Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
[*VIZITKA*] RocketLauncherSs
KlokanRadek
maš smysl pro humor si v skutku zabavny človek jako ja. Simpatak a co dodat seš legenda cele SP ja sem začal z SP asi 2011 a lituji že sem u toho nezustal díl :D :D

super atmyn ze super nápady (také i nápad z vybanovaním celého servru kvuli tomu že končíš v roce 21. 04. 2011
na ten den na SP nezapomenu byl sem na serveru :D :D )
Geroid
Och ty moje zlato :D Rarita sama Smile
SmokysCZ
Pěkná vizitka na serveru mě naháníš když mám WL a dnes si dělal myslím auto smrti.
Panzer
RCON
Stručná vizitka, ale na co jí číst, nějak tě znam a to mi stačí.
Legenda která ještě neodešla.
Yamatino108
Nemal som česť ťa niak bližšie poznať.Vizitka je taká neviem no :D.Inak svoje povinnosti si plníš na 1.
Thug_Sk
Parádna vizitka Smile. Ako administrátor si skvelý ;)
A to videjko ma dostalo :D .
Kapo
Sa čudujem že ťa to ešte baví pri tom sedieť keďže máš skoro 4000 hodín :D Ale to samozrejme ti nikto nemože zakázať hrávať Smile

Vizitka fajná pekne som si to prečítal ;) :D.

Ale som tomu neveril že po tom čo si spravil si znovu v AT oO Smile

Tak sa drž a vydrž tu čo najdlhšie! Smile


A ešte jedna pikoška z detstva ktoru sme zažili za tvojej kariery: "sws som tu len na skok Smile Smile" :D
Upravil/a Kapo dne 05.03.2014 21:21
Frenk98
Správný muž na správném místě ... V hlavě to v pořádku máš, charakter co jsem poznal není vůbec špatný, jsi muj oblíbený admin ... Poklona tobě co jsi na SP dokázL Smile
Nuffik
Hezká vizitka , Vtipné video :D Dobrá práce Smile
Zoldicek
Pěkná vizitka chlapeSmile Si můj nejoblíbenější admin Smile
rrufo
Dobrá vizitka umňa maš *Dobrá práce*
Mikull
Přesouvám Pláču
Baseball
Dost dobrej admin je škoda že už nesi v AT To jsem nechtěl

Dost dobrá vizitka *Dobrá práce*
SmokysCZ
Ahoj, no myslím si, že je vizitka pěkná, ale už nechodíš skoro vůbec na server, a ani před mým PBanem jsem tě neviděl, až po UB, ale snad jen na měsíc, viděl jsem i tvojí přihlášku, ale je škoda že už nejsi admin.
DangerRMV
Jsem rád, že si se opět vrátil, ale u tebe člověk nikdy neví jestli to myslíš vážně :D. Každopádně uvítám každého hráče z dob 2010 a mám radost, že jsi to zrovna ty. Tohle tady opravdu chybí a tvůj nick mi připomíná tu skvělou nostalgii a atmosféru na SP, kdykoliv se na něj podívám. Jsou to pěkné vzpomínky. Tehdejšíí doba byla prostě jiná a to nám z mozku nikdo nevymaže. Vizitka je hezká a originální. Vítej zpět.
MaoS
Vitaj späť kamarade, taký ľudia patria späť na SP aby tu hru kvalitne zas oživili, mňa už srdečne tá hra nebaví kedže su tam tupý hráči a není tam čo robiť, ale pevne Tí držím palce aby si zas oživil tu SP Smile kedže Ty na to maš a aj v realu Ti prajem veľa štastia. Smile
JohnyStar
Vítej zpět borče! Vždy když se teď podívám na tvůj nick tak si vzpomenu na ty roky.. na ty super roky a eště lepší časy. Doufám že nám na SP zase těch pár let vydržíš. Upřímně ti řeknu že jsem fakt rád že zase hraješ. Stará rocketka je zpět <3 :-D, a doufám že s tebou bude server zase jen lepší a lepší, i když o tom pochybuju.
Vítej zpět rockete Teda.. Legendo ;) a hodně štěstí ve Hře i IRL.
XspeeD
Fajn typek akurát trošku lenivý :D Nemal som s tebou doteraz problém a ako administrátor si bol TOPSmile Veľa štastia na sp aj v osobnom živote :D
smetyx
Rockete,
jsem rád že zase (vypadá že i aktivně) hraješ na serveru. Snad ti to chvilku vydrží a zažijem zase nějakou švandu jako dříve. Hi
Dush3yo
Rockete, předtím jsem o tobě akorát slyšel, ale neměl možnost si nějak “pokecat” nebo tak. Teď jsem ale zjistil, že jsi legenda a ex oblíbený admin právoplatně. Seš fakt strašnej bůh a jsem rád, že jsi zpět. Vizitka super. *gp*
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
6%
Nábory
6 Hlasů
7%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
34 Hlasů
42%
PC Poradna
4 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
9%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 17