Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Doporučte mobil
Julian
S4 je naj
boss02
ked uz mobil tak ta len upozornujem ze samsung neni dobry ja mma uz 3 samsung a kadzy som mal maximalne 2 roky 1 odisiel uplne 2 ostal na uvodnej obrazovke nieslo prepnut ani menu 3 raz isiel raz nie + stale automaticke resety radsej ty radim sony erixon a take ja teraz mam bohuzial samsung galaxy s3 ale jak hovoirm stale sa vie sam resetovat kupoval by som si na tvojom mieste radsej soyn erixon ten som mal raz a vidrzal 3.5r

poradim ty Sony erixon xperia alebo nieco taketo tie vidrzia aj 10rokou
andyyzz
Já mam Lenovo A850, má to Android 4.2.2. Jelly Bean. Jsem s funkcemi spokojen, jediný problém je to, že je to Čína - V Česku se špatně prodává (kupoval jsem u CZC.CZ v Praze, nevím jak to je ve Šluknoským výběžku), když s tím něco máš, tak náhradní díly by se nemusely v Česku vůbec sehnat (akorát kdyby jsi si je nechal dovést ze zahraničí), návod jsem dostal taky Čínsky, ale to se dá v pohodě zvládnout i bez toho. Vzhledově se podobá S4, cenově je to asi o 10000 levnější. Ale když peníze pro tebe opravdu nejsou takový problém, tak bych ti doporučil S4.
PazZ
Mám s3 mini už rok do dneska na něm taham nejnovější hry vůbec mě neštve že na něj nevyšel kitkat pač ten stojí za no za nic :D Ale pokud' můžu určitě bych šel do s4 mini ( Je výkonný a není to takový padlo jako ty velký verze ) s3 už nemá cenu s čínu už si vůbec nekupuj to ti spadne z 20 cm na koberec a máš spider man edišn ( myslim to tak že sou to shity teda podle toho co sem zatim měl v ruce ) :D Takže za mě S4 MINI
-ZTE-
ZTE Blade G..mám ho 2 mesiace a som spokojný. Neseká sa display 4,5 palcový proste klasický androidák. Taktiež je za výbornú cenu.
-Fico-
Myslím že už je tu dosť tipov na mobil+neaktívne viac než 5 dní.

Lock!
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
20 Hlasů
42%
Ano, ale hokej moc nesleduji
10 Hlasů
21%
Ano, těším se na gaučové trenéry
7 Hlasů
15%
Ne
6 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
5 Hlasů
10%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 21