Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
| Vizitka Nosferatu | Edit: [1.11.22]
Nosferatu
SAITAN = Minulost. Smile Lidé se musí vždy více poznat. Ne vždy je první pohled na věc ten pravdivý. Smile
Jinak ti děkuji. Smile
Nosferatu
Tak trošku větší úprava informací.king
Prasatko_007
kaaaamo Smile co mam napisat ? Smile v prvom rade ze si skvely clovek a dakujem za oznacenie a krasne slova na moju osobu Smile ZAHRIALI Smile Smile bro za ten cas a to nie je jeden piatok sme presli dlhou cestou a spoznal som skveleho cloveka spolocnika kamarata brata(nepokrvneho ale vies ako to myslim :D) ktory mi vzdy pomoze Smile proadi Smile a nevaha mi pozicat obrovske ciastky :D ktore samozrejme hned splatim ! :D Smile kamo dik za vsetko Smile aj ked teraz malo casu ale verim ze este jednu firmu rozbehneme Smile krasana vizitka este lepsia Smile stale sa lepsis Smile co mi pripomina ze by som si nejaku mal spravit :DDD bro palec hore Smile pre uzasneho cloveka Smile PS: Leto plati tak sa snaz ! :D PS: druhe ps :D ked dojdem co sa mi dufam podari ukazes ovce ! :D mam rad ovce :D
_Steve-Man_
Ták Nosfíku :D co dodat, vizitka LUXUSNĚ udělaná (y)
Jsem rád že jsi o mě také něco napsal Smile sousede :D:D
Pivko by jsme někdy dát mohli, ale ještě mi není 18 ale pšššt, to se nikdo nedozví:D
Někdy zase dáme všichni "naše" noční závody:D (zase až do rána, spánek je pro sraby!) :D:D
Určitě budem s ostatníma pokračovat v naších nočních skype hovorech:D
Jsi hráč, který nemá problém někomu s něčím pomoci, vždy si nějaký čas najdešSmile
Jsi fajn člověk i hráč a jsem rád že jsem tě poznal ;)
Upravil/a _Steve-Man_ dne 04.05.2015 11:12
Nosferatu
Čuníku : Diky, Diky, Diky. Smile Jinak ano vše platí. :D A ty ovce ? :D Bože bro :D Však si čuně a jedeš na ovcích, tak kde žijeme ? :D

Steve : Taky děkuji, každopádně naše večerní závody a hovory ještě neskončí. SmileTěším se na víkend to se snad už na SP dostanu, tak si zajezdíme. :D To že ti není 18 vůbec nevadí. :D :D Věk je jen pouhé číslo, takže to roztočíme. :D
Prasatko_007
hmm :D kamo raz mi rozpravas o čuňatach a raz o kozach :D ja som zmäteny :D ale chcem vidiet vsetko ! :D
Nosferatu
:D Všechno ne. :D :D
DarKoBiT
Po edite vizitky klobúk dole dal si si s tým robotu ,a inak neskončil som kôli tomu lebo si ma ukecal Smile
Nosferatu
Děkuji, no něco s tím bylo třeba udělat.
Jinak za to že si neskončil, protože jsem tě překecal se musím sám pochválit ! :D :D
Ještě si spolu zahrajeme. :D
Nosferatu
Děkuji ti. Smile
Rosta
Díky za označení, no jo já a nemovitosti :D Já jsem rád , že jsi mi pomohl s akcí takže vůbec neděkuj Smile Taky jsi super kámoš a jsem rád, že jses dostal do AT Smile Vizitka je pěkná, ale tio už sem komentoval , takže tak :D
SmouKy_
Týpek skoro jak Štěpán Vítek ale né lepší než Smoukýnek hehe.
gut vizitka m8
a navíc
Citace
Můj oblíbený administrátor
Xena, Krowky, Carter, SmouKy_, HrBeeeC, FifaPK ,RuliiCeKo_OCze, Rosta, Kikush, Tumik

(y) dobrá práce
Nosferatu
Rosto : Diky. Smile Ty akce Smile No doufám, že ji brzo už rozjedeme. :D Jinak se těším na další spolupráce. Smile

Smouky: :D :D :D :D Mega Koment od Mega luxus Smoukyse. :D :D Každopádně dik. :D :D
A ano tam si patřil a pro mě budeš patřit i nadále. :D
Pandy
Na to jak jsi kratce v AT musim říct ze se tam konecne neco deje. Jinak ochotnej , hodnej týpek co pomůže, a je s ním super pokec, jinak dekuju za označení Pusa
tak at se daří a vydržíš to tam co možná nejdéle , a nezapomen (1000h a ozvu se ti)Pivo
a jak uz jsem psala výše, vizitka se mi moc libi,hlavne to pismo k nicku sedí Nosferatu ;)
Nosferatu
Wery : Děkuji ti. Smile Neboj já nezapomínám. Smile Dokonce se těším co vytvoříme. Smile ( Bude to velké ) :D *JSEM FAKT NAŠTVANÝ*
Za označení neděkuj, rozhodně si to zasloužíš. Smile
A vizitku bude v nejbližší době ještě předělávat, ale to jen barvu. :D :D
Nosferatu
Menší úprava vzhledu a nové nadpisy. :D :D
AndreW_
Výborný admin, nápomocný, bezkonfliktný proste superSmile
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14265

Skull SP player since 2012 Skull
Tester team SP since 2020
Yakuza LV Member
Nosferatu
Děkuji ti za kladný komentář.
Ten vždy potěší. ;)
Pandy
Nosfíku uprimne ta predchozí verze mi u tebe sedela víc :-) ta zluta bije do oči a ta seda nevyrazna, ta cervena proste k tobe šla víc! Zduraznovala tím i to ze jsi proste super hrac, admin a clovek, ta zluta mi k tobe proste nesedí :-) ale je to jen muj nazor :-) jinak nic to nemeni na tom komentari nad tím Pusa
MADING
Nosfe ty jsi skvělej člověk dokazes poradit ses ochotnej a delas dobře svoji praci vizitku jsi tky editoval fajnově nemam co dodat Smile
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
16 Hlasů
38%
Ano, ale hokej moc nesleduji
10 Hlasů
24%
Ano, těším se na gaučové trenéry
7 Hlasů
17%
Ne
5 Hlasů
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
4 Hlasů
10%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 13