Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Saphirova vizitka
Saph1R
img.tpx.cz/uploads/serversejfrtnadpisos.png

Nick na serveru
Sapho.

Celkově odehrané hodiny
+- to bude těch 4000h

Celkově nahrané peníze
Ke 2 mld to bude určitě, většinu jsem vložil do gangu

Nejvýšší množství nasbírané marihuany
22kg

Kde bydlím?
Někde v LS u gangu

Momentálně jsem členem gangu
West-Side Thug Life

Oblíbení bývalí administrátoři:
spt, Wellar, Morrison321, Raiden, Czipisek, Jeffo, Dj.Rastamot, CzSK, Rocket, Unkowngamer, err0rk0, Grizzly, Jiry., smetyx, Fugi, DoMiNo, Yaroush, RedGinger, HotteCZ, Caton, SmouKy

Oblíbení nýnější administrátoři:
Krowky

Oblíbená vozidla:
Cheetah, Bullet, Savanna, Sabre

Něco z historie

Na SP jsem začal hrát roku 2012 nějak v září / říjnu. Zpočátku mě samozřejmě chytly zaměstnání a firmy, nejvíce asi klasicky voják. Někdo si mě podle toho může pamatovat, že jsem nějakou dobu stále seděl v Hunteru. Bylo mi 13, byl jsem na základce a prostě jsem si to užíval, až konečně přijdu domů a budu moct hrát sampko. Možná to zní směšně, ale v tý době jsem to opravdu tak cítil a nestydím se za to, každý byl nějaký. Postupně po zrušení techniky jsem se dostal k yakuze a postupně k sawnění, při tom přebírání podniků samozřejmě i něco propadlo a umět sawny nebylo na škodu v tý době. Tak to šlo postupně s penězma nahoru a postupně jak jsem se dál učil sawny jsem se dostával blíž a blíž ke gangům. V tý době ještě gang území bylo o něčem a sawnerů bylo vždycky málo. Tak jsem se dostal do prvního gangu tzn. Never Back Down, kam mě vzal Faster. Do kolektivu jsem se nějak extra nezačlěňoval pač jsem se ještě dá se říct rozhlížel a bál se, abych neudělal nějakou kravinu. Faster poté byl neaktivní a gang se zrušil. Dalším takovým zlomem byl 18th Street Gang, kam mě vzal Trepkin s Aurem, kde jsem vydržel měsíc než Aure zrušil gang. Postupně jsme se skoro všichni z 18th dostali do Don't Copy, který vlastnil Pitras. Bohužel gang byl opětně zrušen po ani né měsíci kvůli stížnostem porušování pravidel. Docela mě to sralo už to byl 3. gang co nevydržel ani měsíc kde jsem byl a říkal jsem si jestli to má vůbec cenu pač mě to nějak netáhlo. Pár dní jsem hrál, nebyl nějak extra aktivní. Po pár dnech mi napsal Martin, jestli bych se stavil do Westu, říkal jsem si že bych to mohl zkusit pač to vypadal jako jediněj takovej normální gang i když jsem Martina nesnášel, řekl jsem si že to zkusím. Nabrali jsme ještě pár xx lidí + starou gardu z ACAB. To byl West fakt na vrcholu, bohužel se gang začal rozpadat nějak začátkem jara a Martin se na to vysral, dost lidí odešlo a dost lidí přestalo hrát. Nakonec jsem po asi měsíci dostal gang, kde jsem v podstatě byl sám. Jezdit jsem neuměl a bránit LS jsem nemohl sám. Po čase jsem se poznal se Smoukym, s kterým jsem začal jezdit nějak aktivně. Postupně jak jsme se zvedali mi začalo psát víc a víc lidí o invite. Postupně takhle začal jet gang až nějak do konce roku 2014, kdy jsem dostal já a dalších xx členů gangu pban, nakonec dorazil Martin a gang zrušil sám za co jsem mu vděčný. I když jsem měl kolikrát pban a West se opět založil, vždycky jsem si našel cestu jak obejít ban a prostě jít zpátky do Westu. Byl to rozhodně gang do kterýho jsem vložil nejvíc času za hraní na serveru. Nějak koncem března 2016 jsem dostal konečně PUB, od té doby hraju nějak aktivnějc pár hodin denně hlavně přes víkend. Toť vše asi v hodně velký zkratce ze serveru.

img.tpx.cz/uploads/omnesaphirnadpisos.png

Jmenuji se Jan, narodil jsem se 3.3.1999 v Praze kde jsem bydlel 12 let. V roce 2012 jsme se odstěhovali do Zruče nad Sázavou, momentálně ale bydlím opět v Praze sám. Vystudoval jsem automechanika v Praze vcelku úspěšně na první pokus. Momentálně mám řidičák na Bčko a Cčko, počítám tak že v létě příštího roku bych už mohl nějak aktivně jezdit. Pracuji v Auto Jarov a zároveň si dělám nástavbu na provozní techniku jako 3 letý dálkový obor. Podle toho jak dám školu a maturitu bych šel na VŠ, chci mít více otevřených možností.

Povahově jsem sangvinik + cholerik. Chování je rozhodně odlišné než na SP. S většinou se prostě jen tak bavím, ale fakt pravý přátele s kterýma bych trávil většinu času nějak extra nemám. Než se s někým začnu nějak bavit, chci vědět co to je za člověka, jaký je a jak se chová. Jsem proto spíše tišší povahou někde ve velkým kolektivu, pokud mě někdo nasere tak si hubu dokážu otevřít a klidně udělat bordel.

Postava


Měřím +- 187cm

Vážím 84kg

Barvu očí mám hnědé


Fotka kdyby někdo chtěl https://img.tpx.cz/uploads/69373903_2...1536_n.jpg
https://img.tpx.cz/uploads/60346809_4...5680_n.jpg

Zajímám se především o tenis, který bych chtěl v létě začít hrát. Byl to už můj sen v dětství hrát dost aktivně tenis, bohužel né každý je z bohaté rodiny a už v dětství jsem se dost díval na rodinné finance.
Od září 2016 jsem začal posilovat a tak nějak se začal zdravě stravovat.


Životní cíl:
Vystudovat, naspořit si a odjet z Česka do zahraničí.

Oblíbené filmy / seriály:

Rychle a zběsile, Kult hákového kříže, Troja, Návrat do budoucnosti, Hra o trůny, + samozřejmě zkouknu nějakej ten dokument

img.tpx.cz/uploads/homiessaphirnadpisos.png

Mindie
Daniel (Qvosty)
Smouky
Escaper
Marty_CR
Geroj
Skiper
Martin
Vasilka
Mikeey
Mia
Fatalqo
Trips
BackSVK
Carbon
Mrtn
Dubo
LuKi_
Mio
Fugi
Reborn
SaMo
Lauren (Starboy)
Jiry
komar
FleX
Skills
PaveL
Ra$ta
Undertaker
Wareid
The_Fame
Aversion
Destiny



Grafika by Mrtn.

Upravil/a Saph1R dne 02.10.2019 22:22
MBith
Vizitka se mi líbí , borec z gangu .. Sem rád že jsem tě malinko poznal :D
Saph1R
Citace
MBith napsal:

Vizitka se mi líbí , borec z gangu .. Sem rád že jsem tě malinko poznal :D


Díky.. Smile
Undertaker
pekna vizitka ty socko rofl
_†_ All Cops Are Bastards _†_
! ! ! ! ! 7.300 hodin na SP ! ! ! ! !


> > https://img.tpx.cz/uploads/Zakaz-VT-U...Under3.jpg < <
img.tpx.cz/uploads/Zakaz-VT-Under3.jpg

↓ ↓ Vizitka More ↓ ↓
> > https://img.tpx.cz/uploads/Hunteri-3.jpg < <
img.tpx.cz/uploads/Hunteri-3.jpg
_PaVeL
Svkělí hráč, Skvělá vizitka. Pohoda
Jsem rád, že jsem tě trochu víc poznal v našem "gangu". Hulala
LukaS_
V pohode chalan ... Velmi pekná vizitka. Jooo
Koldy
Vizitka je strašná , hráč je nevychovaný ....

Né dělám si srandu :D Pěkná vizitka , dá se stebou pokecat a udělat nějaké ty věcičky ... Však asi víš :D
Saph1R
Díky Smile
Upravil/a Saph1R dne 19.01.2014 02:15
RaSTa
fajn cápek Jojo a vizitka pěkná
Matyas17
Vizitka Krásna ! Smile a pohodový hráč na sp Smile *Hraju*
Luko
Celkom independentný typ človeka akurát škoda, že nechceš mať deti aby sa ludská populácia zachránila musí byť pôrodnosť 2,1 detí. Inak adaptabilný hráč celkom fajn.)
[color=#00ffcc]Aure[/color]
Saph1R
Díky hoši :D
Xena
oo ďakujem za označenie :D vizitka je fajnaa :D s tym komentom čo písal koldy tou červenou farbou musím len súhlasiť :D :D
Saph1R
Citace
Xena napsal:

oo ďakujem za označenie :D vizitka je fajnaa :D s tym komentom čo písal koldy tou červenou farbou musím len súhlasiť :D :D


Xena ! :D čččččččč :D polepším se To jsem nechtěl
Díky Smile
Xena
čččččččččččččččččččččččččččččč :D no musíš na sebe zapracovať :D...ale nieee Smile ja som s tebou ako s hračom nikdy problem nemala Smile čččččččččččč :D spameeeeeeeeer :D
Joseph_CZ
Dřív sem tě neměl rád ale když sem tě poznal v gangu tak mi přijde jako v pohodě frajireQ.
aure
Cavo ktoreho som 1x pozval do gangu a tak som ho poriadne spoznal a stalo to za to Smile dakujem za oznacenie najlepsieho cloveka ohhh :-DD vizitka sa mi paci MucQ
Saph1R
Thx, aure fail je v tom, že jsi mě nepozval Ty :-D MucQ
_ReMinGtoN_
Super vizitka, jen si dávej pozor na ty banány :D
BuGeR
Vizitka pekna, hrac taky dobry. Gratuluji postupujes do dalsiho kola.
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
28 Hlasů
38%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
19%
Ano, těším se na gaučové trenéry
13 Hlasů
18%
Ne
9 Hlasů
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
12%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 18