Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
| Vizitka Nosferatu | Edit: [1.11.22]
Nosferatu
Citácia
tomas0 napsal:

Super šéf, super človek, kamarát xDD Pekná vizitka ;)


Díky moc Smile
I kill people and I like it
Nosferatu
Citácia
HanyS napsal:

Fajnovej šéfík Bezpčáčků mám ho moc rád Dám ti pusu Jinak sem nevěděl že si SAITAN :D :D



Děkují Hanysku :D No tak už to víš :D
I kill people and I like it
Prasatko_007
Hmm kaamo :D nezabudnem na naše legendárne Pařby po nociach :D a poslednu dobu iba po večeroch :D ty vieš snehulienka :D si skvelý človek Smile
Nosferatu
Citácia
Prasatko_007 napsal:

Hmm kaamo :D nezabudnem na naše legendárne Pařby po nociach :D a poslednu dobu iba po večeroch :D ty vieš snehulienka :D si skvelý človek Smile




Já to napravím :D :D :D no bohužel som vždy po 22 hod. unavený :D :D
Jinak díky bro Smile
I kill people and I like it
HrBeeeC
Jo, kolega Nosferatu :D
Tak Tebe jsem si oblíbil dost poslední dobou. S kolegou Prasátkem rád Vás potkávám a dávám Vám "rád" UB po tetičce Antireklamě :D
Máš super firmu, byl jsem v ní, fajnový kolektiv, kvalitní vedení. Bohužel nebyl bych to já, kdybych se nenechal zlákat taxikařinou :D
Ať se daří Smile

Jo a díky za označení, jak jako Administrátora, tak jako hráče, vážím si toho Smile
HrBeeeC
Jo, kolega Nosferatu :D
Tak Tebe jsem si oblíbil dost poslední dobou. S kolegou Prasátkem rád Vás potkávám a dávám Vám "rád" UB po tetičce Antireklamě :D
Máš super firmu, byl jsem v ní, fajnový kolektiv, kvalitní vedení. Bohužel nebyl bych to já, kdybych se nenechal zlákat taxikařinou :D
Ať se daří Smile

Jo a díky za označení, jak jako Administrátora, tak jako hráče, vážím si toho Smile
Chotycansky
Nosfíku Smile Kde bych začal Smile Super v pohodě tejpek co Gta opravdu umí hrát - myslím to obecně , ne GR a GTDM Smile ale prostě borec u kterého nikdy nelituji že sem ho na SP poznal Smile staré časy v rybářské firmě s Čuníkem atd. ,paření i v týdnu do dlouhých raních hodin ,pohoda chat , prostě vše s tebou bylo , je a bude luxusní Smile A děkuju za označení Smile)) :*
Nosferatu
Citácia
HrBeeeC napsal:

Jo, kolega Nosferatu :D
Tak Tebe jsem si oblíbil dost poslední dobou. S kolegou Prasátkem rád Vás potkávám a dávám Vám "rád" UB po tetičce Antireklamě :D
Máš super firmu, byl jsem v ní, fajnový kolektiv, kvalitní vedení. Bohužel nebyl bych to já, kdybych se nenechal zlákat taxikařinou :D
Ať se daří Smile

Jo a díky za označení, jak jako Administrátora, tak jako hráče, vážím si toho Smile


Děkuji ti Smile no ano ty a Taxikář Smile ale doufám že se u mě zase někdy objevíš :D jo a Tetička antireklama nás začíná trošku **** :D
I kill people and I like it
Nosferatu
Citácia
MrCaesar napsal:

Nosfíku Smile Kde bych začal Smile Super v pohodě tejpek co Gta opravdu umí hrát - myslím to obecně , ne GR a GTDM Smile ale prostě borec u kterého nikdy nelituji že sem ho na SP poznal Smile staré časy v rybářské firmě s Čuníkem atd. ,paření i v týdnu do dlouhých raních hodin ,pohoda chat , prostě vše s tebou bylo , je a bude luxusní Smile A děkuju za označení Smile)) :*


Bro děkují ti moc si toho vážím Smile a staré časy + paření do noci Smile ještě si to s opakujeme to se neboj ! :* Smile
I kill people and I like it
Prasatko_007
uz ti chyba iba fotka firmy kamo :D Smile Smile
Nosferatu
Neboj už se na tom pracuje + i na Firemní vizitce :D :D
I kill people and I like it
Prasatko_007
ach kamo :D pravidlo cislo 14 :D
Octavia
Nevím co dodat. Asi jen to, že tohle je jednaa zmála krásně propracovaná vizitka. Smile) Správně (akorát tu hudbu jsi mohl dát do spoileru)
img.tpx.cz/uploads/octavkapodpismik.gif
Floatin
Velmi dobrá vizitka , hráč, neni čo dodať Smile
Nosferatu
Citácia
Prasatko_007 napsal:

ach kamo :D pravidlo cislo 14 :D

Strašná sranda :D :D
Hrouda + Awesome - Děkují vám ;)
I kill people and I like it
Rosta
Díky za označení oblíbeného admina. Jsi super hráč, rád s tebou pokecám. Prostě patříš do party Texas :D jinak vizitka pěkná Smile
Nosferatu
Citácia
Rosta napsal:

Díky za označení oblíbeného admina. Jsi super hráč, rád s tebou pokecám. Prostě patříš do party Texas :D jinak vizitka pěkná Smile

Díky Rosťo :D a nápodobně ! :D
I kill people and I like it
Nosferatu
Edit ! :D king
I kill people and I like it
ivanuska889
Krásna vizitka podla toho ako čítam vyzeráš na celkom fajn chlapca Smile
ivanuska889
Krásna vizitka podla toho ako čítam vyzeráš na celkom fajn chlapca Smile
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
28 Hlasov
38%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasov
19%
Ano, těším se na gaučové trenéry
13 Hlasov
18%
Ne
9 Hlasov
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasov
12%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 19