Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Δ• Baseballova vizitka •Δ
Baseball
Maty ty si to určitě zasloužíš, díky moc :D LOOL
Rosta
Přesouvám vizitku, přeju hodně štěstí ! Smile
Baseball
Díky Rosti,
jsem si ani nevšiml že už jsi to přesunul :D :D
Fatalqo_
Výborná vizitka a taky výborný hráč. Gratuluji k postu admina. Doufám že opět někdy zavoláme. S pozdravem [F]atalicenqo
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=17714
Baseball
Ahoj Fatale,
díky a řekl bych že už to nebude dlouho trvat a zavoláme :D:D

//Editace: Upraveny zastaralé údaje, kdo by se ptal tak ty oblíbená adminy záměrně neměním. Vzpomínky Pusa
Upravil/a Baseball dne 24.01.2016 15:41
johnik
Velmi pěkná vizitka


- Dzonik
AntiS
Super hráč rovnako super admin. Vidno že to máš v hlave zoradené, máš super nápady na vylepšenie SP, múdry to chalanisko. :D Uvidíme ako "zožerie" úspech tvoje nové zamestnanie. jazyk Každopádne rozumný hráč, srandista, čo viac si ešte želať.
Prajem ti vela úspechov či už na SP alebo v tvojom živote. ;)
MRSHLL
Jen ze zvědavosti projíždím na "fichtlmyšce" vizitky a ejhle, nevidím, že bych tě okomentoval. A proto chci začít tím, že ti přeju do života a SuperPařby hodně štěstí, protože jsi jeden z mých opravdu oblíbených administrátorů a nebudu lhát, jsi mezi mými oblíbenými hráči už před nástupem do AT, protože jsi opravdu pohodový člověk. Jó, ty rána na serveru, kdy není admiňáčka a je to tam samý bezinzerátník a sprostej dlaždič, ty přijdeš a hned se chat obrací vzhůru háčkama. Nakonec chci doplnit: Vizitka se mně moc líbí a to nejen, že jsem v jednom ze screenů, ale taky proto, jak sis pěkně pohrál s vizuálním zpracováním. Takže tě nadále rád uvidím na serveru, jak s administrátorského postavení, tak i jako starého a vlezlého Baseballa. Kamarádi
img.tpx.cz/uploads/gallery6.png
Baseball
johniku a Antisi díky.

Kubo, hezká slohovka. Moc ti děkuji, řekl bych že většina toho je oboustranné, někdy musíme popsat Smile dík :D
MegaBite
Na SP s tebou nemám žádný problém, skvělý administrátor, zkrátka asi fajn člověk :D. Ať se ti daří jak na SP, tak i v realném životě Smile
Warning
Dobrý ako hráč,tak aj administrátor,patríš medzi mojich najoblúbenejšíchking,inak k vizitke nemám čo dodať,dobrá práca ;) Správně *Dobrá práce*
Baseball
Moc Vám děkuji hoši. ;)
Borek_
ty kto si ? :D ne já si myslím že jsi v pohodě hráč/admin i když máš svoje chyby tak to plníš dobře pomáháš takže ať se daří i když se moc neznáme :D
Baseball
Díky RippY, též ať se Ti daří
Szelby
V pohodě týpek, skvělý admin nemám sním problém a akce taky děláš super Smile
Tak snad se více poznáme Smile

Hodně štěstí v životě.....
Szelbovsky Cool
Baseball
Díky Szelby, zase někdy pokecáme na TSku jako dnes :D
Xderzon
Poznal jsem ho, a všiml jsem si ho na serveru. Velmi dobrý hráč, rozumný. Vizitka pěkná.
Baseball
Díky, já tebe moc neznám ale to se může změnit Smile
Brendy
u mňa si jeden z naj adminov, vždy pomôžeš poradíš, proste super vela šťastia v hre tak ako aj v reálu Smile
PatoMRZK
Ahoj , vizitka moc pěkná , hlavně nadpisy. Hodně se mi líbí jak sis pohrál s :
Citace
Když bylo něco špatně, tak jsem Vás 74x upozornil
Když bylo něco s vaším chováním, tak jsem Vás 93x zatkl
Když jste si nadávali, nebo nechtěli psát do inzerátu, tak jsem Vás 614x umlčel
Když jste se potřebovali na něco zeptat, pomohl jsem vám 4279x
Když byl nějaký problém, tak jsem Vás vyhodil, celkem 150x
Když bylo Vaše chování neúnosné, tak jsem Vás 107x poslal si odpočinout od SuperPařby
Když jste dělali velké problémy, tak jsem Vás 7x poslal do BanListu.
Když jste se chovali dobře, tak jsem pro Vás udělal 99 akcí


Hraješ Baseball , nechci být teď za hlupáka , ale někde jsem viděl že jsi rozhodčí v tomto sportu. Já sám asi jako jediný pravidla této hry nechápu :D :D.
Jako hráče tě znám dlouho , rozumný a ochotný hráč. Ať se daří Smile
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
16 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
9 Hlasů
22%
Ano, těším se na gaučové trenéry
7 Hlasů
17%
Ne
5 Hlasů
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
4 Hlasů
10%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 18