Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
ROZHOVOR- Yaroush
Teczka83
Tak po dlouhé době jsem se konečně dostal k dalšímu rozhovoru. Po počátečnách komplikacích se mi povedlo uhnat Yaroushe. Pohodovej admin, který stíhá při dobře odváděné práci i pokecat. Troufnul bych si ho zařadit mezi špičku aktuálního AT.

Teczka83: Tak u Tebe asi začnu základní otázkou. Jak jsi se dostal do AT? Vlastně celkově jak ses dostal ke hraní GTA SA: mp?

Yaroush: Hrál jsem GTAčko od druhého dne co vyšlo... Pořád.
Multiplayer jsem začal hrát asi před 3 roky.
Chytlo mě to, a střídal jsem servery jako ponožky.
Nikde jsem nikdy neměl ban..jen mě to nebavilo.
Potom brácha Sipoxx narazil na superpařbu.
Od té doby tam hraju nepřetržitě.
Do AT jsem se dostal náhodou :D
Měl jsem odehraných asi 650 hodin.
Nebyl jsem moc aktivní v chatu, ale hrával jsem hodně.
Podal jsem si přihlášku(první nábor jsem nestihl) a další nábor za 3 měsíce mě vzali. Byl jsem hodnej, nedělal bordel. Z trestů mám jen 1x kick a 1x mute. Všem jsem se snažil vždy pomoct.


Teczka83: Takže bych Tě nazval přímo učebnicovým hráčem? Hraješ tu tedy dlouho. Jak se z Tvého pohledu změnila komunita Superpařby? Nebo prostě hraješ a neřeší dění na SP? A co myslíš, jak dlouho tu SP bude? Přece jenom čas běží a i Atomas bude muset myslet na jiný věci

Yaroush: Učebnicový hráč zase ne :D
Každej má svý mouchy...Když se ke mě někdo chová hnusně, tak se k němu chovám stejně.

Komunita se změnila hrozně moc.
Většina starých pardálů dostala Pban, dost lidí to přestalo bavit...
Nastoupila éra dětí, tzv "kidů". Myslí si že když mají nahráno 150 hodin že sežrali svět....Dění na SP se snažím řešit. Vymýšlím spoustu návrhů na vylepšení modu, starám se o akce, řeším ztráty... Dělám co můžu :D
Jak dlouho tu SP bude? To je těžká otázka. ATomase to jen tak nepřestane bavit. Je sice hodně zaneprázdněný, ale myslím že jen tak se na nás nevykašle. Je to majitel jediného CzSK :D serveru na kterém se dá rozumně hrát.


Teczka83: Tak s tou komunitou máš pravdu. Dneska se slaví 200 odehraných hodin. Dřív se slavilo od 500 víc. Co říkáš na práci admin teamu? Jak to vidíš uvnitř. Je tam spolupráce mezi vámi, nebo stále panuje souboj, kdo bude nejlepší?

Yaroush: Když jsem měl 200 hodin tak mě nikdo moc neznal. Všechno důležitý jsem našel v /job a /help. Neměl jsem potřebu se nikoho na nic ptát.
Kecal jsem s lidma převážně ve firemních chatech.
Já oslavy moc nedělám. Je to ta nejdnudnější akce.
Nastavit port do hospody a dívat se jak se tam mlátí....
Aspoň to vždy spojím s kopcem nebo autem smrti, aby byla alespoň nějaká zábava.

Práce AT. Dost přepírané téma. Máme celkem dost nových adminů.
Ale AT bych rozdělil na 2 části. Jedna skupina maká a na SP jim záleží. Ta druhá jsou jen cvičený opice dělají co se jim řekne(nekdy ani to ne) a nemají žádný vlastní názor. Naštěstí těch horších adminů ubylo. Situace se postupně zlepšuje. Víc toho asi prozradit nemůžu.
Spolupráce se také zlepšuje. Všechno je o lidech a o komunikaci.
Boj o to kdo bude nejlepší je nicneříkající. Např já pro SP dělám spoustu věcí, které nejsou vidět ve statistikách trestů.


Teczka83: Taky neprozrazuj, určitě by to někdo mohl brát jako vynášení. Zeptám se Tě. Máš na SP nějaký lidi, který Ti přirostly k srdci a které by jsi nějak vyzdvihl? A rovnou druhá otázka. Jsi spokojen s trestáním hráčů, nebo bys tresty nějak upravil?

Yaroush: Trestání hráčů je celkem ucházející. V některých případech bych přitvrdil. Teď to řešíme s kolegy.

Lidi co mi přirostli k srci :
Sipoxx -> mladší bráška..občas ho zfackuju, ale zaslouží si být jmenován

WendiS(Vaclac007)+Ameli1 -> s nimi mám odtelefonováno přs skype a TSko aspoň 500 hodin. Hráli jsme spolu ve dne v noci. Jenže se nám to rozpadlo. Ameli už nemá takovou aktivitu, já chodím do práce a WendiS je někde mezi maďarskem a německem v trucku.

Z ostatních velmi dobrých kamarádů jen jména:
W4sh1ngt0n01d (sorry detro :D), CzSK, [R]uda_[K]ral, wlcacek, BonG, obrik151, The_Black_Honey, ypres, ViktoreK, ReWqA, Vokrajs, Pat..a..Mat, Hunacam, NeXuS, Andyna, Brosqicka, Loading, Undertaker, Eddyts. Vpodstatě jsem to zkopíroval z vizitky :D
A rovnou edituju a doplňuju Teczka83 :D
Kdybych na někoho zapoměl tak zakřičte nahlas.


Teczka83: Jo díky Smile. Jo Wendis teď bude mít hodně málo času. ale chytil příležitost za pačesy a to se musí nechat. A přeci jen je lepší upřednostnit realitu před hrou Smile. Řekni nám něco o sobě. Co děláš v reálu a tak.

Yaroush: WendiSovi jsem vlastně sehnal práci já :D teď maká jak bulhar.
Já jsem studoval na vejšce(asi do konce ledna). Strojárnu, strojní inženýrsví VUT Brno. Bohužel moje matematické dovednosti v oblasti derivací a integrálů nebyly dostatečné. Vyhodili mě. Doteď jsem seděl doma na řiti. Nyní chodím do práce. Pracuji jako prodejce nářadí a nástrojů ve specializované prodejně. Dělám tam zatím 4 dny tak uvidíme jak se to bude vyvíjet dál.

Mimo práci a počítač jsem autař. Mám rád auta a všechno okolo nich.
Sám mám 3 auta(favorit, lancer a e36).
Všechno si sám opravuju. e36 jsem koupil jako vrak, stavím z toho drift machine, jen je potřeba počkat na výplatu. Už se nemůžu dočkat léta :D a vůně spálené gumy :D


Teczka83: Tak to držím palce. A hlavně opatrně Smile. Asi poslední otázka. Chtěl bys něco vzkázat hráčům?

Yaroush: Nezlobte adminy. Dodržujte pravidla.
Hrejte hodně. Podpořte náš server koupí VIP.
Občas zajděte na TSko adresa ts.superparba.eu:11176
Sledujte novinky na webu.


Teczka83: Díky za čas a rozhovor Smile

Yaroush: není zač.. taky děkuju


Přeji pěkné čtení Smile
Yamatino108
Super rozhovor Teczka som tvoj verný fanúšik Smile.Yaroush je tiež dobrý administrátor ktorý robí pre server čo mu sily stačia.Teczka len tak dalej Smile*Dobrá práce*
RavenSK
Super rozhovor *Dobrá práce*
SpectBear
Super *Dobrá práce*
Ruda
Pro mě si určitě fajn člověk, jeden z mála na kterejch není vidět žádná změna ve vztahu ke mě potom co jsem byl vyhozen z ATčka. Šli jsme do AT ve stejném náboru a ty si tuším poslední kdo tam z naší party zbyl. Určitě jsem rád, že jsem tě poznal. Souhlasím s Teczkou, že si jeden z TOP.

Rozhov taktéž podařený (y).
Teczka83
Díkydíky Smile
Tearsko
ďalší super rozhovor. Palec hore
Fantasy
Pěkné počteníčko Smile Super rozhovorPalec nahoru
WareiD
Móóóc dobrej rozhovor *Dobrá práce*
Teczka83
Díky moc Smile. Dalo to práci, načasovat to s Jardou :D
Ruda
To víš, Jarda je prostě (sexuálně)vytížený prací v AT. :-D
wlcacek
Pěkný rozhovor.To se musí nechat. Jaký je to kolotoč že? Legenda klade otázky a bezesporu budoucí legenda odpovídá :D:D:D:D
To jsem předběhl dobu.
Takových rozhovorů to chce víc Smile
Skiper
Super rozhovor.Palec nahoru
Gallaxy
Skvelý rozhovor. *Dobrá práce*Palec nahoru
elcoolion
Dobrýimg.tpx.cz/uploads/good.gif :D
FleX_
Tento rozhovor sa mi velmi páčil .. musím pochváliť Teczku aj Yarousha pekný rozvovor *Dobrá práce*
Teczka83
Děkujeme Smile
_ReMinGtoN_
Moc pěkný rozhovor *Dobrá práce*
Teczka83
Díky, už uháním dalšího Smile. Snad to bude co nejdřív Smile
Rap
Velice pěkný rozhovor. *Dobrá práce*
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
13 Hlasů
48%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasů
15%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasů
22%
Ne
3 Hlasů
11%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
4%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 18