Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
LG Optimus (D605) L9 II
-ZTE-
Zdravím objednal som si tento mobil: http://mobilne-telefony.heureka.sk/lg...mus-l9-ii/. A chcel by som sa vás spýtať či ho niekto z vás nemá alebo nemá s ním nejakú skúsenosť. Vopred ďakujem za vaše odpovede.
caseyy_
LG je sama o sebe blbá značka mobilov. Jediné plus čo majú, tak je vlajková loď G3 a trošku sa dá označiť za pozitívny model G2. L9 je slabá blbosť. Za takú cenu si mohol mať Lenovo alebo nejaké Prestigio so štvorjadrom.
-ZTE-
Aj tak to je jedno či má mobil 4 - jadro android nebude tým plynulejší posekávať bude furt aj na 8 jadre.
caseyy_
Ideš porovnávať jednojadro so štyrmi? Pusti viac vecí na ňom.
-ZTE-
To LG je dvojjadro. A kukal som recenzie, že táto LG sa im celkom vydarila nieje až tak zlá.
twistedTSD
L9 II není zas tak špatný model. Velký displej za malou cenu, zvlášť teď. Co se sekání týče, mám tablet 2x 1 GHz, Android s Touchwizem a taky se to dá přežít. Občas se postaví na hlavu, že je toho na něj moc, ale já si zvykl.:D...No a L9 II je proti tomu dělo.
-ZTE-
Veru je super zatial s ním problém nemám. Smile
KeepSmilling
Já LG nemám rád, kámoš jedno má a snad každý měsíc to musí dávat do servisu. Je možnost,že zrovna tenhle model bude v pohodě. Smile
Ruda
Patazz to docela chválil co vim.
Každopádně já mám radši trošku swag značky. Takže já bych šetřil. Ale poměr cena / výkon mi přijde v pohodě.
Fellaz
Optimus. :D :D :D
[img]http://images2.fanpop.com/images/photos/7000000/Optimus-Prime-optimus-prime-7044483-1280-1024.jpg[/img]
Má ho kamarád a jen si ho pochvaluje, ale jsou na něj dva typu názorů..
Jedni že celé LG stojí za prd a druhý že to je to nejlepší co tu bylo a je. :D
twistedTSD
Neaktivní.
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
16 Hlasů
38%
Ano, ale hokej moc nesleduji
10 Hlasů
24%
Ano, těším se na gaučové trenéry
7 Hlasů
17%
Ne
5 Hlasů
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
4 Hlasů
10%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 11