Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
ROZHOVORIS - Pomeranč a.k.a. souč
Mikull
Mikull: Tak vítám Tě u rozhovoru, na začátek se nám tradičně představ.

Souč: Tak tě taky zdravím a samozřejmě ty co jsi to budou číst. Mé celé jméno je Marek Martinák je mi 18 let a studuji střední školu oboru silniční dopravy( do teď nevím co na té škole vůbec pohledávam).Bydlím v menším městě v Ústeckém kraji u litoměřic.V mém volném čase se věnuji své přítelkyni a mé druh lásce fotbalu.Ve ftobale nejsem sice extra třída hrajeme jen okres ale přeci jen jak se říká ten tým je jako má druhá rodina.Teď abych naštval pár lidí fandím Realu Madrid ! :D

Mikull: Jaké máš plány do budoucna?

Souč: hmmm.... Asi vyhrát ve sportce ale to si myslím že je malá šance takže mi bude postačit abych vyhrál nějakej ten milion v sázení na fotbal :D. Ale teď trošku vážně rád bych odmaturoval a poté si našel nějakou slušnou práci.Koupit pořádnou káru a nějakej ten dům a prostě si založit rodinu a spokojeně si žít.Mám i takové sny do budoucna které bych si rád splnil a to je se kouknout alespoň na jeden zápas Realu a vidět tak na vlastní oči ty výborné hráče které tak obdivuji hlavně ten pocit vidět Ikera Casillase to by byl zážitek na ,který bych nikdy nezapomněl. Dál bych se chtěl podívat na hudební festovali do zahraničí jsem fanda Electra a podobných poštestilo se mi už dostat na festivali v ČR jako je Magnetic Festival kde jsem mohl na vlastní oči vidět nejepší DJe světa. Takovej je asi můj výhled do budoucna
mam tam chybku :D Festivaly :D ne festovali :D

Mikull: np, opravím to na fetovali

Souč: dobre :D

Mikull:Čím by jsi se chtěl živit?

Souč: Tak škola na ,které jsem nám furt vnucuje že z nás budou vedoucí technikové v autoservisech ,ale to s tím co nás učej bejt nemůžeme ale popravdě bych to ani dělat nechtěl.Poslední dobou mě láká práce u policie (jasně nadávejte :D) nebo u celníků.Spíše bych byl u nějaké te zásahové jednotky ale postačilo by bejt i u statních.Prostě buzerovat ty děti jak dělaj bordel stejně jako já když jsem byl mladší :D

Mikull: Kdyby jsi byl u celníků, bral by jsi úplatky?

Souč: hmm zní to lákavě ,ale nedávno jsme byli se školou na nějaké té přednášce kde nám ukazovali co vlastně dělaj a něco co zabavili a řeknu ti že ani nepotřebujou úplatky.Protože když oni zabavěj něco jako je třeba kůže medvěda nebo vycpaná zvířata tak to se nesmi likvidovat jsou na to speciální sklady kde to jen leží takže když by občas něco zmizlo z toho skladu nikdo by si toho ani nevšimnul :D

Mikull: Ale bral bys je, že?

Souč: Ne nebral to by mi svědomí nedovolilo Smile (pozn. red: je to lhář)

Mikull: Jaké máš politické názory?

Souč: Politika mě popravdě ani nějak nebere.Podlě mě je vždy něco na nějaké straně špatné a něco dobré to si nevybereš

Mikull: Jaký jazyk by jsi chtěl umět a proč?

Souč: Tak na základce jsem se učil anglicky a potom i německy.Německy za 3 roky učení neumim skoro ani počítat do 5 je to hrozný jazyk.Anglicky se učím do teď a baví mě a myslím že mi i jde a dokážu se s ní i domluvil s cizincem. Takže bych chtěl zdokonalit ještě svou angličtinu protože si myslím že s tou se domluvíš téměř všude.

Mikull: Dobrá, přesuneme se k virtualitě. Jak jsi se dostal k superpařbě a sampu?

Souč: Tak k sampu jsem se dostal asi jako každý.Hrál jsem SA a přišlo mi to jako výborná hra bylo v tom něco nového co jiné hry něměli jen tomu chyběl ten multiplayer.Tak jsem se porozhlídnul po netu a narazil jsem na SAMP zkusil jsem to na pár serverech než jsem našel to pravé chvíli to trvalo. Pak jsem objevil servery kde se hraje na ''skutený''život. Pracuješ dostáváš peniže kupuješ si věci. Prvním serverem který mě chytnul byl Lost city (snad nedostanu ban za to že píšu název :D) snad to byl nějak tak ten název tam jsem vydržel kolem toho roku. To ještě byli časy kdy jsem si stáhnul nějaký ty cheaty to snad ani nebyl ještě Sobeit a zmáčknul kouzelné tlačítko a hele měl jsem hned 999 mega.Dřív nebyli ogy ani žádná ochrana tak jsem utíkal honem do banky a schoval to tam pak už na mě nikdo nemohl :D.. Poté jsem si hrál na hrozného boháče najal si řidiče s limuzinou a jen tak se vozil a rozdával peníze s nadějí že budu známější :D. pak mě SAMP nějak přešlo po pů roce jsem to zase zkusil a dostal jsem od někoho koho jsem ani neznal práva na nějakém serveru kde hráli tak 3-4 lidi za den. Ale chápete to ?! Měl jsem prává byl sem sakra borec !!! ... no a pak jsem hledal něco nového a zadal do vyhledávače realná a vyjela mi SP tak jsem to zkusil. Chytlo mě to a co víc našel jsem si i pár přátel. Pokud nevadí napíšu tu i něco o mé historii na SP. Nejlepší časy jsem zažíval když vznikl gang systém hledal jsem nějaký ten gang a dostal jsem do kebabovců. Které vedl Kapo s byli jsme tam asi 4 postupně se gang rozrostl a já s kapem jsme se více poznaly a jednou už neměl čas tak vedení kebabovců přenechal mě.Neměl jsem žádné zkušenosti s tím ale co se nestalo gang rostl. Vsadil jsem na nováčky protože zkušení hráči už byli v jiných gangách a tak jsem narazil na hráč C00p3xpo řekl mi že je mu 23 tak jsem si řekl že by snad mohl mít rozum přibral jsem ho a s ním ještě hráče Butters stali se znáš dobří přátelé a hlavně výborní kolegové v gangu z nich se vyklubali výborní závodnící a hlavně jsme po boku měli ještě BeepMe C00pa přítelkyni která fungovala při GR jako takový navigátor psala nám od coopa co se u něj děje jestli někdo projel nebo ho naopak zblokoval :D ale koukám že sem se dost zakecal o věcech který nebudou až tak zajímavý takže rači dal.. poté mě kápo navrhl do AT kam mě Rocket přijal. Tím začla éra mého působení v AT miloval jsem tu práci a bavila mě. Až jednou jsem s tím seknul kvůli poruše s PC lituju toho rád bych byl zas členem toho bezva týmu .. Po asi pů roce jsem se zase vrátil na SP a otravuju tu do teď snažím se zas dostat na svou bývalou aktivitu !

Mikull: Co tě na sampu asi nevíc bavilo?

Souč: Ten počet možností co můžeš dělat. Možnosti AT co vše se dá jen tak přidat na původní mapu . Ani nevím jak to popsat tak velké prostředí 400 hráčů běhá po mapě jen tak se s někým potkáš ,závodíš,střílíte po sobě, hraješ v kasinu. Prostě takové možnosti které v jiné hře nenajdeš ani v oficiálních multipalyerech GTA.. teda co jsem naposledy hrál GTA IV MP tak tam nic podobného nebylo

Mikull: Co ti naopak na superpařbě vadí?

Souč: Chamtivost některých hráčů vidí jen virtuální čísla ,kterých prostě chtějí mít nejvíce. Dřívě to o tomhle vůbec nebylo a hra byla více o zábavě než o penězích.

Mikull: Jaký máš názor na nynější hráčskou komunitu?

Souč: Jak jsem psal spusta z nich hraje jen pro peníze.Samozřejmě jsou tu i vyjímky za ,které jsem rád s těma se dá v pohodě hrát a i pokecat.

Mikull: Jaký je tvůj názor na práci admin-teamu?

Souč: Odvádí dobrou práci jsem s ním spokojen.jen bych uvítal více akcí ale chápu že né každmu se to chce dělat.Ale často si stěžuji na nepoužívání historického příkazu /var který bych na serveru rád viděl častěji v případech spamu nebo porušení pravidel s inzeraty. Místo toho oblíbeného mute na 20 minut.

Mikull: Co by jsi změnil, kdyby jsi měl tu možnost?

Souč: Asi mě ted nic nenapadá pokud myslíš SP. Pokud mě něco napadne určitě to najdeš v návrhách :D

Mikull: Chtěl by jsi se vrátit zpět do admin-týmu?

Souč: To bych chtěl. Mám podanou žádost ,alle bojím se že to asi nevyjde díky mé nízké aktivitě zpočátku návratu díky mému skvělému PC ,který se rozbil zrovna ve špatnou chvíli :D

Mikull: Co tě momentálně nejvíce baví na serveru?

Souč: Našel jsem si novou práci jako právník. Díky novému systému odměn se dá slušně vydělat.Zatím mě to baví uvidímě co dál. Rád bych zase nějakou firmu.

Mikull: Tak to bude všechno souči, já ti děkuji za rozhovor a účet it pošlu. Dasvidania.

Souč: Já taky děkuju že jsem byl vyvolen k rozhovoru. Měj se Smile

Mikull: Vyvolen jsi nebyl, jen mi tě bylo líto (jk) :D :D

Souč: nekaž mi radost
:D
Sh1TeRkO
Celé sa mi to nechce čítať.

Mikull vie ako na rozhovory.

Soach je tu s nami už dlhšie. Len som nečakal, že si už dospelý.
soach
Citácia
Sh1TeRkO napsal:

Celé sa mi to nechce čítať.

Mikull vie ako na rozhovory.

Soach je tu s nami už dlhšie. Len som nečakal, že si už dospelý.


Co chovám se jak dítě ? :D
asthenic
Citácia
Co chovám se jak dítě ? :D


Každý má svoje chvílky. :D
Ruda
Jojo soach je pohoďák i když trošku neaktivní poslední dobou.
Každopádně pěkný rozhovor, má to i stylisticky hlavu a patu.
tomnet
Pěkný, občas jsem se i zasmál Smile doporučuji přečíst není to nuda
HeWhoMustNotBeNamed
Pěknej rozhovor, soach bez problémů hráč a ex-kolega. :D Heh, třeba se v tom AT ještě uvidíme.(5000€ na účet a máš do hodiny právaheheheee)
soach
Citácia
Pixel napsal:

Pěknej rozhovor, soach bez problémů hráč a ex-kolega. :D Heh, třeba se v tom AT ještě uvidíme.(5000€ na účet a máš do hodiny právaheheheee)

Beres dollary na sp ? :D
Ruda
Nějaký podplácení?
FleX_
Neviem síce čo si za týpka ale mne to nevadí stačilo mi vidieť komu fandíš Správně ale ako rozhovor sa podaril ;)
soach
Citácia
Ruda napsal:

Nějaký podplácení?


ty už si mi hlas dal tobě nic nedám :D
Teczka83
Já bych řekl že stará garda a super kámoš. Jeden z mála, kteří jsou v pohodě a i na pivo bych s nim zašel :D. Rozhovor super Smile
soach
Citácia
Teczka83 napsal:

Já bych řekl že stará garda a super kámoš. Jeden z mála, kteří jsou v pohodě a i na pivo bych s nim zašel :D. Rozhovor super Smile

Napodobne Smile proste ta stara parta Smile
soach
Že bych se vrátil dělat bordel na SP :D
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
13 Hlasov
48%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasov
15%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasov
22%
Ne
3 Hlasov
11%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
4%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 18