Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
[RECENZE]Písničky na mobil
Rap
Ahoj,
Napadalo mě, že v dnešní době lidé hodně poslouchají muziku.
Proto jsem vytvořil toto téma zde můžete své oblíbené songy dávat aby si je mohli prohlédnout i ostatní.
Přidávání recenzí:

1.Musíte uvést název písničky
2.Napsat osobní dojmy jak na Vás tato písnička zapůsobila.
3.Je povinnost přiložit k písničce video z youtube.(Tím mám na mysli officiální hudební video. Může být doloženo jen URL videa.
4.Napsat pod video zpěváka či skupinu písničky.
5. Musí se doložit jaký typ je to písničky (rock,pop,jezz,metál).
6.Může se doložit i více videí, ale všechna tato videa musí obsahovat první 4 body.


Proč to dávám do mobilní sekce ? Jelikož většina lidí dnes poslouchá muziku z mobilu.
Proč a nač takové téma ? Aby se hráči na SP mohli podělit o své nejoblíbenější písně.

Například já začnu:
1.Papercup - Linkin park
2.Tato písnička se mi líbí jelikož má oblíbená skupina je Linkin park, a mám velice rád ROCK.
3.

http://youtube.com/watch?feature=play...xsO8Q#t=10

4.Linkin park.
5.Typ:Raprock

- Toto byl příklad takhle by to nějak mělo vypadat.

Doufám, že se Vám toto téma časem zalíbí a doufám, že si budeme moct poslechnout hodně dobrých písniček.
Panzer
No, já třeba svoje písničky nikde nezveřejňuju, mě to přijde jako hloupost, pár nahrabávačů to tu zaspamuje celym YT a tim to zhasne :D
No není tady asi úplně vše, ale je toho dost. Malá ukázka pbanůimg.tpx.cz/uploads/PanzerPDPS3.gif
Rap
Citácia
6.Může se doložit i více videí, ale všechna tato videa musí obsahovat první 4 body.

Toto je proti zaspamování, muže se doložit klidně celé YT ale do jednoho příspěvku.
K tomu mi teda vysvětli proč RECENZE PC Her taky není zaspamovaná ??
Rap
Jak vidím je to neaktivní téma.
Může se Lock!
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
16 Hlasov
37%
Ano, ale hokej moc nesleduji
10 Hlasov
23%
Ano, těším se na gaučové trenéry
7 Hlasov
16%
Ne
6 Hlasov
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
4 Hlasov
9%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 9