Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
| Vizitka Nosferatu | Edit: [1.11.22]
Nosferatu
Wery : Ono to chtělo změnu, tak proto jsem předělal barvy, ale rozhodně to není finální vzhled. ;)

Original : Diky, diky. Smile
Jinak ve všem nápodobně. ;)
I kill people and I like it
Sotasek
Nosfíku Pusa Děkuji za to označení. Jinak jsme si skvěle padli do oka. A k těm akcím, náš "Dům strachu" je mazec, už se z toho pomalu stává klasika :D Jsi hrozně v pohodě týpek, když můžeš tak pomůžeš, hrozně fájn se s tebou píše, i když si píšeme přes celý den, stejně si máme co říct (Nechápu) :D Vizitka povedená, nojono žlutá ta je tvoje :D
Děkuji za vše brácho Smile
nemo
Nějak jsem tvojí vizitoš musel přehlídnout.
Moc děkuju za označení a nápodobně. Si skvělý člověk s dobrým srdcem! Smile . Odpovíš na jakoukoli kravinu co ti napíšu. :D Chováš se přátelsky a dokážeš si na každého udělat čas, za co ti jsem vděčný. Smile Každý jsme originál, ale ty by ses měl klonovat! Ať se Ti daří, hlavně v tom životě. ;)
Nosferatu
Sotasek : Rozhodně s tebou souhlasím od prvních dob co jsi v AT ( už dřív ) jsme si tak nějak sedli. Což je super. Smile Ano Dům strachu se uchytil a doufám, že ještě dlouho oblíbený bude a bude spolupracovat i nadále. Smile Jinak ve všem nápodobně. ;)

Nema : Děkuji za komentář Smile rozhodně potěšil. Smile No snažím se, ale někdy to nejde. Smile Jinak rozhodně si označení zasloužíš. Už jen tvé jednání, které je na úrovní mluví za vše. ;)
I kill people and I like it
Chotycansky
Zdravím kámo Smile Takže prvně bych řekl jen že už jsem ti sem něco psal ale na tom nesejde protože si zasloužíš víc než jeden komentář ... Jsi topka mezi adminama a jsem rád že tam jsi tam .... páč v AT odvádíš super práci a myslím že nejsem jedinej kdo si to myslí Smile Na SP už je to rok cca co jsme spolu hodili kec na skypu :D A myslím že ten náš 1 hovor byl někdy kolem 3 - 4 hodiny raní někdy cca ve ST nebo ČT ... :D Nenapsat do vizitky že si měl jiný nick tak už bych si na to ani nevzpomněl :D .... Pamatuji tvoje top výhry na zavodech když jsi ještě nemíval lagy ;) .. Ale to ti v ničem nebránilo abys vyhrál desítky jinejch akcí zejména tuning srazi Smile Po nocích top skype s tebou a se zbytkem bandy a zavod 4x4 :D prostě co říct no ....tvoje moudra jak "dát krocana do trouby" jsou opravdu top :D ať se na SP a v kontaktu držíme co nejdéle ;) Ať se daří bro Smile jo a btw Danke za označení a popisek co potěší ;)
Nosferatu
Cézarko..... Smile Já ti velice děkuji za takovou slohovečku. :D Za ten rok už by jsme o sobě mohly psát romány. :D :D
Ano náš první hovor... byl to Čtvrtek a ano někdy takhle v ranních hodinách a když to tak vezmu, tak můj první hovor s někým ze sp. :D Takže si TOPKA na 1 místě. :D
Jinak diky za ty závody za to, že se dařilo můžu děkovat tobě, vždy si říkal co a jak :D jen je škoda, že už nemůžu jezdit Sad (Ale vynahrazuji si to závodění v reálu. :D Však víš.) :D
Jojo prohrané noci, hovory, závody, to prostě k tomu patří a je to jedna hlavní věc, která mě na sp drží tak dlouho... Smile
Ej a Krocan :D to je ďábel. :D :D
I kill people and I like it
Floatin
Citace
Nosferatu napsal:

Cézarko..... Smile Já ti velice děkuji za takovou slohovečku. :D Za ten rok už by jsme o sobě mohly psát romány. :D :D
Ano náš první hovor... byl to Čtvrtek a ano někdy takhle v ranních hodinách a když to tak vezmu, tak můj první hovor s někým ze sp. :D Takže si TOPKA na 1 místě. :D
Jinak diky za ty závody za to, že se dařilo můžu děkovat tobě, vždy si říkal co a jak :D jen je škoda, že už nemůžu jezdit Sad (Ale vynahrazuji si to závodění v reálu. :D Však víš.) :D
Jojo prohrané noci, hovory, závody, to prostě k tomu patří a je to jedna hlavní věc, která mě na sp drží tak dlouho... Smile
Ej a Krocan :D to je ďábel. :D :D


smajlíkov nešetríš. :D
Chotycansky
Citace
Nosferatu napsal:

Cézarko..... Smile Já ti velice děkuji za takovou slohovečku. :D Za ten rok už by jsme o sobě mohly psát romány. :D :D
Ano náš první hovor... byl to Čtvrtek a ano někdy takhle v ranních hodinách a když to tak vezmu, tak můj první hovor s někým ze sp. :D Takže si TOPKA na 1 místě. :D
Jinak diky za ty závody za to, že se dařilo můžu děkovat tobě, vždy si říkal co a jak :D jen je škoda, že už nemůžu jezdit Sad (Ale vynahrazuji si to závodění v reálu. :D Však víš.) :D
Jojo prohrané noci, hovory, závody, to prostě k tomu patří a je to jedna hlavní věc, která mě na sp drží tak dlouho... Smile
Ej a Krocan :D to je ďábel. :D :D


Naprostá čest být 1. top :D :O :O To je jasný ... jakej starej pardál tě může ohrožovat když máš alfu :D Taky díky za slohovku kámo :D a brzko na skypu !! :D
Nosferatu
Citace
smajlíkov nešetríš. :D

Awe : Kdo by šetřil :D

Cézarko : Ano, moje Alfa je TOP :D :D
Každopádně brzy na skype teda. ;)
I kill people and I like it
Geroj
Vieš, musel som dlho scroolovať aby som sa konečne dostal k tomu aby som ti napísal že si jeden z TOP hráčov na SP a adminov vôbec, ale pozerám že už ma pár desiatok ludí predbehlo, hups (: to samozrejme nevadí, vela šťastia!
Nosferatu
Geroj : Chlape, každopádně děkuji za komentář od tebe si toho vážím hodně.Jop, nápodobně jsi skvělý hráč, který to má v hlavě v pořádku a dá se s tebou fajnově pokecat. ;)
I kill people and I like it
_RotkiV
Jeden z mých top adminů,super hráč,rozumný,ať se ti daří jak v životě tak i na SP. *Dobrá práce*
Nosferatu
Rotkiv: Diky moc Smile vážním si toho. ;) Ať se ti také daří v životě. ;)
I kill people and I like it
_Steve-Man_
Tak když máš ten Edit, tak Ti sem šoupnu další komentík:D
Jak říkám vždy, super hráč, kámoš a soused;)
Jeden z Top adminů na SP!
Přeju ti hodně štěstí na SP a také in real life;)

PS: Doufám se se někdy uvidíme v realu!Pusinka pro tebe
Nosferatu
Steve : Oooo :D Sousede tak díky. :D :D Jojo nápodobně. :D A jo uvidíme, když bydlíš za rohem. :D
I kill people and I like it
Nosferatu
Opět provedená vzhledová úprava. :D
I kill people and I like it
Nosferatu
Děkuji. ;) no hlavně jak ti to něco říká. :D
I kill people and I like it
Pandy
Krásný edit, prostě ta červená mi k tobě nějak sedí, a jsem ráda, že jsi to dal zpět. Je to tvá vizitka,ale líp se mi na ní kouká , když se mi líbi, takže Palec nahoru
Děkuji, za označení a povídku ke mě , tolik chvály, si snad ani nezasloužím ,já zlobím :D
Nosferatu
Děkuji ti. Smile Ano ta žlutá to byl jen takový vystřel do tmy. :D
Teď už by to mělo zůstat tak jak to je. ;)
No a vzhledem k tomu že mě nezlobíš, tak ta chvála tam sedí. jazyk
I kill people and I like it
LEO
Díky za označení, všiml jsem si toho až teď, moc vizitky nesleduju, každopádně musíme letos vyrazit na tu Stodolní Ulici do Ostravy a vylít se tam jak vázy a nejlíp aj s nějakyma cuchtama, na ktery si ve vizitce zapomněl :D Jinak vizitka je fajnová, zjistil jsem z vizitky, že chceš tetování, stejně jako já, tak ať to nedopadne, že se na Stodolní vylijem a tobě nechám vytetovat rožového poníka :D
Mám na webu jinej nick, tak že to jsem ja Kubiczej..:D Asi by ti to stejně došlo, taková "Alpa" tu jsem jen já :D
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
22 Hlasů
41%
Ano, ale hokej moc nesleduji
11 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
8 Hlasů
15%
Ne
7 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
6 Hlasů
11%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 16