Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Ondrah98 (Oslí úd) - vizitka
Ondrah98
Já chytrýho dělat nemusím, narozdíl od ehm... Někoho...

Kdyby si uměl číst, tak se v úvodu píše tohle:
Citace
Díky za každý komentář.
A vzhledem k tomu, že nejsem kolovrátek, tak se tu nebudu opakovat. A protože se nechci opakovat, tak to tady ukončíme, abysme nebyli osočení z nahrabávání. :D :D

A prostě se smiř s tím, že jsem lepší. king

Vysvětlivky pro ****y:
Citace
Proč se snažit něco vysvětlovat, stejně nepochopíte... :D

img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Nosferatu
Citace
Já chytrýho dělat nemusím, narozdíl od ehm... Někoho...

Ty ho dělat nemusíš, protože se to ještě učíš. jazyk :D
Citace
A prostě se smiř s tím, že jsem lepší.

Rozhodnuto podtrženo. king
A tím bych to také ukončil, hold strašně nerad nemám poslední slovo.... jazyk :D
Takže jestli tu ještě něco napíšeš, tak už je to nahrabávání a to není hezké Sad
Pak bych musel zase nahrábávat já a jak by to vypadlo Na hlavu
Citace
Proč se snažit něco vysvětlovat, stejně nepochopíte...

tak tak. Hi
kachlYcka
Jo jako hl.admin jsi férový akorát, to chování ke hráčům, no co no :D
Jak vidím, před pár lety si taky byl asi "vlezprdelka" :o jako já teď :D
Hele, já věděl že budeš cholerik, protože to chování ke hráčům a jak se rozčiluješ je hrozný :/
Možná někdy dopadnu jak ty :D Jsem strašná vlezprdelka a cholerické povahy :D

No, ať se ti daří v životě Smile
Ondrah98
Pokud já se chovám k hráčům hrozně, tak pak nemám pojmenování pro chování hráčů. K hráčům se chovám tak, jak si zaslouží, takže pokud se ti něco nezdá, tak si vzpomeň za koho ses vydával v nejmenovaném rádiu nebo koho si tam nazval ****em. Akce má reakci. Taky jsem rád, že víš přesně, co bylo, když jsi tu nebyl. Zkus tyhle věštecký schopnosti použít k vyřešení světových záhad, mohlo by ti to vynášet... Jinak se tu hezky přiznej k lezení do zadnic, je to opravdu logický po tom, co tu polovinu lidí pourážíš. Smile
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
kachlYcka
Tobě jsem se omluvil a omluvu si přijal, nosfaratovi taky a přijal omluvu. Nevím proč to tu taháš.
Jo ještě, kde máš tu polovinu, vyjmenuj pls, jestli mě tu neosočuješ Smile
Za celou mojí působeností na sp jsem urazil tak maximalne 10-13 hráčů jestli dobře počítám, no chceš říct že na sp hraje 30 hráčů jo?
Já bych tam dal k té povaze "Cholerickej ubožák".

Jo ještě bych u tebe nikdy nečekal, že zničíš někomu misi.

Už jsem urazil i tebe, takže 11-13 Smile
Ondrah98
Komentuješ moje chování, komentuju chování tvoje... Jednoduchý. Smile Ale co, chceš mě tu asi podissovat, tak si to užij. Škoda nevyjde to.


Citace
Za celou mojí působeností na sp jsem urazil tak maximalne 10-13 hráčů jestli dobře počítám
To se máš čím chlubit teda, porušování pravidel, to je frajeřina kámo.
Citace
1. - V chatu se musíte ke všem členům (obzvláště k administrátorům) chovat dle zásad slušného chování a dobrých mravů! Tzn. nesmíte být vulgární a spamovat.

Citace
jestli dobře počítám, no chceš říct že na sp hraje 30 hráčů jo?
Počítáš špatně 10*2 ani 13*2 není 30, to jen na okraj.
Citace
Já bych tam dal k té povaze "Cholerickej ubožák".
Ubožák je povaha? Piš si kam co chceš, mě je to jedno.
Citace
Jo ještě bych u tebe nikdy nečekal, že zničíš někomu misi.
Ukaž mi jediný pravidlo, který bych tím porušil. Navíc si ničeho nejsem vědom a i kdybych ničil mise 24/7 tak neporušuju jediný pravidlo a nikoho to nemusí trápit.
Citace
Už jsem urazil i tebe, takže 11-13 Smile

Takže 13+1 je 13. Jo to dává smysl.

Konec debaty, to nemá cenu, mysli si co chceš je mi to někde, dokud nebudeš mít argumenty.

Díky za (vtipný) komentář.

Hi
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
kachlYcka
Jde vidět fakt jaký si debi* a jak to máš v té hlavě srovnaný.
Jo víš jak jsem vůbec urazil ? Ne nějak proti pravidlům, ale že si to vzali moc osobně Smile

proč mi neodpovíš na:
Citace
tobě jsem se omluvil a omluvu si přijal, nosfaratovi taky a přijal omluvu. Nevím proč to tu taháš.
Jo ještě, kde máš tu polovinu, vyjmenuj pls, jestli mě tu neosočuješ


Citace
jestli dobře počítám, no chceš říct že na sp hraje 30 hráčů jo?
Počítáš špatně 10*2 ani 13*2 není 30, to jen na okraj.


Jo a server pojede bez adminů Nemůžu

Citace
Ukaž mi jediný pravidlo, který bych tím porušil. Navíc si ničeho nejsem vědom a i kdybych ničil mise 24/7 tak neporušuju jediný pravidlo a nikoho to nemusí trápit.

Sám si proti ničení misí, tak tu nevystrkuj bradu.


Citace
Takže 13+1 je 13. Jo to dává smysl.

Zase ses ukázal, jako tup*c..

Přece 12 Smile 11 bylo uražených(11 nejméně co jsem urazil na serveru) a teď jsem urazil i tebe tak 12 Smile Logický.

Ještě něco ?

Citace
Ale co, chceš mě tu asi podissovat, tak si to užij. Škoda nevyjde to.

Jak si nato přišel ? Chci tě ztrapnit i když už to nejde, nevím co tu dělám :/
wlcacek
Když jsem si Tě začal všímat na SP, tak jsem si myslel že jsi vemeno, když jsem Tě poznal blíž, zjistil jsem, že moje doměnka byla svatá pravda, ale napříč tomu, jsi dobrý Hlavní, tak se drž a pokračuj stále dál, jen si neber každé slovo zbytečně k srdci, a budeš v naprostém klidu a nadsázkou řešit každou novinářskou kachnu, co se k Tobě dostane.Hi
Ondrah98
Citace
wlcacek napsal:

Když jsem si Tě začal všímat na SP, tak jsem si myslel že jsi vemeno, když jsem Tě poznal blíž, zjistil jsem, že moje doměnka byla svatá pravda, ale napříč tomu, jsi dobrý Hlavní, tak se drž a pokračuj stále dál, jen si neber každé slovo zbytečně k srdci, a budeš v naprostém klidu a nadsázkou řešit každou novinářskou kachnu, co se k Tobě dostane.Hi


Wlku, od Tebe si toho opravdu cením. Pokud mě považuješ za dobrého hlavního, tak mě to opravdu těší. Od někoho, kdo byl oblíbený hlavní hodně dlouho mě to fakt potěšilo.
Já si ty slova fakt neberu, mám z toho většinou zábavu. Ale taky se těm lidem snažím vysvětlit, že je to jinak než si myslí, ale je to asi zbytečný. Většinou se to pod tíhou argumentů strhne v urážení proti mě. Ale co, to už je tu klasika. :D
Každopádně ti děkuju. A na ten příspěvek nad tebou asi nemá smysl reagovat, to je marný. No co, aspoň mu poděkuju za zpříjemnění odpoledne, tak od srdce jsem se dlouho nezasmál. :D
Hi Smile
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
kachlYcka
Jo taky ses zasmál nad svojí ****it*u ? Jo já taky tak poděkuj teda.
wlcacek
Citace
kachlYcka napsal:

Jo taky ses zasmál nad svojí ****it*u ? Jo já taky tak poděkuj teda.


Další podobné postu budu považovat jako nahrabávání příspěvků, tak pokračuj a já se budu řídit harmonogramem.



Ondro ano, možná jsem byl oblíbený, ale neoblíbený taky a věř, že se mě snažili taky urážet a různě hanit. Málo komu se to ale povede LOOL
Ondrah98
No jo Wlku, to už asi nějak patří k té pozici. Aneb vstupem do AT dostáváte příkazy, zodpovědnost a pravidelné "urážky"... :D :D A pozicí hlavního všeho dvojnásobek. :D

Třeba o sobě uslyším v rádiu, protože jistej člověk to má v oblibě, tam volat a urážet nebo se vydávat za jiné osoby. :D
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Geroj
Citace
Ondrah98 napsal:

No jo Wlku, to už asi nějak patří k té pozici. Aneb vstupem do AT dostáváte příkazy, zodpovědnost a pravidelné "urážky"... :D :D A pozicí hlavního všeho dvojnásobek. :D

Třeba o sobě uslyším v rádiu, protože jistej člověk to má v oblibě, tam volat a urážet nebo se vydávat za jiné osoby. :D


:D to urobí len vyprahnutý ubožiak.

Hateri tu budú furt, ale žiadny z nich by sa nezvládal starať o server, nad takými sa netreba zastavovať, ako píše wlk, neber si nič osobne a všetkých to bude srať ešte viac a ty sa budeš smiať B)
Ondrah98
Citace
Geroj napsal:

Citace
Ondrah98 napsal:

No jo Wlku, to už asi nějak patří k té pozici. Aneb vstupem do AT dostáváte příkazy, zodpovědnost a pravidelné "urážky"... :D :D A pozicí hlavního všeho dvojnásobek. :D

Třeba o sobě uslyším v rádiu, protože jistej člověk to má v oblibě, tam volat a urážet nebo se vydávat za jiné osoby. :D


:D to urobí len vyprahnutý ubožiak.

Hateri tu budú furt, ale žiadny z nich by sa nezvládal starať o server, nad takými sa netreba zastavovať, ako píše wlk, neber si nič osobne a všetkých to bude srať ešte viac a ty sa budeš smiať B)


Nezapomeň, že ubožák jsem já, podle nejmenovaného "frajera"
Citace
Já bych tam dal k té povaze "Cholerickej ubožák".
:D :D
Já si občas nedokážu od reakce pomoct, ale rozhodně ne proto, že by mě to nějak uráželo, spíš mám rád poslední slovo a to bývá někdy problém. :D :D Každopádně díky a jsem rád, že mě i někdo z "gangsterů" :D bere docela v pohodě, aspoň doufám. :D
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Nutrend_
Asi člověk kvůli kterému jsem skončil na SP před těmi 2rokmi, až vypadne z AT - začnu zas (y) Smile)
Ondrah98
Citace
filipmarek napsal:

Asi člověk kvůli kterému jsem skončil na SP před těmi 2rokmi, až vypadne z AT - začnu zas (y) Smile)


Pokud si skončil jen kvůli jednomu člověku, který ti nikdy nic neudělal, tak je to tvoje věc, bohužel mě ale moc nebere. Pokud ti přijde běžný diktovat si podmínky svého návratu, tak ti řeknu naprosto upřímně, že to nikoho nezajímá. Z AT "vypadávat" nehodlám, takže v dohledné době asi nezačneš, pokud se budeš držet své stupidní podmínky. Možná bys mi mohl objasnit, co se ti vlastně nelíbí, ale tobě podobní mi to nikdy vysvětlit nedokázali. Jejich věc. Hi
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Nosferatu
Citace
filipmarek napsal:

Asi člověk kvůli kterému jsem skončil na SP před těmi 2rokmi, až vypadne z AT - začnu zas (y) Smile)


A copak ti Ondra tak hrozného udělal ? Dal ti místo 10 min mute na 15 min ? Nebo nedej bože ti sáhl na tvé těžce vydělané virtuální dolarky které sis vydělával do sedření těla ?
Možná kdyby si to tak nežral, tak si tady mohl hrát dál, ale na druhé straně to asi ku škodě není, že nehraješ, když máš zapotřebí psát takové blbosti a snažit se tím to zviditelnit, protože jiný důvod toho textu co si tady napsal nevidím.
A není důvod proč by Ondra měl z AT vypadnout, to bych to asi poupravil.

Citace
Až dostaneš rozum, tak se můžeš vrátit na sp.

Tohle je podle mého výstižnější. Na hlavu
Ondrah98
Očividně je moc složitý si vymyslet argumenty. Ani mě neudivuje, že jsem se opět nedočkal argumentů, ale jen blbých keců. Díky!
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Zawy
Známe už se delší dobu. Člověk na správném místě, doufám, že tam vydržíš ještě dlouho. Hodně štěstí Smile
Ondrah98
Citace
Zawy napsal:

Známe už se delší dobu. Člověk na správném místě, doufám, že tam vydržíš ještě dlouho. Hodně štěstí Smile


Hm, po 4 měsících jsem si všiml komentáře... To jsem nechtěl Ale co, stejně je to jen lež, protože nemám na to být admin. Ale díky za povzbudivou "lež". :D :D :D

Citace
Eazy_E 13.09.2016 16:52
ty nemáš na admina,ale to ti už povedalo určite vela hráčov

img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
6%
Nábory
8 Hlasů
9%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
15%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasů
16%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
37 Hlasů
42%
PC Poradna
4 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 21