Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Mixer. - Aktualizace 22.9.2022
Mixer
img.tpx.cz/uploads/vítejnamojívizitcekamo.png

Čauko, rád bych tě přivítal u mojí užasný vizitky Kappa.

Pust si k tomu tenhle song a čti.

Nezapomeň hodit komentSlint.


img.tpx.cz/uploads/serverinfomixerisssssss.png

Můj nick na serveru je momentálně Mixer. a mám nahráno něco kolem 4050h+.
Za tu dobu jsem stihl mít jeden pban asi po 1700hodin.
Můj bankovní obnos už není tak velkej jako bejvával momentálně mám 1o.ooo.ooo+$ v bance
Marihuanu nesbírám takže mám 0g.
Vlastním menší villu na ostrově Palm Island (/hloc 1345).
Spoiler
img.tpx.cz/uploads/sa-mp-4411663892078.png


Dále vlastní firmu H IK-69 (/cloc 27) se sídlem ve Fort Carson, kde mužem využívat firemně nasmlouvaný Fort Carson Motel (/ploc 106).
Spoiler
img.tpx.cz/uploads/podpis1663719719.png

A nově vlastním ještě 3 nemovitosti , takže bych byl rád kdyby se tam pár z vás otočilo a využilo jeMafoš díky
Seznam nemovitostí

Desert Island Benzina (/ploc 150)
img.tpx.cz/uploads/sa-mp-4461663894886.png
El Quebrados Motel (/ploc 109)
img.tpx.cz/uploads/sa-mp-4471663897490.png
North Harbor Tuning (/ploc 152)
img.tpx.cz/uploads/sa-mp-4451663923615.png





Já a gangy ? No většina lidí asi ví že ja na serveru přežívám jen na gangach. Momentálně jsem člen gangu West-Side Thug Life.
Každopádně bych se rád dal svojí gang historii a poděkoval všem co mi dali šanci a něco mě naučili VELKÉ díky Good job!


Seaside Celebrity
Outlaws Deckers
West-Side Thug Life
The Renegades
We Cant Stop
Slow Riders
Notorious Thugs
Legendary Homies
Reckless Side
Euro ****ing Gang
young rich niggaz


Mojí oblíbení administrátoři ať už bývalí nebo současný jsou Tumik, Sotasek, Reggie, Caretroy, Krowky, Ameli1, Fifa, Azor, Antivirus, Panther a evry.
A moje nejoblíbenější akce od nich která se už nepořádá Pláču jsou Klasické staré závody na ostrovech <3Peckaaaa


Na serveru patří mezi moje nejoblíbenější zaměstnaní Terorista, Yakuza a Řidič kamionu.



img.tpx.cz/uploads/web%C3%ADkinfomixer.png


Můj nick na webu je stejný jako na serveru tudiž Mixer.
Na webu už jsem přispěl 38 komentáři a 660 příspěvky ve foru.
Tady vám dávám nějaké screeny co se mi líbí.


img.tpx.cz/uploads/54as44dw1edefe.png

img.tpx.cz/uploads/dfa651vd56efe.jpg

img.tpx.cz/uploads/gta_sa 2015-12-23 21-35-09-920.jpg

img.tpx.cz/uploads/gta_sa%202016-12-19%2020-15-32-675.jpg

img.tpx.cz/uploads/f4d8ef74e857te8et78te87te87te87et.png

img.tpx.cz/uploads/owned%20frome.png

img.tpx.cz/uploads/as45fsa456fsa.gif



A také musím přidat videa které mě zaujali




img.tpx.cz/uploads/osobn%C3%ADinfomixerisek.png


V realu se jmenuju Láďa ******.
Narodil jsem se 2.9.2000 v Praze takže mi je22let.
Tady máte moje skype jmeno live:mixerisss.
od narození žiji v Praze.


img.tpx.cz/uploads/zavislakmixerjo.png


[size=16] a moje závislosti LOOL.
Osobně mi cigara smrděj takže nekouřím a alkohol občas žejo :D ale jak mám řidičak tak už moc ne :D rofl


Fotka z prosince 2016 rofl

img.tpx.cz/uploads/15267981_1055384537904990_4142284933373223944_n.jpg


Fotka z Prosince 2017 rofl

img.tpx.cz/uploads/IMG_20180120_000718_511.jpg



Fotka z Dubna 2019 rofl

img.tpx.cz/uploads/s4c7s7we7e7e7e7e8ee88e.jpg



img.tpx.cz/uploads/zajmykamov2.png


Mezi moje zájmy patří samozdřejmě hraní her a scházení se s kamarády venku..
Momentálně nedělám žádný sport pouze sem tam zajdu do posilky rofl pro dobrej pocit.
Jako malej jsem hrál asi jako každej kluk fotbal (klasickej) ale to mě po nějaké době přestalo bavit.
Rád si poslechnu hudbu stylu rap, hiphop ale nepohrdnu ani ničím jiným :D ale ne že bych si jen tak pustil polkuNemůžu.


img.tpx.cz/uploads/8898974987987.png


Možná jsem na někoho zapomenul ale tak vy víte :D


Díky za přečtení mojí vizitky, a doufám že se ti líbila a že jsi mě díky ní víc poznal Pivo

aktualizace : 22.9.2022




2013-2022

Upravil/a Mixer dne 22.09.2022 11:53
Klikem na jeden z obrázků se dostaneš na vizitku.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14733

img.tpx.cz/uploads/podpisbettermaybetop1663938823.png
Rap
Pěkná přihláška, pěkný design, akorát mi ta modrá svítí strašně do očí. Jako hráče Tě trochu znám.
Mixer
Už jsem jí musel obnovit xd hned jak jsem dostal unban na webu
Klikem na jeden z obrázků se dostaneš na vizitku.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14733

img.tpx.cz/uploads/podpisbettermaybetop1663938823.png
MegaBite
Trochu chabá vizitka, nemyslíš ? kde je osobní stránka ? a co web ? jinak vím, že jsme spolu byli ve firme, ale na tebe si osobně moc nevzpomínám, ale nemyslím si, že si moc problémový hráč
Qvosty_
Citace
kinder napsal:

Trochu chabá vizitka, nemyslíš ? kde je osobní stránka ? a co web ? jinak vím, že jsme spolu byli ve firme, ale na tebe si osobně moc nevzpomínám, ale nemyslím si, že si moc problémový hráč



Dole je napísané "Cooming Soon" takým velkým písmom, neviem či si to všimol.. Zrejme ju asi bude aktualizovať.

Zatial fajn vizitka, Pohodvý hráč, poznáme sa už trocha dlhšie takže viem čo od teba čakať Smile
img.tpx.cz/uploads/asgasgas.gif

test
MegaBite
Aktualizovat možná, ale o to nejde. Jenže web a osobní stránku si mohl napsat Smile
Geroj
Nazdar cicina, vizitka jak teplý eskimák :D ale nei sranda, v pohode týpek, poznáme sa už dlhooo a dlhoooo a dlhoooo a dosť dlho, dobre sa s tebou kecá a nikdy sme asi nemali problém, gl do života aj do hry.
PazZ
P's a love Mixéri$ more ze začátku sem se ti hrozně smál ten tvůj hlas a tak nějak všechno ale na tvůj máš věk se dokážeš i chovat, do ted nechápu proč mi pokaždý pomůžeš ale dík king Nějak sem si na tebe zvyknul časem no. Si vpohodě i když kolikrát jediný co vidíš sou dolárky ale to chápu *Oběd* Nějak sem se zamotal :D Každopádně štestí ve hře ti přát nebudu protože máš vždycky miliardy ale štěstí v normálnim životě v tom kde se nerespawneš po smrti ti přeju hodně štěstí vole nejsi uplnej blb máš potenciál Good job! Určitě se zas nějak náhodně potkáme na skypu nebo v nějakym gangu :D
Upravil/a PazZ dne 02.04.2016 00:21
Mixer
Citace
Citace
Geroj napsal:

Nazdar cicina, vizitka jak teplý eskimák :D ale nei sranda, v pohode týpek, poznáme sa už dlhooo a dlhoooo a dlhoooo a dosť dlho, dobre sa s tebou kecá a nikdy sme asi nemali problém, gl do života aj do hry.

Thx :D tobě taky gl do zivota a do her :D všiml jsem si že začinat driftovat. Snad ještě někdy zajdeš na sp :D
Citace
Qvosty_ napsal:

Citace
kinder napsal:

Trochu chabá vizitka, nemyslíš ? kde je osobní stránka ? a co web ? jinak vím, že jsme spolu byli ve firme, ale na tebe si osobně moc nevzpomínám, ale nemyslím si, že si moc problémový hráč



Dole je napísané "Cooming Soon" takým velkým písmom, neviem či si to všimol.. Zrejme ju asi bude aktualizovať.

Zatial fajn vizitka, Pohodvý hráč, poznáme sa už trocha dlhšie takže viem čo od teba čakať Smile

Tobě taky thx :D a i za to že jsi mu to vysvětlil ja totiž nemam cas tenhle víkend na to takže bude muset počkat
Citace
PazZ napsal:

P's a love Mixéri$ more ze začátku sem se ti hrozně smál ten tvůj hlas a tak nějak všechno ale na tvůj máš věk se dokážeš i chovat, do ted nechápu proč mi pokaždý pomůžeš ale dík king Nějak sem si na tebe zvyknul časem no. Si vpohodě i když kolikrát jediný co vidíš sou dolárky ale to chápu *Oběd* Nějak sem se zamotal :D Každopádně štestí ve hře ti přát nebudu protože máš vždycky miliardy ale štěstí v normálnim životě v tom kde se nerespawneš po smrti ti přeju hodně štěstí vole nejsi uplnej blb máš potenciál Good job! Určitě se zas nějak náhodně potkáme na skypu nebo v nějakym gangu :D
thx :D ja po penězich zas tak moc nejdu :D protože kdybych po nich šel měl bych víc :D a jasne :D zavoláme
Upravil/a Mixer dne 02.04.2016 11:20
Klikem na jeden z obrázků se dostaneš na vizitku.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14733

img.tpx.cz/uploads/podpisbettermaybetop1663938823.png
Geroj
Mixer, ani nie, skôr tu šlo o ten sony vegas, potreboval som material na nejake testy efektov tak som urobil pár "driftov" inak driftovať neviem :D
Mixer
Citace
Geroj napsal:

Mixer, ani nie, skôr tu šlo o ten sony vegas, potreboval som material na nejake testy efektov tak som urobil pár "driftov" inak driftovať neviem :D

Ja to taky neumel koukni se na moje stary videa :D myslim ze se to jmenovalo "drifts with elegy" nebo nejak tak :D ale staci nad tim stravit cas a naucis se to :D ale casem klavesnice omrzi a prijde joypad ja osobne mam radsi joypad
Klikem na jeden z obrázků se dostaneš na vizitku.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14733

img.tpx.cz/uploads/podpisbettermaybetop1663938823.png
Geroj
Tak to ja za chvílu prejdem na volant :D keďže mam 12teho skúšky :D
Mixer
Citace
Geroj napsal:

Tak to ja za chvílu prejdem na volant :D keďže mam 12teho skúšky :D

Tak to aby uzavřeli silnice před tebou ne ? Nemůžu ale ne :D pokus o vtip gl teda *Tu sem*
//konecna verze :D teď už jen aktualizovat...
Klikem na jeden z obrázků se dostaneš na vizitku.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14733

img.tpx.cz/uploads/podpisbettermaybetop1663938823.png
Nxs
Jako hráče tě moc neznám, ale příjdeš mi jako bezproblémový a v pohodě hráč Smile Hodně štěstí na SP i v reálu ;)
TripS
lxs vizitka hlavně barvy <3 super hráč a hlavně kámoš co řict prostě ganstaman no #TripS
WardaR_
Jo dobra vizitka si pan mam tě rad Smile))))
Szelby
Pěkná vizitka Smile k tobě, jako hráč si v pohodě měli jsme možnost občas prohodit pár slov na Tsku Smile Tak ať se ti daří v životě ;)
Szelbovsky Cool
Mixer
Citace
AdamGangster napsal:

Jako hráče tě moc neznám, ale příjdeš mi jako bezproblémový a v pohodě hráč Smile Hodně štěstí na SP i v reálu ;)

díky tobě taky
Citace
E30_Drift napsal:

lxs vizitka hlavně barvy <3 super hráč a hlavně kámoš co řict prostě ganstaman no #TripS
taky díky bro :D
Citace
Wardar napsal:

Jo dobra vizitka si pan mam tě rad Smile))))

jj ja tebe taky loviskuju a díky
Citace
Szelby napsal:

Pěkná vizitka Smile k tobě, jako hráč si v pohodě měli jsme možnost občas prohodit pár slov na Tsku Smile Tak ať se ti daří v životě ;)

jj tobě taky ať se daři v realu a dame zase někdy call _:D
Klikem na jeden z obrázků se dostaneš na vizitku.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14733

img.tpx.cz/uploads/podpisbettermaybetop1663938823.png
PatoMRZK
Ahoj ,super vizitka. Nadpisy lxs :D
Ze serveru tě znám , jsi docela týpek :D
Rozumnej člověk :D
Ať se daří Smile
Ladik_
Vizizka super :D

V pohoda týpek

Super náborář ve firmě Smile
Přejít na fórum:
Anketa
Jak budete slavit Velikonoce?
Hrát na SuperParbě.
20 Hlasů
27%
Šupat holky.
24 Hlasů
32%
Velikonoce neslavím.
10 Hlasů
14%
Mám jiné plány.
20 Hlasů
27%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 19