Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

Ohodnoťte rozhovor(Jako ve škole)
1 13 Hlasov
46%
1 2 Hlasov
7%
1 3 Hlasov
11%
1 5 Hlasov
18%
1 5 Hlasov
18%
Počet hlasov: 28
 
ROZHOVORIS - Pavel
Mikull
Mikull: Takže tě vítám u rozhovoru, na začátek se nám můžeš představit.

Pavel: Taky Zdravím, především čtenáře.
Mé jméno je Pavel, což některé může překvapit. Momentálně ještě dokončuji základní školu a budu poté nastupovat na SŠ obor Fotografie a Multimédia. Rád se zabývám sportem ( fotbal, florbal ) a samozřejmě jsem i fanoušek "gamingu". Bydlím v Jihlavském kraji . Pokuď někdo více chce poznat mojí osobu doporučuju si o mě více přečist, třeba ve vizitce.

Mikull: Jsi překvapen, žej sem si tě vybral pro rozhovor?

Pavel: No to si piš.

Mikull: Jsi fanoušek gamingu, jaké jiné hry ještě hraješ?

Pavel: Dříve jsem hodně hrával staré dobré CoD 4 a postupně se k nim zase vracím ta hra má něco v sobě co mě strašně baví. Pokoušel jsem se dostat i do nějakých vyšších týmu jako každého "pařana" byl sen se dostat do esuby, ale to nějak pohořelo a už hraji jen tak 4fun. Jinak jsem také fanoušek BF 3, Hearthstonu, CS a nebo Quake Live. GTA snad ani zmiňovat nemusím Smile

Mikull: Jakou práci by jsi chtěl mít v budoucnu?

Pavel: To je dobrá otázka, ale bohužel odpověď ti přesně neřeknu. Uvažuju o všem možném, ale nejvíce mě přitahuje podnikání. Ovšem zabývat se kolem fotografie by mě vůbec nevadilo.

Mikull: V čem by jsi chtěl podnikat?

Pavel: Hahah, tuhle otázku jsem přesně čekal. Je tu plno možností, ale zase je těžké si vybrat. Určitě mě láká založit nějaký projekt, který by byl závislý na internetu, tudíž nějaký velký e-shop nebo něco na ten způsob. Jenže je hodně těžké se uchytit tímhle, ale nic nemůžu vzdávat předem. Ovšem jak to bude doopravdy nikdo nemůže vědět Smile

Mikull: A co by jsi chtěl prodávat, předražené hrnce důchodcům?

Pavel: Kvasnice, Limo, Drogy, Dřevo. Na tuhle otázku ti neodpovím to je opravdu v daleké budoucnosti. :D

Mikull: Co jsi zatím dokázal?(Nějáké soutěže, ceny útěchy atd :D)

Pavel: No můj úspěch je především ten, že jsem úspěšně udělal příjmačky na střední školu. A další jenom očekávám :D

Mikull: Jak rád trávíš svůj volný čas?

Pavel: Můj volný čas není ničím záživný, jelikož bydlím v opravdu malé, ale opravdu malé vesničce není tu co dělat, takže většinu času trávím u PC, samozřejmě chodím také hrát fotbal nebo vytáhnu prostě nohy ven a udělám si nějaké ty fotky venku. ( Žádné #Selfie )

Mikull: Co nemáš rád?

Pavel: Co nemám rád ? Z jídla nemusím špenát, brokolici a školní jídelnu to je kategorie sama o sobě. Co taky nesnáším je kouření, hnusí se mě to. Jinak nemusím výšky, a lidi, kteří jsou neskutečně namyšlený. A samozřejmě online týpky, kteří jen nadávají.

Mikull: Takže co máš naopak rád?

Pavel: Jak už jsem řekl, mám rád sport a to i ten elektronický. Jinak miluju svůj oblíbenej nápoj BIG SHOCK ! a jídlo jako je Pizza, Svíčková a podobný pochutinky. Jinak samozřejmě každou doboru partu s, kterou si rozumím ;)

Mikull: Jak by jsi popsal svoji povahu?

Pavel: Myslím si, že jsem v celku kliďas. Jinak si myslím, že dokážu bejt zábavnej a je semnou v celku sranda, po druhý stránce jsem strašnej lenoch a cokoli udělat je pro mě velkej problém. Bohužel nevím proč, ale na serveru mě většina lidí z prvního pohledu bere jako zmetka, kterej je neuvěřitelně namyšlenej. Tohle mě vždy napsali, když jsme se více poznali. Jinak rád s lidma vycházím a rád s nima také slušně komunikuju pokuď oni slušně komunikujou semnou.

Mikull: Přesuneme se k virtualitě, jak jsi se dostal k SP?

Pavel: No tak to je na dlouhé povídání, ale zkusím to trochu postručnit. Úplný můj začátek se psal v roce 2010/11 to jsem se spolužákem, kterého určitě neznáte ( Tumik ) hrál ještě Call of Duty 2 nějak nás to přestávalo bavit tak jsme si našli novou hru, která si říkala GTA San Andreas. Hráli jsme asi rok/rok a půl a pak jsem přestal. Tumik hrál dál..... Po letech z ničeho nic jsem na informatice ve škole viděl v prohlížeči záložku superpařba a dostal jsem znovu chuť k hraní a taky, že jsem to udělal. Od té doby tu znovu hraji a teď to bude už nějakých těch 1 000 hodin. No hodně jsem to sestručnil, ale tak hlavní je známo.

Mikull: Co tě nejvíc na SP bavilo?

Pavel:Jestli myslíš dřív ještě na "STARÉ SP" vždy mě ohromně bavilo, když jsme s Tumikem vstávali co nejdřív, aby jsme mohli vykrádat obchody, protože to byl dobre byznys. Ráno tam nebyl žádnej polda a všechny obchody vykradnout ještě šly, protože dřív snad už nikdo nevstával :D. Jinak taky nemůžu zapomenout na auta z ulice, když jsme nějaké našli vždy jsme z toho měli radost. Další nezapomenutelnou vzpomínkou byly ostrovy kde jsme měli svoje baráčky a pořád jsme se propadali do textury a dělali jsme si z toho srandu. Jó to byly časy Smile

Mikull: Co tě baví na SP nyní?

Pavel: Když jsem po velké pauze znovu začal hrát přišlo mě to, že dřív to mělo větší grády i přes to, že ten systém nebyl úplně domyšlenej. Hledal jsem bod, kterýho se chytnu a mohl začít hrát. Chvilku jsem to hrál pochopil jsem o co de na "NOVÉ SP" a začalo mě to znovu bavit. Kšeftování s nemkama, starání se o firmy a asi nejvíc gang ( OD ) komunita, která je v gangu je přímo bombózní a měnit ho neplánuju. Pokuď, bych tedy měl říct jednu věc je to GANG.

Mikull: Kdyby jsi měl kouzelnou hůlku a mohl jednu věc na SP změnit, která by to byla?(Kromě ATomase :D)

Pavel: No poslední dobou mě ta komunita na SP v celku zaráží a tak, bych založil, aby se při registraci na server musel vyfotit, alespoň cyklistický průkaz.

Mikull: Tvůj názor na práci admin týmu a vedení? Nemusíš psát slohovky, jen ve zkratce jestli jsi spokojen

Pavel: Do nedávna jsem byl velice spokojen, byli tam lidi, kteří si to opravdu zasloužili. Líbili se mě jejich názory a respektoval jsem je, jenže teď po novém náboru upřímně moc spokojen nejsem. Zdá se mě, že tam jsou lidi, kteří si to nezaslouží nebo moc toho na Sp ještě ani nedokázali.

Mikull: Co by jsi zlepšil na práci admin týmu?

Pavel: Na práci nic to je spíše v lidech.

Mikull: Co by jsi vzkázal čtenářům?

Pavel: Dělejte to co Vás baví a nenechte se omezovat.
Jinak jsem rád, že sis vybral právě mě pro rozhovor a všem ostatním děkuji za přečtení Smile

Mikull: Oblíbený superhrdina z dětství?

Pavel: Žádného jsem neměl. :D

Mikull: Čím jsi chtěl být když ti bylo, řekněme 6 let?

Pavel: To už nevím, ale určitě to byl nějakej popelář.


Mikull: Komunismus, nebo kapitalismus?

Pavel: kapitalismus

Mikull: Kolikátí skončíme na MS?

Pavel: Myslím si, že na Rusáky nemáme, proto stříbrní. Ale tak, zlato určitě přeju (heart)

Mikull: Tvůj oblíbený TV pořad?

Pavel: RE-PLAY

Mikull: Oblíbený herec?

Pavel: Filmy skoro vůbec nesleduju, takže žádnej oblíbenec :D

Mikull: A oblíbený interpret/kapela?

Pavel: One Direction

Mikull: No tak to bude vše, děkuji za rozhovor a automaticky souhlasíš se zneužitím všech informací a také s jejich překroucením

Pavel: Jojo jak bylo ve smlouvě a ty prachy chci do příštího pátka. Číslo bank. účtu jsem ti poslal.

Mikull: Žádný prachy nedostaneš, nic jsem nepodepsal a máš permu za pokus o podvod :D
_PaVeL
Děkuji ti za příjemný rozhovor Kytka pro tebe
RYSY
Citácia
Mikull: A oblíbený interpret/kapela?

Pavel: One Direction

Mikull: No tak to bude vše, děkuji za rozhovor a automaticky souhlasíš se zneužitím všech informací a také s jejich překroucením

Pavel: Jojo jak bylo ve smlouvě a ty prachy chci do příštího pátka. Číslo bank. účtu jsem ti poslal.

Mikull: Žádný prachy nedostaneš, nic jsem nepodepsal a máš permu za pokus o podvod :D


BEST Nemůžu

Ináč pekný rozhovor,stojí za prečítanie Smile Palec nahoru
img.tpx.cz/uploads/superparbas.png
Skiper
Super rozhovor. Jednoducho Mikul to vie!
Pavel je v pohode už z gangu. ALE,že si spolužiak Tumika o tom si mi nepovedalTu máš :D
MaReK_
Dobrý rozhovor a ešte lepší lebo je od Komunistu :D

1 Direction Nenene

"máš permu za pokus o podvod :D"
king

3.5.2011 Správně
3.5.2012 Správně
3.5.2013 Správně
3.5.2014 Správně
3.5.2015 Správně
3.5.2016 Správně
3.5.2017 Správně
3.5.2018 Správně
3.5.2019 Správně
3.5.2020 Správně
3.5.2021 Správně
3.5.2022 Správně
3.5.2023 Správně

king
Ondrah98
Citácia
Mikull: Komunismus, nebo kapitalismus?

Pavel: kapitalismus


Toto si neměl říkat, myslím že už si pro Tebe Mikull nachystal místo v továrně na ponorky s otevíracími okýnky :D (V tom lepším případě)
Jinak rozhovor super, přečetl jsem ho celý a určitě doporučuji Palec nahoru
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
_PaVeL
Citácia
Skiper napsal:

Super rozhovor. Jednoducho Mikul to vie!
Pavel je v pohode už z gangu. ALE,že si spolužiak Tumika o tom si mi nepovedalTu máš :D


Já nejsem jeho spolužák on je můj spolužák. V tom je rozdíl rofl
Skiper
Citácia
_PaVeL napsal:

Citácia
Skiper napsal:

Super rozhovor. Jednoducho Mikul to vie!
Pavel je v pohode už z gangu. ALE,že si spolužiak Tumika o tom si mi nepovedalTu máš :D


Já nejsem jeho spolužák on je můj spolužák. V tom je rozdíl rofl

Jasné :D :D
Sh1TeRkO
Citácia
Zdá se mě, že tam jsou lidi, kteří si to nezaslouží nebo moc toho na Sp ještě ani nedokázali.


Ty si už len toho dokázal. Palec nahoru
asthenic
Poviem Ti, že nejak neverím tomu, že si začínal v roku 2010.
Jiry
O jakého Pavla jde, hraje jich na serveru asi 5 :DD
img.tpx.cz/uploads/rchldkk.png
_PaVeL
Citácia
Jiry_ napsal:

O jakého Pavla jde, hraje jich na serveru asi 5 :DD


To beru jako provokaci zloduchu rofl
fifa_cze
Jde o "_PaVeL",taky jsem ale ze začátku nevěděl :D
Jiry
Citácia
fifa_cze napsal:

Jde o "_PaVeL",taky jsem ale ze začátku nevěděl :D


Jo ten antiracer :D, né sranda samozřejmě, rozhovor super Smile
img.tpx.cz/uploads/rchldkk.png
Ruda
Se mi líbí jak dokážeš položit otázku jednou větou, to mi nikdy nešlo. :-D
Ale jinak nicis rozhovoris. :-D
Yamatino108
Dobrý rozhovor;)
sK
Si ta pamatam ked si zacinal odznova jak si ma prosil nech s tebu robim akcie a mne sa nechcelo. :D pohode rozhovor
Baseball
Citácia
Mikull: No tak to bude vše, děkuji za rozhovor a automaticky souhlasíš se zneužitím všech informací a také s jejich překroucením

Pavel: Jojo jak bylo ve smlouvě a ty prachy chci do příštího pátka. Číslo bank. účtu jsem ti poslal.

Mikull: Žádný prachy nedostaneš, nic jsem nepodepsal a máš permu za pokus o podvod :D


The best NemůžuNemůžuNemůžuNemůžuNemůžu

DOst dobrý
Frenk98
Já jsem se při čtení rozhovoru bavil. Místy byl až neobyčejně vtipný. To jsem u Mikulla nečekal. Dobrá práce hoši. Palec nahoru
Rap
Pěkný rozhovor, bylo vtipné. Mikull je prostě pán.
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
13 Hlasov
46%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasov
14%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasov
21%
Ne
4 Hlasov
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
4%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 15