Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
ROZHOVOR- Tress
Teczka83
Na další rozhovor jsem si vybral hráče...spíš "veterána-hráče", bývalého administrátora a člověka, se kterým jsem tu dost zažil. V realitě Patrik Prokýšek, na serveru a webu Tress. Hraje tu déle než já a ROZHODNĚ patří mezi Legendy SP.


Teczka83: Takže Ty jsi jeden z těch mála veteránů, kteří tu hrají přes 3 a půl roku. Jak na Tebe působí dnešní SP, oproti té minulé?

Tress: tk urcite je rozdil v kolektivu, driv tu byla mensi skupina lidi ktera se mezi sebou vic bavila ... co se tice modu tk je sice jinej ale to zas neni na skodu kdyz je vic vymakanej

Teczka83: Tak to máš jednoznačně pravdu. Dřív jsme byli víc kamarádi. A hra byla hrou Smile. Pověz nám, jak jsi se k SP dostal. A jak jsi se dostal do AT?

Tress: jednou (cervenec 2010) sem pri brouzdani po netu narazil na info ze je i mp, tak sem si nasel seznam cz servru a rovnou zkusil ten kde bylo nejvic lidi (sp) ... a asi po 2 mesicich hrani mi napsal wojta at se du ucit admin pravidla ze mi dalsi den da prava :D

Teczka83: Takže buď byl Wojta opilej namol, nebo že by jsi byl slušný hráč?:D Ale asi spíš slušný hráč, protože si vzpomínám, že Wojta si adminy vybíral sám a individuálně. Když jsi dostal práva, co jsi první udělal. Napadlo Tě, že jsi adminem na serveru, který bude jednou nejhranějším serverem SA:MP?

Tress: no jako wojta byl na adminy celkem ras :D ...tk jako prvni si me vzal pod sva kridla eddo a naucil me vsecko co sem do zacatku potreboval a kdyz sem pak dal prvni ban tak se malem poch...l radosti :D ... nad tim sem ani nijak nepremyslel v ty dobe uz stejne mel akorat jednoho konkurenta xD ...

Teczka83: Jojo, Wojta měl pevnou ruku nad námi Smile. Ale fungovalo to. Když jsme u toho Wojty, vzpomínáš si na "vzpouru" proti němu? Jak to tenkrát byl u tebe. Mám pocit, že jsi byl proti němu...

Tress: no nejen proti nemu :D ja sem to tenkrat zacal ...wojta byl tenkrat u lofase a kdyz to na webu videl tk ho to natolik dostalo ze s tim chtel seknout, nakonec mi napsal atom at mu pomuzu ho prekecat aby zustal a nejakym zpusobem se to urovnalo. no a wojta uz se k nam nechoval jak se mu zrovna chtelo ...
[20:19:20] Tress: -- za to ze sem to zacal jeste dej - kvuli tomu ze mi zacalo lezt na nervy jak 3tina admin teamu hodla kvuli nemu zkoncit


Teczka83: A já kvůli němu skončil, páč mě naštvalo, co se dělo i přesto, že toho dost pro SP udělal. Pamatuju, jak jsi mi chtěl druhý den ráno napálit ban za napodobování nicku administrátora. Nevěřil jsi, že jsem skončil. Osobně bych řekl, že ta vzpoura byla asi zlom na SP. Od té doby už to není to co bývalo... Vzpomínáš na někoho? Nějací hráči, kteří ti zůstali v paměti za dobu co hraješ? Poznal jsi někoho osobně?

Tress: tk jako divis se, clovek prijde rano s opici a takovej sok ze nejsi v teamu :D ... byla porad stejne jen se zanedlouho zmenilo vedeni a tim zacaly i dalsi zmeny. tk osobne sem nikoho nepoznal a stve me ze sme se nedomluvili s lofasem (chodili sme na skolu ve stejnym meste) ... jinak v pameti mi zustalo dot lidi (tk napisu jen ty nejhlavnejsi) - z tech co sem nemel rad - vetrtigo, ref ... a z tech dobrejch - deniska, chosse, lofas, iker, nylez, retrouch, jeff, atd .... a jeste ginny :D

Teczka83: Tak Ginny spíš z prasáctví, než z kamarádství, že? :D. Napiš nám trošku něco o sobě. Co děláš v reálném životě? A co by jsi chtěl dělat do budoucna? Smile

Tress: prej prasactvi :D tvrdis ty :D ... no je mi 20 let, ziju ve zdare nad sazavou. mam za sebou stredni lesnickou ale po maturite se muj zdravotni stav trosku zvrtnul a nemuzu delat manualne narocnejsi praci, tk sem momentalne ve druhaku na ekonomice a podnikani. zajmy - electro dance, pc a bejt vecne v lihu :D ... do budoucna zatim zadny velky plany nemam, ono se casem ukaze

Teczka83: Jo lesárnu, to má š i ve vizitce. Chtěl by jsi něco vzkázat hráčům?

Tress: .... vim ze nekdy vas moje komenty stvou ale zkuste je brat s nadledem :D ja si proste rad rejpnu, ale nijak osobne to nemyslim

Teczka83: Díky rozhovor Smile

Tress: tky dikes za pokec Smile


Rozhovor je přepsán bez jakýchkoliv korekcí. Přeji příjemné čtení a těšte se na další Smile
Upravil/a Czech_ dne 11.06.2020 11:00
sK
rEf sa nezmenil, stale ho nemaju ludia radi :D
old school rozhovor, este zopar legiend by to chcelo Smile
Teczka83
Budu se ty Legendy snažit uhnat. Mám na jednu pifku, ale to nevim, jestli se mi povede Smile
RYSY
Pekný rozhovor Palec nahoru
img.tpx.cz/uploads/superparbas.png
wlcacek
Jak jinak než super rozhovor.
Tress byl jeden z mých opravdu nejoblíbenějších administrátorů co tu dřeliSmile
WendiS
Pěkný rozhovor, jako vždy Smile
Luky_SVK
Pekný rozhovor Smile
kodeks
Pěkný rozhovor s dobrým hráčem. Smile
smetyx
Supr rozhovor. Rád sem si zase u toho zavzpomínal ns staré , dobré časy!

A tressáku,ze to , že si mě nezmínil u těch lidí máš u mě velké mínus!!! :D
TheRaP
Velmi dobrý rozhovor, jeden z mála ktoré som dočítal uplne dokonca Smile prečital som si ho už len kvoli tomu že Tress je old skul trieda Smile
Tress
Citace
smetyx napsal:

Supr rozhovor. Rád sem si zase u toho zavzpomínal ns staré , dobré časy!

A tressáku,ze to , že si mě nezmínil u těch lidí máš u mě velké mínus!!! :D


dyg, ses ve vizitce FU tady sem se "snazil" aby byly lidi co uz nehrajou :D

sK- ani me to neprekvapuje :D
wlk, therap a ostatni- dikes Hi
Upravil/a Tress dne 17.12.2013 22:34
Teczka83
jojo, děkujeme Smile
ViktoreK
Rozhovor se opravdu povedl, dobře jsem si početl, chválím Smile
Yamatino108
Teczka znovu si nesklamal Smile.Som tvoj verný fanúšik čo sa týka rozhovorov a teraz sa neviem dočkať na další rozhovor :D.
No ale k rozhovoru:Tressa by som povedal že na servery poznám len z videnia ale čo som zatial sledoval chat príde mi ako rozumný hráč.
Teczka83
Tress je cajk. Občas mu teda hrabe, ale kdo ho zná, zvykne si :D. Další rozhovor bude brzo Smile.
Patazz
Zajimavej rozhovor, me mrzi ze jsem si s tressakem nikdy poradne nezahral, jsem tu skoro tri roky a vetsinou jsme se mijeli. Ale rozhovor fakt paradni.
HeWhoMustNotBeNamed
Hehe, kdyz jsi prisel s pravy pod nickem Mystery, jak nikdo nevedel :D furt drzis rekord v poctu udeleni banu za 12 hodin. :D my dva se jeste snad v at uvidime :D
Legenda..
Teczko, parada. ;)
Load
Super rozhovor Smile
Teczka83
Děkujeme Smile
Tress
patazz treba se ti to casem povede :D jazyk ...
pixla tos mi tak pripomel :D du se ponorit do internetovych analu a nekde najdu ten screen :D ... snad jo heheheee

zbytek dikes Smile
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
15 Hlasů
50%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasů
13%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasů
20%
Ne
4 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
3%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 9