Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Δ• Baseballova vizitka •Δ
Baseball
Ahoj,
diky moc. Nekdy az bude naserveru truochu klidu hodime rec o pravidlech a ano, hraji i rozhodcuji.LOOL

//EDIT VIZITKY!
MLB Style Mimo
Upravil/a Baseball dne 19.05.2016 18:01
Punk0
Dobrá vizitka jsi v pohodě admin Smile Smile
Provo
Jsi v pohodě týpek, vždy mi poradíš když něco nevím kolega si též bezvadný, jsem rád, že jsem tě mohl poznat. Zatím jsem s tebou neměl žádný konflikt. Jen tak dál.
Teo
Celkem v pohodě admin. Sice jsem s tebou moc nevycházel, protože mi přišlo, že to strašně moc hrotíš. Ale ono to k tomu asi patří, když se někteří chovají jako hovada. Vizitka je taky fajn. Tak ať se daří Smile
Upravil/a Teo dne 24.05.2016 15:18
Baseball
Díky Maxime.

Paladino vidím to stejně Pusa

Teo díky, 100% souhlas. ;)

Hi
JamesBonG
Pěkná vizitka base Smile Dříve jsem tě moc nemusel jako admina ale poslední dobou než jsem dostal pban jsem zjistil že jsi velice fajn admin Smile GL
Baseball
Dík, jsem rád že to tak vidíš ;)
Zawy
Ze začátku jsme se moc nemuseli, potom už to bylo lepší a teď už je to snad v pohodě. Vizitka se mi moc líbí, hodně štěstí.
Baseball
Dík Zawy, myslím že jo.
Warning
Rozhodne díky za označenie, vážim si toho Díky Smile Vizitka stále a stále krajšia, len by som dodal nejakú tu muziku. *Dobrá práce* Music A vela toho šťastíčka do života aj do Baseballu jazyk
Upravil/a Warning dne 21.07.2016 22:13
gummy
Wow, super vizitka. Vidím, že ten nick sis dal oprávněně. Jako administrátor asi budeš dobrý. Soudím tak, protože na tebe nevidím moc stížností na webu. Spíš jsem tě znal jako žurnalistu. Dělal jsi super rozhovory, které jsem si rád přečetl. ;) No nic nezbývá mi nic, než ti popřát ať se ti daří a máš co nejméně konfliktní působení jako administrátor. ;) G.
Baseball
[W]arningu tak ty tam bejt musis, co by to bylo za vikendove rano kdyby jsme neudelali nějakou blbost :D Díky.

Gummy Díky.

Kompletní edit
děkuji MLG za nadpisy

trošku edit
Upravil/a Baseball dne 09.10.2016 18:58
Zrušený účet
Někdy na mě působíš fajnovým dojmem, ale někdy některé věci přeháníš. Trestal by jsi pomalu za kraviny a cpeš se do věcí do kterých je ti prakticky prd a připadáš si tím asi chytřejší. Připadá mi, že se snažíš chováním přizpůsobit Ondrahovi, díky nemůžeš se dostal na post hlavního, což se ti až tak moc nedaří. Bude to asi tím, že Ondra se do AT dostal jinou cestou než ty a tak to u hráčů i zůstane. Toť můj názor a přeber si ho jak chceš. ;)
Upravil/a Zrušený účet dne 25.10.2016 00:29
potrebuju_prachy
Ahoj, moc zajímavě udělaná vizitka, obsahově se velice liší od ostatních vizitek a celkově je velice, ale opravdu velice zajímavá! B)
Phum_Cg
Baseballe, ty admin najlepší
dúfam že budeš čoraz len lepší
Spravil mi vela akcií krásne
Len aby vo mne zbudil vášne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Basoš náš, len sa o nás staraj
Aby bol z nášho serveru raj
Ja viem že ty tie mute nechceš dávať
Ale musíš, lebo treba sa o server starať
Basoš ty náš zdutý krasoš
Ale vieme, máš práce po koš
Dúfam že nadalej ostaneš ku mne milý
Aby tvoj nasa net neostal hnilý ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Musíme niekedy na skype povolať
Aby som ti na SP nemusel furt vypisovať
Ták a basoš dúfam že nadalej ostaneš
a na mňa Phuma nikdy nezabudneš Smile

By Phum_Cg
Baseball
Citace
Phum_Cg napsal:

Baseballe, ty admin najlepší
dúfam že budeš čoraz len lepší
Spravil mi vela akcií krásne
Len aby vo mne zbudil vášne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Basoš náš, len sa o nás staraj
Aby bol z nášho serveru raj
Ja viem že ty tie mute nechceš dávať
Ale musíš, lebo treba sa o server starať
Basoš ty náš zdutý krasoš
Ale vieme, máš práce po koš
Dúfam že nadalej ostaneš ku mne milý
Aby tvoj nasa net neostal hnilý ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Musíme niekedy na skype povolať
Aby som ti na SP nemusel furt vypisovať
Ták a basoš dúfam že nadalej ostaneš
a na mňa Phuma nikdy nezabudneš Smile

By Phum_Cg


LOOLLOOL Díky moc, jo někdy pokecáme uvidím kdy budu mít čas a chuť :D
petacz
Ty jsi typ skvělých hráču a pomocných hráču když někdo něco potřebuje hned mu odpovíš pomužeš ty bys měl být majitel serveru nebo spolumajitel a nebo hl.admin si super a hlavně PĚKNÁ VIZITKA,DOBRÁ VIZITKA GOOD JOB Smile jazyk
petacz
Ty jsi typ skvělých hráču a pomocných hráču když někdo něco potřebuje hned mu odpovíš pomužeš ty bys měl být majitel serveru nebo spolumajitel a nebo hl.admin si super a hlavně PĚKNÁ VIZITKA,DOBRÁ VIZITKA GOOD JOB Smile jazyk
Baseball
Peťo díky ;) možná jo :D
Tom14
Hmm pěkná vizitka přečetl jsem si ji celou, tak ti přeji hodně úspěchu v tom hokeji a třeba budeš jednou i v AT. Tak GL Honzo rofl Pivo
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
16 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
9 Hlasů
22%
Ano, těším se na gaučové trenéry
7 Hlasů
17%
Ne
5 Hlasů
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
4 Hlasů
10%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 15