Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Δ• Baseballova vizitka •Δ
Baseball
Líšáku, jo přesně tak. Díky moc i tobě.

Kačkáá díky, ty mně taky ;) Ještě jednou díky a nápodobně.

//e: Vánoce se blíží a tak i potřebná úprava skinu Zima

img.tpx.cz/uploads/TopVanocniSkin4Ever.png

Upravil Baseball dňa 17.11.2017 07:37
Moravsky_kluk
basebal mam prozbu
Interstellar
Osobne ťa moc nepoznám, ale ako admin si pre mňa jeden z najlepších. Vždy dobre poradíš a pomôžeš Interovi nájsť správnu cestu tak, aby si pri tom nerozbil nos :D
Skrátka keď potrebujem s niečím pomôcť, a vo firme nie je žiadny admin online (anti, under, azor) tak najradšej píšem tebe, pretože je vidno, že hráčom pomáhaš s radosťou, nie preto lebo musíš.

Budúci rok o takomto čase ťa chcem vidieť na tróne, tzn. na poste hl. admina serveru ! heheheee


Baseball je podla mňa nudný blbý šport, sorry :D
Baseball
Interstellar díky moc, ten post asi těžko :D

Jinak menší edit vizitky.
Dush3yo
Na to, že tě znám od 2014 a ty na mě zapomeneš, tak se cejtím velmi špatně a budu brečet Sad
Baseball
Citácia
Dush3yo napsal:

Na to, že tě znám od 2014 a ty na mě zapomeneš, tak se cejtím velmi špatně a budu brečet Sad


Nevím, jestli jsem ten nick napsal správně, už si to moc nepamatuju Kappa

Né samozřejmě že pamatuji :D Víte v mé vizitce :D
NiKo_
Ahoj,
Vizitka sa mi neskutočne páči, krajšiu som ani nevidel. :D
Opäť si sa vrátil na post Administrátora takže dúfam, že tam už aj ostaneš. Smile
Ako Hlavní webu sa ti neskutočne darí, tento post je ako pre teba stvorený. Kytka pro tebe
Tak ja ti len prajem veľa úspechu v Reale a samozrejme aj na SP.

Hi
Twixo38
Fajn administrátor, kt. pomôže a z mojich gang začiatkov fajny spolujazdec pri GR ! Vizitka sa mi páči, krásna do motívu baseballu a jeden z hlavných znakov, prečo je tvoja vizitka unikátna. (y)
GaToo_BoTaS
Jeden z mých neojblíbenějších administrátorů za dobu co jsem opět začal hrát! Smile Mám tě moc rád a vždy poradíš, jsem moc rád, že jsem tě mohl poznat! Vizitku máš super!
Baseball
Zdravím pánové, všem děkuji. Až teď jsem si všiml, že tu jsou nějaké komentáře :D

NiKo - děkuji ti, jo web je celkem sranda :D

Twixo, také ti děkuji. Jo to už jsou léta, teď mohu jen koukat jak to jezdíte :D Od těch let jsem snad jel 1 - 2 GRka a za poslední měsíc pár týdnů jsem jich pár zajel a dokonce vyhrál.

Pala - Mockrát děkuji, vážím si toho.

Jinak jsem doplnil vizitku o statistiky 9 - 12 / 2018.

//E: Tak jsem se nudil a přidal ještě odkazy na všechny rozhovory, které se mnou kdo kdy udělal, kdyby to náhodou někoho zajímalo :D
Upravil Baseball dňa 09.01.2019 20:23
Kacka
Hezká vizitka, nadpisy též pěkné tebe znám už nějaký pátek, když si byl kdysi u dealera, taky jsme si psali hodně i discord byl, takže doufám že to někdy zopakujeme třeba TS, nebo bych se odvážila jít na ten Discord za tebou :D Jinak, upřímně, když jsem tě neznala, jsem si myslela že ti je víc :D Jinak, ať se ti daří, jak na serveru tak v reálu.
RomaN1
Pěkná vizitka v pohodě admin.
Baseball
Díky Kačko, nějak jsem úplně missnul, že tu mám nějaké komentáře.

Romane, děkuji, sice už neadmin, ale vážím si, že jsi si to myslel LOOL

Jináč trošku upravený informace ve vizitce, čekujte.
filippp
Legenda
img.tpx.cz/uploads/qwe5gret.png
Hendy
Ahoj Base, vizitka veľmi pekná, farby, ktoré si použil tiež nádherné.

Škoda, že už nie si adminom, ale ja dúfam, že sa na post vrátiš ;) si strašne v pohode a dá sa s tebou pokecať.

Gl v irl a na SP.
Ad4M_
Vizitka hezká a klučina šéfik, doufám, že tady zůstaneš dlouho ještě :D.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=26774

i.imgur.com/WHTT459.gif
arnoo
Jsi prostě legenda, vizitka je fajnová, a poznáme se opravdu dlouho.. Smile PS: pala.
Baseball
Díky borci.

HENDY no uvidíme, pokec je dobrý i s tebou!
Adame, uvidíme, to je věc, na kterou nejde odpovědět LOOL
Díky pala!
Diana
Čauko, som rád, že sa už toľko neštveme, toľko k tebe, spravil som ti kopu problémov, na oplátku ty mne, ale už nám to je tak trošku jedno. Bol si ale dobrý admin, takže snáď sa tam vrátiš. A vymeň firmu, poď k nám. :D
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
6%
Nábory
6 Hlasov
7%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
34 Hlasov
42%
PC Poradna
4 Hlasov
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
9%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 20