Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
OcoNneRova vizitóška vol.4
OcoNneR
Jop, klidně mužeme :D
Fantasy
Čau vizitka nádherná ale myslím že už tu koment mám. Jen čekám až budeš u mě ve firmě párku.
vajcak
Čau
Vizitka je pekná dosť som sa dozvedel.
Teba som spoznal pred rokom v lete keď som prišiel ráno na server a ty si robil mechanika a vždy som sa uteba opravoval nech sa darí na SP aj RL
Kacka
Jsem ráda, že si se vrátil.. A doufám, že nějaký ten měsíc vydržíš, a jestli budeš chtít, tak můžeme zajít zase na TSKO jazyk Abych tě mohla štvat i tam :D A ať se ti daří! Smile
OcoNneR
Fany:
Děkuju a taky si myslím že tu už jeden máš ale to nevadí :D

E60:
Promiň ale nějak se nepamatuju, poznal jsem už moc lidí no ale snad se ještě potkáme Smile

Kačko:
Tak TS je samozřejmost když už zase hraju :D
Upravil OcoNneR dňa 07.01.2019 04:23
Kacka
Já vím, že mám komentář nahoře, ale dopsal si mě tam hezkýma slovama, nejde neokomentovat :D Když jsem začínala před nějakou dobu pomáhal si mi, bylo na čase, abych já pomáhala tobě. Protože přišli nové věci, nové novinky, tak jsem ti to mohla konečně oplatit, hlavně ty zažitky na TS, nemá chybu :D Až na to že rád provokuješ. Neboj se, určitě to bude tak nadále jinak vizitka pěkná, jsem dopsaná mezi prvníma, toho si moc važím, tak jako si vážím tebe. Děkuji za veškerou pomoc! Díky Pusa
RomaN1
V pohodě hráč,párkrát jsem s tebou byl na tsku a choval ses v pohodě! akorát ta červená a fialová k sobě nehodí :D
Nolifer
Co napsat. Pro úvod vizitka je pěkná dalo to dost práce pohrál sis s tím. Je pěkná líbí se mi.

Jiříku za těch X let co tě znám se mě vybaví opravdu hodně společných zážitků momentů atd.. Viz třeba fotka té bandy.. :-D nikdy bych to neměnil. Je mi ctí že jsem tě poznal myslím si že asi nejsem sám. Co dodat musíme najít volný termín a zajet na to cigo za Soudruhem Tumikem. :-D. Nic víc mě nenapadá. Fakt těch momentů bylo hodně. Přeji ti všechno nejlepší v RL a doufám že ještě dlouho budeme spolu hrát.
ALIEN
pekná vizitka , dakujem za označenie si fajn človek ktoreho som stretol navždy ostaneš priatelom
Moravska_Slaninka
K vizitce: Pěkné využití barev, i když trochu bijí do oči, je obsáhla a nadpisy pěkně zpracované.
K tobě: Takže první ti poděkují za označení v tvých TOP. Taky ti děkují za vše s čím si mi pomohl jak v realitě tak i na SP. Smile Kdyby si trochu omezil ten alkohol tak bys byl bezchybný pohledný můž. (Víš, že ti alkohol nedělá dobře - Viz Ofce). #NoHOMO To by bylo asi vše co bych k tobě měl. Více jsem ti psál už v soukromí. Smile Ještě jednou teda děkují moc za vše.
OcoNneR
Rom@N
Děkuji taky si mi připadal v pohodě Smile červená a fialová jsou 2 ze tří mojich barev a černá by tam fakt být nemohla :D

Nolifer
Děkuji, no s tou vizitkou si hraju už pár let a plno aktualizací už dostala. No hoooodně let se známe a těch zážitků je opravdu nespočet a určitě ještě bude Smile Si piš že se za ním musíme zastavit :D

adko1029/ALIEN
děkuji, i ty zůstaneš u mě na vždy přítelem Smile

Moravska_Slaninka
Děkuji za pochválení vizitky Smile
To místo si tam opravdu zasloužíš a proto tam jsi. Ohledně té pomoci děkuji i já tobě Smile Co se týče alkoholu, noooo každej má svoje "zlo" a mojí ovečku z toho vynech :D ten strom tam zkočil za to sem nemohl (foukal vítr) xD
Upravil OcoNneR dňa 11.12.2019 22:33
Hendy
Oco, si super hráč, poznáme sa síce iba chvíľu, ale si strašne v pohode. Je super, že sme sa spoznali. GL v reále! Smile
OcoNneR
HenDy děkuji moc, a určitě se poznáme ještě víc :D
vajcak
CAAAU DOBRÁ VIZITKA POHODE TYPEK STRAŠNE VWLA SOM SA DOZVEDEL NECH SA DARÍ NA SP A RL CAAAAU
OcoNneR
Jeee vajco děkujů Smile i tobě týpku Smile)
Upravil OcoNneR dňa 13.10.2020 22:30
Nukaz
styl styl, vizitka
img.tpx.cz/uploads/rchldkk.png
NAZDAJ
Kubon
Pěkná vizitka a má to zajímavé barvy:D
Jsi borec
MxR
Good vizitka Smile skvělej hráč
img.tpx.cz/uploads/vvizitka.png
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
16 Hlasov
37%
Ano, ale hokej moc nesleduji
10 Hlasov
23%
Ano, těším se na gaučové trenéry
7 Hlasov
16%
Ne
6 Hlasov
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
4 Hlasov
9%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 14