Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Problém z připojením
Ghost_Hunter
Ahojte byly by jste mi prosím schopní pomoct? včera jsem dal restart počítače a du si na samp na SP a najednou mě to hodí Runtime Error dokážete mi pomoct? dyžtak vám sem dám i odkaz z youtube na úplně stejný Runtime error. už jsem zkoušel reinstalovat stahovat znova a úplně jiný klient + jsem aj zkoušel změnit kompatibilitu ale stále stejná chyba. opravdu už si nevím rady Sad prosím moc pomocte mi Sad tady vám dávám odkaz toho samého problému co mám http://youtube.com/watch?v=PpiRi2VA7yM
Flo_rida
Odinstaluj celé GTA a odstraň VŠECHNY složky, pak nainstaluj GTA a zkus. Kdyby nepomohlo, zkus si založit ve winu novej účet a hrát tam.
Ghost_Hunter
zkoušel jsem reinstalovat a vymazat všechny složky a nainstalovat znovu ale bez odezvy a to mě dělá ze 2 účtů tak to musí býct chyba někdo jinde a dokonce jsem stáhl i jiné gta jak už jsem psal a to bez odezvi ale možná že avast mi nepustí všechny soubory no nwm dyžtak zkuste poradit něco jiného díky..
Ghost_Hunter
jde mi ještě něják pomoct?
Flo_rida
Odstranil si vážně vše? I složku z dokumentů ? Ta se často opomíná.
f86
problem bude mozno v tom ze po odstraneni vsetkych particit ktore sa tykaju gta sa to opat nainstalujes do program files // rockstargames // gta sa

skus po odinstalovani a restarte pc to nainstalovat do program files // a vytvor si tam zlozku gta sa kde to nainstalujes, teda to vyzera takto:

original:
C:// Program Files // Rockstar Games // GTA San Andreas

tvoj instal:
C:// Program Files // GTA SA (novo vytvorena) // GTA San Andreas (Rockstar Games)
Ghost_Hunter
dobře zkusím díky
Ghost_Hunter
ok zkusil jsem to ale stále stejná chyba já to nechápu Sad
Flo_rida
A tu složku v dokumentech si odstranil po odinstalování ?
Ghost_Hunter
ano Sad netuším co stím stále je
Ghost_Hunter
ale pokud by nebyla žádná možnost jak se připojit daruji vám všechny moje peníze do rozpočtu...
dpq7WImm8w
Přesouvám do Diskuzí o PC, tam Ti někdo snad poradí mimo to budeš po dořešení pozastaven za spam.
boss02
skusal si stiahnut ine gta z webu? mozes mat chybnu instalacku
Ghost_Hunter
ano i jiné gta
ViNceNzoSvK
Pisal ze ma gta ine. Run time error je v pripade nespravneho spuatenia hry chybaju kniznice atd. Vtom pripade ide o microsoft visual c++ . Stiahni si najnovsiu verziu c++ 2012 ,malo by to potom ist ,keby neslo napis.

Microsoft visual c++ 2012
Ghost_Hunter
prosím popiš co c++ 2012
Ghost_Hunter
naco to vlastně je
Ghost_Hunter
tak zkusil jsem to stáhnout a nefunguje mi to neustále
ViNceNzoSvK
Po dorieseny problemu budes pozastaveny za spam a triple-post. Nabudece pouzi take tlacidlo dole v prispevku EDIT.
Stiahni si starsie c++ 2008 alebo aj starsie a skus mi to natocit. Chcem presne to od teba co sa deje.

// Nema vyznam riesit . Zamok + pozastavenie.
Upravil/a ViNceNzoSvK dne 05.12.2013 10:27
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
35 Hlasů
40%
Ano, ale hokej moc nesleduji
16 Hlasů
18%
Ano, těším se na gaučové trenéry
15 Hlasů
17%
Ne
13 Hlasů
15%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
10%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 24