Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Telefon do 4 tisíc.
Adios3SO
Zdravím,už mi můj mobil Huawei Ascend G300 moc nesvědčí :D Je dost zasekaný atd. Docela rád bych i na tom mobilu rozjel hry jako Fifa 14 atd jestli je to možné.Díky
Prippminam..do 4 tisic mozna 4500
Upravil/a Adios3SO dne 01.04.2014 10:15
RUPY
Galaxy S4 :D
DowN
Doporučuju Samsung Galaxy Ace 2. Sám ho mám a jsem s ním plné spokojený Smile
0jachja0
Hele 4000 lenovo a850 5.5palce 4jadra kvalitní jsem naprosto spokojen a fifu rozjede Smile
0jachja0
Hele 4000 lenovo a850 5.5palce 4jadra kvalitní jsem naprosto spokojen a fifu rozjede Smile
DjShOckis
No, kdyby sis krapec připlatil tak bys mohl mít jeden z nejrychlejších telefonů na trhu, co se tyče rychlosti je srovnatelný s Samsung Galaxy S3 akorát má menší pamět a horší foťák.
Ale musel by sis připlatit 1 tisíc což si myslím ,že je lepší koupit lepší věc a vydrží ti, nej nějakej klumprt od Drahých znašček
Mikull
Mam lenovo a800 a jsem spokojeny.
Adios3SO
Díky za rady,dost se mi líbí ten Lenovo A850
0jachja0
Jo blbe je to ale s fotakem a CZC.cz do 3dnu ho mas doma Smile jinak ještě se na to blbe hledá pouzdro jinak start telefonu je 3sekund ale chvíli to trvá než to začne take rychle zapinat a to je tak vše jen mi blbne SD karta ale to sem podelal sam :D takže to tam donesu a snad to opravy
Mikull
Citace
0jachja0 napsal:

Jo blbe je to ale s fotakem a CZC.cz do 3dnu ho mas doma Smile jinak ještě se na to blbe hledá pouzdro jinak start telefonu je 3sekund ale chvíli to trvá než to začne take rychle zapinat a to je tak vše jen mi blbne SD karta ale to sem podelal sam :D takže to tam donesu a snad to opravy


Taky ho mam z czc, v sobotu jsem objednaval a v utery už byl na poště. Jedinou nevýhodou je snad neúplně počeštěný telefon a taky to má problémy s diakritkou.
0jachja0
To jo android 4.2.2 Není úplné v češtině ale do konce dubna by se melo aktualizovat do plne češtiny jinak z něj ted píši a jsem spokojen skvělí přítel o hodině :D a WiFi musím vypnout a zapnout ale to jen malo kdy jinak bez problému
Adios3SO
A co říkáte na Zopo ZP780
0jachja0
Vypada hezky :D
Adios3SO
Citace
DjShOckis napsal:

No, kdyby sis krapec připlatil tak bys mohl mít jeden z nejrychlejších telefonů na trhu, co se tyče rychlosti je srovnatelný s Samsung Galaxy S3 akorát má menší pamět a horší foťák.
Ale musel by sis připlatit 1 tisíc což si myslím ,že je lepší koupit lepší věc a vydrží ti, nej nějakej klumprt od Drahých znašček
Muzu se prosim zeptat co je to za mobil
twistedTSD
Kdybys rád i nějakou nečínskou alternativu, mrknul bych na Nokii Lumii 625. Není nejvýkonnější, ale Windows Phone je odladěnější systém než Android. Byť má i své nevýhody.
_ReMinGtoN_
Já mám Huawei Ascend Y300 (novější verze toho tvýho)
Je to super kousek Smile
Doporučuju
Upravil/a _ReMinGtoN_ dne 01.04.2014 17:26
Adios3SO
Jo jo ten jsem dokonce i zkousel ale na WStoru nejsou nejake aplikace co jsou pro me dulezite.
NeXus
Galaxy S III mini když trochu přidáš.
-Fico-
5 dní neaktívne=Lock!
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
20 Hlasů
42%
Ano, ale hokej moc nesleduji
10 Hlasů
21%
Ano, těším se na gaučové trenéry
7 Hlasů
15%
Ne
6 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
5 Hlasů
10%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online