Informace o serveru

Adresa IP
Online hráčů
Partner:
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Avatár pre Reeboka
AlinoLEk
Zdravím,
Chcel by som poprosiť GRAFIKOV aby mi troška upravili tento obrázok, pozadie nechám na nich len nech je tam ten autobus Smile A dole niekde v rožku alebo hore by som chcel mať meno Reebok Smile img.tpx.cz/uploads/ab.JPG
ďakujem.
//Reebok
Upravil/a AlinoLEk dne 22.04.2014 17:52
AlinoLEk
Kurňa zabudol som ho sem dať :D :D :D img.tpx.cz/uploads/ab.JPG
AlinoLEk
Díky moc Tumik :D
Přejít na fórum:
Anketa
Kam se chystáte v létě?
Jedu na dovolenou do ciziny
18 Hlasů
29%
Budu jezdit na výlety po Česku
9 Hlasů
15%
Budu hrát SuperPařbu
17 Hlasů
27%
Nemám ještě žádné plány
18 Hlasů
29%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 17