Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Ondrah98 (Oslí úd) - vizitka
NorB
Vitaj medzi nami. vela šťastia.
LuKi_
Gratuluji k přijetí do AT. Pevné nervy a hodně štěstí! Jinač pěkná vizitka
img.tpx.cz/uploads/gpgifwcs.gif
Xena
Hej, vizitka je fakt pekná Smile jednoduchá..ako sa hovorí, menej je niekedy viac Smile vitaj v AT, nerob bordel! :D a dúfam, že ti to všetko pojde a že tu dlho vydržíš Smile.
Ondrah98
Děkuju všem
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
caseyy_
Citácia
funnky_ napsal:

A začnite sa vtierať deti. :D Achjo. :D


Asi tak. rofl
Maty25
hezká vizitka
Rap
Blahopřeji k vstupu do AT. Znám tě především z webu a jde vidět, že v hlavě určitě něco máš. Takže si myslím, že budeš dobrá posila.
Ondrah98
MaXiKinG_27 se zpožděním Ti děkuju za komentář :D

Když nejde server, tak jsem upravil a aktualizoval vizitku.
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Ondrah98
Po půl roce aktualizace... king
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Baseball
Vizitka se mi líbila. Než si všel do AT byl si pro mě jeden velký otazník, podobně jako Red. Občas prohodíme pár slov. Nejlepší bylo když jsme byly v Prison Guards když to měl Remi. Ach kdo to vrátí zpět Sad
Borek_
vizitka pěkná vyhráta hlavně na serveru tě znám jako admina občas padly nějaký ty pmka no ale k věci myslím si jak píšou ostatní někdy chytrý všiml jsem si že se dost vtíráš to je taky pravda ale všichni nejsme dokonalý že Lol
Nosferatu
Vizitka povedená. ;)
hráč také v pohodě, tak samo i kolega v AT. :D
Neustále čoruješ dotazy. :D :D
Ať se ti daří v životě Pan kolega. :D
Floatin
Rozumný admin,vizitka jednoduchá,ale prehladná.
Ondrah98
Tahle skoro půl roku neaktualizovaná věc ještě existuje? :D

Citácia
vizitka pěkná vyhráta hlavně na serveru tě znám jako admina občas padly nějaký ty pmka no ale k věci myslím si jak píšou ostatní někdy chytrý všiml jsem si že se dost vtíráš to je taky pravda ale všichni nejsme dokonalý že Lol

Nechápu kam se jako vtírám, ale budiž...

Ostatním díky za komentáře...
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Zrušený účet
Hmmm jsem si nevšimla, že máme i pár společných věcí jako nejoblíbenější barvu modrou, kouření zásadně nikdy, alkohol příležitostně, bydlíme ve stejné části ČR a to je Morava, také bydlíš v paneláku, máme jeden podobný zájem a to PC a internet a také jsi administrátor jako já. Takže je toho celkem dost. rofl
Tvoji vizitku jsem zatím ještě neviděla, ale líbí se mi. Smile Není to přeplácané a podstatné věci jsem se dozvěděla.
Nic proti tobě nemám, jsi dobrý administrátor, ikdyž se někdy chytneme, tak to nemyslíme zle. (teda doufám :D) Jinak ať se ti daří v reálném životě a potom i v tom herním no. rofl
Chotycansky
Ondro ahoj ...takže , nikdy jsem se s tebou moc nebavil a ani sem tě moc nemusel, ale to vše se změnilo po pár dnech co jsem měl tu možnost s tebou pokecat a od té doby si o tobě myslím že si dost OK .. takže zase třeba někdy v tom AT chatu :D Ať se daří Smile
nemo
Ondro,
k tobě cítím velký respekt. Připadáš mi, že vykonáváš všechny postihy a že nejsi moc na tu zábavu. Když jsem tě poznal, tak jsem na tebe změnil názor. Pracuješ a mimo jiné dokážeš člověku pomoci (v dobrým slova smyslu). Tak ti přeji, ať se ti daří. Smile king
Ondrah98
Nejdřív nejhorší a teď se můžete zbláznit sem něco napsat rofl Ale tak aspoň někdo pochopil o co tu jde Smile

Kikush neboj vždycky v dobrým i když to tak nemusí někdy vypadat...

Caesar //Tak třeba někdy, díky

Nema nevím jak se dá pomáhat ve špatným slova smyslu :D Díky

Možná bych to tu mohl aktualizovat, ale nějak se mi nechce :D
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
PatoMRZK
Aaa hele, co jsem nasel kdyz jsem se hrabal ve Foru :D.
Hmm... vizitka neobsahuje moc barviček :3. Jinak nadpisy jsou pekne.
Ze serveru te znam mooc dobre :D
Administrator ktery dela svou praci na 100% , Takovy ,,Perpetum mobile,, na SP.
Z webu te znam mene.
Uplne prvne jsem te potkal ve firmne Dozorcu , kde jsi skakal z auta na auto a ja si rikal co je to za exota :D :D .
V hlave dle meho nazoru to mas v poradku. Admin ti sluší ;)

//kacer
Borek_
no hele ondráš si udělal vizitku ne ted opravdu vizitka vypadá dobře přehledně čitelná myslím si že jsi takový tvrdší typ proto takové důležíte odpovědi ale zase práci v AT odvadíš jak máš a to se jen tak zase nevidí v tom by se dal + myslím že s bratem ste tak stejný ale jako kecnout se s tebou dá ne že né ale i tak at se daří i nadále Smile
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
3 Hlasov
60%
Ano, ale hokej moc nesleduji
1 Hlas
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
1 Hlas
20%
Ne
0 Hlasov
0%
Ne, dopadne to jako každý rok
0 Hlasov
0%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 10