Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
| Vizitka Nosferatu |
Nosferatu
Kubiczeji : To si piš že vím že si to ty :D :D Ano, v létě se sežereme jak ty hovada snad to výjde no :D :D Každopádně tetovaní ? Růžový koník ? :D Asi dopadneš mnohem hůř, takže moc nevyskakuj :D :D
I kill people and I like it
AntiS
Nosferatu, super človek, mal som možnosť spoznať ťa na Sp, touto cestou som ťa spoznal ešte o niečo lepšie, tak isto si jeden s mojích oblubených adminov , ale vážim si ťa aj ako hráča. Super chalan, vždy si najdeš čas, rád pokecáš a keby chcem menovať všetko sedím tu dozajtra :D jedných slovom POHOďÁK! Smile
Nosferatu
AntiS : Děkují ti, rozhodně si toho vážím. Smile Ano když je čas, ale poslední dobou moc není, tak snad se to změní. Smile Jinak rozhodně nápodobně jsem rád, že jsem měl šanci tě poznat. ;)
I kill people and I like it
Neophyte
Super ADMIN !! K tobě nemám co dodat, snad jen to nechť se ti dále daří a nechť firma spěje dál Smile
Nosferatu
LoaD_ : děkuji ti, vážním si toho a nápodobně ať se ti daří. ;)
I kill people and I like it
Ameli1
Nazdar Šéfe (jelikož u tebe momentálně makam :D )
Vizitka suprově zpracovaná, z youtube si sem vytáhl rovnou celou sbírku koukam :D
Díky moc za označení. Ačkoliv jsme se potkali nedávno, tak o tobě mám stejné mínění. I přesto, že jsi v AT, tak je s tebou sranda, a někdy velká sranda :D, ale to si nechám pro sebe. Parádní týpek, přeju ti, ať ti to na SP dlouho vydrží, takových jako jsi ty je sakra potřeba!
A na závěr, koukej se taky někdy ozvat sám, ať tě nemusíme překecávat do hovoru na skype furt my :D
Nosferatu
Ahoj,
Tak na začátek děkuji za příjemný komentář ;)
Doufám že ve firmě vydržíš :D :D Do označení rozhodně patříš i když jsem se tak nějak nejvíc poznali nedávno :D :D
Ano některé věci si třeba nechat pro sebe :D :D :D
Jinak neboj někdy se ozvu i sám a zavoláme :D :D
I kill people and I like it
MaTy
Citace
Nosferatu napsal:

_MaTy_
Ty už si tady měl být dávno, ale nějak jsem na to zapomenul. :D :D
Jinak tobě snad není důvod ani co psát. Smile Vystihuješ vše :D Náš střelenej Maty s kterým je sranda bez ohledu na to co se děje. :D
Vážné skvělý hráč jsem rád, že jsem měl šanci tě poznat. ;)


What? :D :D Každopádně díky za označení ve vizitce Smile vážím si toho ;) Smile. Vizitku jsem ti už jednou komentoval myslím, ale ještě jednou to neuškodí :D. Vizitka super. Jde vidět že sis s tím dal velikou práci Smile. Admin/hráč v pohodě, který umí používat mozek :D. Sranda s tebou je hlavně při tom, když najdu chybu a řešíme to že. :D Přeju ti hodně štěstí nosfe. Ať mi tam dlouho vydržíš na tý SP Pusa Smile. Ještě jednou díky a good luck Smile.
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
Nosferatu
Maty : Děkuji ti za slohovečku :D :D Ano ty naše dotazy :D :D To je vážně liga :D :D :D Doufám, že jich spolu ještě hodně vyřešíme. :D :D
I kill people and I like it
Zrušený účet
Ahoj, tvoji vizitku jsem ještě neokomentovala :O nejspiš. :D
Jako hráč, admin a člověk jsi vpohodě. Dá se s tenou pokecat, hlavně v těch krizových chvílích, kdy SP nejede. To jsem hned u tebe na skype a voláme. rofl Administrátor jsi také kvalitní. Myslím si, že by jsi to později mohl dotáhnout mnohem výš. Smile
Ať se ti v životě daří. Smile

S pozdravem Tvoje Kikushka Pusinka pro tebe
Nosferatu
Ready : Diky moc :D hořím jenom když se portuji k tobě :D Nevím čím to je :D Jsi prostě divnej :D :D
Kiki : Děkují ti za komentář Pusa a ve všem nápodobně Smile Jop když je krize, tak to skype vždycky zachrání Smile) Kytka pro tebe
I kill people and I like it
Gargy
hráč pohodový jak kdy rád ho provokuji s /cheat :D
Nosferatu
Však ty na to dojedeš :D :D
I kill people and I like it
Gargy
dojedu jen když jsi na serveru jinak to nikdo neřeší :D mohli jsme se zasmát a ty hned /kick :D
Nosferatu
Prostě nemám rád, když to někdo zneužívá. To že to někteří kolegové přehlíží mi je celkem ukradené. :D Já si tě budu hlídat vždy, když tam budu. :D :D
I kill people and I like it
Tom9889CZ
Nosfe Smile dík za označení, ty jsi dobrý administrátor, ale i dobrý hráč a hlavně dobrý kámoš a jsem rád, že sem tě mohl poznat, ale hlavně Ti přeju aby ti šlo všechno co sis kdy přál a ať ti šlape firma *Tu sem*
Nosferatu
Tome, děkuji za pozitivní komentář. Smile Označení si rozhodně zasloužíš, protože jsi skvělý člověk. Smile také ti přejí všechno nejlepší do života. Smile
I kill people and I like it
MADING
Tak Nosfe ty jsi skvěly hráč i človek a jsi rozumny dokazes poradit a hlavně super kámoš jsem rad že jsem tě poznal a jako admin top a dobře delas svoji práci a dobrej šef ve firmě a v posledni době to ve firmě hodně žije ty konverzace stojej zato :D a k vizitce super je přehledna neni přeplacana fajna a moc diky za označeni teho si velice vážim sice nvm čim jsem sito zasloužil ale dk tak ti jen přeju hodně štesti do života a doufam ze budem jeste dlouho spolupracovat ve firmě Smile
Nosferatu
Origošku :D Děkuji ti za slohovku čéče. :D :D Jojo Taky doufám, že kolektiv co tam je teď vydrží co nejdéle.
I kill people and I like it
PatoMRZK
Nosfe - je to na pohodku :D. Skvělý hráč , kamarád a Admin :D.
Vizitka je pěkně udělaná a barvičky jsou pěkně vyvážené.
Nadpisy Luxusní :D ;)



superparba.eu/static/img/s/fh.gif Kačička superparba.eu/static/img/s/fh.gif


superparba.eu/static/img/s/18.gif 750h na SP superparba.eu/static/img/s/18.gif


[img]http://jpeg.cz/images/2015/09/21/bjAFS.jpg[/img]

Dealeři & Huliči byli jste moji Přátelé a Rodina.
Nikdy nezapomenu.




[img]http://jpeg.cz/images/2015/09/21/GU60P.jpg[/img]
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
37 Hlasů
41%
Ano, ale hokej moc nesleduji
16 Hlasů
18%
Ano, těším se na gaučové trenéry
15 Hlasů
17%
Ne
13 Hlasů
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
10%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 10