Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
S4-IP5C
Julian
Nazdár.Mám taká problém neviem sa rozhodnúť medzi Iphone 5c a Samsung Galaxy S4

Budem rád ak mi pomožete diki ;)
pavol5231
Ja by som bral S4 Smile výkonný mobil + super foťák a na androida máš vela hier je to super mobil
HeWhoMustNotBeNamed
iSh*t nikdy.. s4 ber.
Dianka
Ber S4 inak velmi zaujímavé avatary máte :D (všetci traja) :D
Greplik
O iPhonu se říká že se hodně platí za značku, je to bohužel docela pravda ale i tak bych si vzal iPhone protože jeho systém, je úžasně napsaný, kamarád už má iPhone nějakou tu dobu a i ty hry jsou na něj parádní. Toť můj názor.
dpq7WImm8w
Osobně bych šel radši do iPhonu, podle mě má lepší operační systém, celkově větší přehlednost a nedbaje na to, že S4 je pádlo jako Kráva
Panzer
Já teda raději do S4 ale prd se vyznám mám nokii :D
No není tady asi úplně vše, ale je toho dost. Malá ukázka pbanůimg.tpx.cz/uploads/PanzerPDPS3.gif
ViNceNzoSvK
S4 ,tam neni co riesit Apple ani za boha ,ako kvalitu ma ale to he tak vsetko. Tam musis mat konto a strastne malo veci a programov a kadejake ****oviny proste nie. Urcite S4 mas tam Android a yo riesi vsetky problemy.
f86
nokia lumia 1024 :D :D :D

ale inak samshitsung... je ovela lepsi po stranke hardverovej vybavy a android je kompatibilnejsi so svetom EU
Julian
Dakujem tak díki určite ste pomohli ;)
HeWhoMustNotBeNamed
iShit ma blbuvzdornej system.. nejjde tam nic pokazit. A kdyby nahodou jo, tak ho jen vyresetujes a zase je v pohode. Apple nikdy.
Franta95
Kup si alcatel jako já :D umí to samí, co tyhle krámy za který dáš celou výplatu, a když se na to blbě podíváš, přestane to fungovat :D... Jinak z těchto bych si vzal S4.
Panzer
Citace
Franta95 napsal:

Kup si alcatel jako já :D umí to samí, co tyhle krámy za který dáš celou výplatu, a když se na to blbě podíváš, přestane to fungovat :D... Jinak z těchto bych si vzal S4.

No to jsem si říkal taky, ale nakonec to není pravda Franto, známej si koupil to samé jako nějakej Huawei, jen teda ta značka jiná, no co se nestalo, po 2 dnech sekání, vypínání a další poruchy. To se ti u značkovýho telefonu nestane, zvlášť když je novej rofl
No není tady asi úplně vše, ale je toho dost. Malá ukázka pbanůimg.tpx.cz/uploads/PanzerPDPS3.gif
AspireK_
Já bych bral spíš S4 iPhone má drahé aplikace skoro za vše se tam platí
twistedTSD
Citace
Panzer napsal:

Citace
Franta95 napsal:

Kup si alcatel jako já :D umí to samí, co tyhle krámy za který dáš celou výplatu, a když se na to blbě podíváš, přestane to fungovat :D... Jinak z těchto bych si vzal S4.

No to jsem si říkal taky, ale nakonec to není pravda Franto, známej si koupil to samé jako nějakej Huawei, jen teda ta značka jiná, no co se nestalo, po 2 dnech sekání, vypínání a další poruchy. To se ti u značkovýho telefonu nestane, zvlášť když je novej rofl

Tak to se může stát u každé značky (a Huawei je už docela velká firma)...Ale pravda je, že se vždy musím smát, když kamarádovi, který se vysmívá mé staré dobré Nokii, musím svou cihlu v jednom kuse půjčovat, protože jeho milovaný Huawei se právě restartuje, nefunguje kalendář, a podobně.:D Teď je otázka, zda není problém v zasekaném Androidu...Což je důvod proč bych při takovém rozpočtu o iPhone určitě aspoň přemýšlel...
ViNceNzoSvK
Radšej ani nepremýšlaj ,sem tam sa ti môže aj na Iphone nieco seknut a ako hovoria kolegovia tuná ,tie aplikácie sú večinou platené tak nielen že zaplatíš za mobil ale aj zato aby si v nom vobec mohol niečo robit . Mobil máš bloknuty takže si tam nemôžeš hocičo dať alebo hocičo robit. Ja by som ani nepremýšlal nad ním.
Teczka83
Jednoznačně S4. V rodině máme dva majitele těchto telefonů a dle jejich zkušeností jsou bez problémů Smile
Julian
OK Díki chalani ;) S4 WIN :D :D Lock!
ViNceNzoSvK
Lock!
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
16 Hlasů
38%
Ano, ale hokej moc nesleduji
10 Hlasů
24%
Ano, těším se na gaučové trenéry
7 Hlasů
17%
Ne
5 Hlasů
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
4 Hlasů
10%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 16