Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
hladám program na strihanie videi
KlokanRadek
zdravím všetkých
mám pár videi a chcel by som si ich postrihat niektore zábery spomalit/zrýchlit a vložit tam sem tam aj niaku hudbu alebo niaky text.
hladám niečo jednoduché čo zvladne aj amater :D :D
preto prosím ak poznáte niaky dobrý nenáročny program napíšte ho sem do topicu. Program Pinacle studio poznám ale nedajú sa tam zrychlit a spomalit zábery. Predom vám za návrhy dakujem.

ak podobný topic už odznel tak sa ospravedlnujem.
*PIZZAMNAM*
Frenk98
Já jsem začínal s Camtazia Studio =D Lehké, je tam spousta vychytávek a dá se i tzv. stáhnout free :D :D Snad ti poslouží dobře ;)
KlokanRadek
pozrem sa nato
potom by ste mohli dat aj odkaz po pripade kde sa da presne stiahnut
Dakujem
Majky_
Dejte odkaz a je to :D

fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/1654180_277928415703495_517303633_n.jpg
NEZKLAME
:D :D :D
Morrison321
Odporúčam sony vegas, síce mnohí tvrdia že je dosť nároční ale tebe sa jedná o základne veci, ktoré nájdeš na YT a za 2 min. sa ich dokážeš z tutoriálu naučiť. To jak ja keď som sa učil jak zrýchliť a spomaliť video, hodil som to na YT a za 5 min som to vedel 2 spôsobmi. tieto základné veci tam nie sú vôbec zložité a je tam aj pomerne dobrá práca so zvukom
KlokanRadek
dakujem morrison.
ja si to skúsim teda stiahnut ten sony vegas a uvidím ako mi to pojde. Po večine ked mám tutoriály tak sa naučím takmer všetko :D ak by som niečo nevedel pošlem ti SZ ak by ti to nevadilo.
Morrison321
Fakt na YT je tisíce videií čo sa sony vegas týka a aj v češtine, takže ak niečo nevieš lahko to tam nájdeš a klidne napíš SZ. Link na ten sony vegas čo mám ja som ti už poslal, ak by ešte niekto chcel píšte SZ :D
-ZTE-
Adobe Premier Pro ;) najlepší program na strihanie videí. Smile
-ZTE-
Adobe Premier Pro ;) najlepší program na strihanie videí. Smile
Hroch12
Jeden z nejlepších programů na editaci videí na lepší úrovni je Sony Vegas. A na Youtubu najdeš mnoho návodů na ovládání programu (Zde je návod jak renderovat video)
Rap
Jako většina hráčů doporučuji Sony Vegas.
Greplik
Velmi jednoduché je Camtasia studio, doporučuji
DjShOckis
Movie Maker,Sonvy Vegas,Camtasia
movie maker asi nejlepší pro začátečnika
Geroid
Ulead video studio - jednoduché
Johnnek
Nejlepší pro mě je Camtasia Studio at už k základním potřebám tak i k složitějším doporučuju! *Hraju*
Gejza
Citace
Majky93 napsal:

Dejte odkaz a je to :D

fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/1654180_277928415703495_517303633_n.jpg
NEZKLAME
:D :D :D


Presne tak je to best.
Koky
pinnacle studio 16
KlokanRadek
dakujem za rady Palec nahoru
Hroch12
Beru za vyřešené. Programů je zde dost a kjaždý preferuje nějaký jiný.
Ve zkratce:
* Na jednoduché úpravy stačí Movie Maker.
* Na složitější úpravy Camtasia Studio, Sony Vegas, Adobe Premier Pro atd.

Lock!
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
16%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 12