Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

Diskusné fórum » PC poradna » Viry
 
Blikání obrazovky
Mugisek
Zdravím, dnes 31.8 se mi stalo že mi žačlo problikávat SAMP na vašem server, na jiných serverech mi to jede v pohodě, když jsem se snažil napojit na váš server za jiný nick šlo to. Jak to mám vyřešit ? Smazání gta_sa.set nepomohlo a nepomohl ani reinstall a jiné GTA. Předem díky za pomoc.
Zrušený účet
Mě se to taky stalo, když ke mě nastoupil jeden hráč. (cheater) Já jsem si první oddělala to gta_sa.set, pak jsem si stáhla nový crack, to nepomohlo tak jsem přeinstalovala samp, taky nešlo. Tak jsem zapla jen single, ten jen normálně, pak jsem šla na jinčí server, tam mi to šlo taky normálně a potom, když jsem se připojila, tak mi to blblo stále, ale potom jsem se připojila, zkusila jsem si dát párkrát /spec ID, což ty nemůžeš no :D a potom mi to po chvilce naskočilo. Jo a ještě jsem i resetovala PC a taky nic.
Mugisek
No mě to na ostatních serverech jede ale na tom vašem ne, opravdu bych nechtěl přijít o mé nahrané hodiny, peníze, auta.. Opravdu nevím co stím stáhnul jsem už 4 nové GTA chyba je prostě v mém pc někde musí být ještě složka kde jsou další soubory, opravdu nevím Sad
EDIT : To je pěkné že jsi dala Spec, nemáš i něco pro mě? :D
EDIT2: Děkuji moc Ondrah98 Smile Už mi to jede, stačilo jen aby mě admin zabil, byl jsem někde pryč z mapy nebo co Smile Ještě jednou díky moc Smile
Upravil Mugisek dňa 31.08.2014 17:03
Yamamoto
Tady tedy vyřešeno. Lock!
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
9 Hlasov
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 12