Posielal som ti ten root program ,tak mi napíš keby si niečo nevedel.
NeXus
Přesný název n mobilu? Nějakej odkaz?
Majky_
Citace
NeXus napsal:

Přesný název n mobilu? Nějakej odkaz?


Vodafone Smart II alias Alcatel v860
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14063
ViNceNzoSvK
Tak si to skusil aspon Rootnut podla toho navodu co som ti poslal?
Majky_
Hele zkoušel jsem to, ale nějak mi to nejde.. :/

rozepiš mi to prosím podrobně fakt jak doslova pro ****a :D

Mobil je Vodafone Smart II

http://mobilmania.cz/katalog-mobilu/v...fault.aspx
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14063
Hroch12
Root chceš udělat jenom kvůli tomu, že tyto aplikace nechceš, nebo že potřebuje místo?
Jestli nechceš jenom tyto appky, stačí je ve všech aplikací zakázat.

Jestli ale opravdu root potřebuješ, tak návod máš zde: http://androidforum.cz/alcatel-v860-a...00-90.html

Předem upozorňuji, že neručím za škody způsobené na telefonu! Tento návod jsem našel pouze na Googlu. Když si na to nevěříš, neser se do toho.
ViNceNzoSvK
A potom pomocou tohto programu (free verzia): TU si tie apky pekne zaradom mozes but zamrazit alebo aj zalohovat ci odinstalovat.

// Skusil si to?
Upravil/a ViNceNzoSvK dne 04.12.2013 06:33
f86
niektore telefony po roote reaguju tak ze aplikacie sa akoby odinstaluju, teda ich nieje vidiet v menu ponuke, ale miesto na disku, teda systemovo na doske stale su a miesto stale zaberaju, treda si prestudovat recenzie rootov konkretneho druhu mobilu.
ViNceNzoSvK
Davam ti cas na vyjadrenie do 10.12. Nema vyznam to riesit ked nejavis zaujem oto ,ani nevieme ci si to skusal ,atd.

// Lock!
Upravil/a ViNceNzoSvK dne 10.12.2013 07:21
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
16 Hlasů
38%
Ano, ale hokej moc nesleduji
10 Hlasů
24%
Ano, těším se na gaučové trenéry
7 Hlasů
17%
Ne
5 Hlasů
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
4 Hlasů
10%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 19