Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
#safty vizitka
saftySR
Citácia
SKNxRaptoRx napsal:

Citácia
Agent005 napsal:

Nezabudnem ale aj tak som #šfs :/ :D


L.A.M.A to je a škaredá vizitka cs

Ty väčšia CS poď skajp cs #šfs
SKNxRaptoRx
Citácia
Agent005 napsal:

Ty väčšia CS poď skype cs #šfs


Off Topic ! Do Banlistu sním !
A vyhral som 154mg v kasíne jak šéfis Ratatata ale prehral 206 :D

Inak vizitka po edite sa už trocha dá ale stále tomu niečo chýba
saftySR
Vždy som veril že prehráš v kasíne ;-) preto som #šfs :D
Qvosty_
safty pod radsej GR #trps a iank dziva vizitka ty raceris poriadny
MrDurex
No rozumní , pohode , veci rieší kludnou hlavou proste super hráč Smile drž sa tohto
Dobrý racer , niečo vieš :D
a k vizitke dobrá vizitoška , daako mi to neladí :D ale to asi len mňe
Rock
pěkná vizitka Smile
saftySR
Dík.
Floatin
Pekná vizitka , pohodový hráč Smile
RuliiKkO
cs Smile)))) Neumiš Dodavki, Saofi, ani Grrka Smile))
:D ne k věci, vizitka pěkná, hráč super v klidu + skvělej kámoš no a kolegis and the gangis :D Pohodový týpek, je s tebou sranda no co dodat.. Snad nam tu vydržíš dlouho na Sp, ty máš na to abys to dotahl ještě výš. Jsem rád, že jsem tě poznal Szawfty Jsi dobrý!

Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
BetterSeeYA
Citácia
Závislosti: PC, SP, TV


To si na tom klinicky zle.
Nosferatu
Pěkná vizitky žádný problém jsem s tebou nikdy neměl , takže podle mého budeš v pohodě ;) Smile takže ať se ti daří ;)
Shock_
Jak lxs vizitka Akorát ty nadpisy :D tak Super Hráč (y) !
Opti
Fajn vizitka,fajn hráč,fajn člen gangu ;) Jsem rád,že jsem tě poznal a změnil tím názor na tebe,CS rofl
saftySR
Citácia
BetterSeeYA napsal:

Citácia
Závislosti: PC, SP, TV


To si na tom klinicky zle.

Mojko tu sú napísané závisloti nie napísané "čo robím často" nauč sa čítať ty "profi disser" a pokial nevieš rozoznať "závisloti" od "často robených vecí" tak na tom si klinicky zle ty, a mne tu píš že som na tom zle ja ty piker, choď si tie svoje blbosti vypisovať svojím 10 ročným rovesníkom.

Inak díky všetkým Smile :D
BetterSeeYA
:O Diss jak pán, ale je slabý na to aby som šiel plakať do rohu, že mi naložil nejaký Agent 007, na to síce ešte nemám, ale to sa časom spraví že jo. Tak teda, prečo tam sú napísané závislosti keď sú to tvoje "často robené veci"? ja som závislý na mojej priatelke, som s ňou často (celý deň), takto je to správne? Nepíš, že som piker keď ani nevieš ako to vyzerá, nie aby si vedel čo to je. Desať ročných rovesníkov má moja sestra. Ale keď Ti takto nakladá, podla tvojich slov desaťročný vrah, tak budiž, ja Ti v tom nebránim. Ale uisti sa, koho sa tu snažíš dissovať kamarát. :D Monsignor.
saftySR
Neviem kto si, nevedel som kto si a ani nebudem vedieť kto si a píšeš o mne že som na tom zle :D A nezaujíma ma čo robíš celý deň, a mám niekde že koho sa tu podla teda "snažím dissovať" no keď ty sa snažíš robiť frajera vo vizitke tak si nájdi inú obeť, tu ťa mám u ****e a myslím že je zbytočné sa tu ďalej hádať keď mi aj tak nijak nenaložíš Sad Sad Ak teda píšeš že máš také nabité dni tak mi tu neloz a nepíš totálne p*čoviny a pokial si myslím že tvoj argument ma nejak zmohol tak si na omyle, čč.
MaTy
V poho hráč Smile na serveru tě vídám často ;) vizitka pěkná.
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
BetterSeeYA
Áno, zmohol Ťa, pretože si napísal to vaše trápne "čč" a argumenty došli. :D A nepíš slová, ktoré nevieš čo znamenajú. :D
rikardo
Safty, spoznal som ťa v D&H a vážne super hráč, dúfam že sa tam ešte stretneme :D. K vizitke, tá je taká celkom obyčajná :D. Možno to časom vylepšíš. xd
saftySR
Díky, a btw, keby ma ten tvôj argument zmohol tak by som nepísal tak kludne :D a ktomu "čč", čo som mal niečo iné napísať a ešte mi povedz že mi došli argumenty :D :D :D kvôli tomu že napíšem čč. Mne píš že ma to zmohlo a ty tu napíšeš takú hovadinu že ani nevieš čo píšeš, vidím že ťa baví sa hádať ale tie tvoje "dissy" sú tu asi tak na smiech a nie že by ma mali uraziť. A teraz tu prídeš znova s nejakou blbosťou ktorá nedáva zmysel. Myslím že by si ty skôr nemal písať slová ktoré nevieš čo sú lebo potom to tak vyzerá.
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
6%
Nábory
8 Hlasov
9%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
15%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
16%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
38 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 21