Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
| Vizitka Nosferatu | Edit: [1.11.22]
Nosferatu
Díky moc hoši. Smile
Prdoma : snad jo, ale v poslední době jsem ty akce pozastavil, protože to nejde dělat furt.

Zabosi : Co k tobě ? Ty si prostě takovej retardátor. (V dobrém).
Jednou jsi v pohodě a pak ti totálně ****, takže ještě že si to dokážeš přiznat.
Taxíky budu mít hodně dlouho, takže máš smůlu. :D
Každopádně děkuji za komentář. :D
I kill people and I like it
AntiS
Ahooj Smile V prvom rade ti chcem poďakovať za označenie vo vizitke. Si super aj ako človek aj ako admin. Poznáme sa už nejakú dobu, za ten čas som zistil že sa dá stebou zabaviť a na druhú stranu sa dá na teba aj spolahnúť Smile. Ako človek si riadny pohoďák, ako admin rovnako. Dokážeme pokecať o rôznych veciach. Vždy keď sa na teba obrátim s nejakým problém, nikdy nemáš problém mi pomôcť. Každopádne som rád, že som ťa mohol spoznať, podla mňa si jeden z TOP adminov na SP. Nejaký čas som mal možnosť byť aj u teba vo firme. Keďže si mal vtedy mechanikov-to ma celkom baví ,bol som vo firme aj nejaký čas, kým som nekúpil svoju. :D
Ak je pre koho pracovať, rád pomôžem firme aj menším platom, keďže peňazí mám dostatok.
Pomáhal si mi aj vybrať nový nick(však ty vieš :D), zato Ti tiež ďakujem. Dúfam že niekedy pokecáme aj na skype. Tak sa Maj Kamarát môj a užívaj si života, tak ako doteraz Smile


Šťastné a Veselé Vianoce Ti prajem, nech sa ti splní všetko čo si želáš. Smile
Feston
Pekná a hlavne dlhá vizitka rofl
Ochotný admin, nemal som s tebou žiadny problém Smile btw: šťastné a veselé Smile
Nosferatu
Citácia
AntiS napsal:

Ahooj Smile V prvom rade ti chcem poďakovať za označenie vo vizitke. Si super aj ako človek aj ako admin. Poznáme sa už nejakú dobu, za ten čas som zistil že sa dá stebou zabaviť a na druhú stranu sa dá na teba aj spolahnúť Smile. Ako človek si riadny pohoďák, ako admin rovnako. Dokážeme pokecať o rôznych veciach. Vždy keď sa na teba obrátim s nejakým problém, nikdy nemáš problém mi pomôcť. Každopádne som rád, že som ťa mohol spoznať, podla mňa si jeden z TOP adminov na SP. Nejaký čas som mal možnosť byť aj u teba vo firme. Keďže si mal vtedy mechanikov-to ma celkom baví ,bol som vo firme aj nejaký čas, kým som nekúpil svoju. :D
Ak je pre koho pracovať, rád pomôžem firme aj menším platom, keďže peňazí mám dostatok.
Pomáhal si mi aj vybrať nový nick(však ty vieš :D), zato Ti tiež ďakujem. Dúfam že niekedy pokecáme aj na skype. Tak sa Maj Kamarát môj a užívaj si života, tak ako doteraz Smile


Šťastné a Veselé Vianoce Ti prajem, nech sa ti splní všetko čo si želáš. Smile


Děkují ti za slohovečku chlape. Smile Co dodat tohle vždycky potěší... Smile Mám na tebe ten stejný názor jako ty na mě, rád s tebou vždy pokecám, když mám čas i když v poslední době toho mám hodně a ten čas mi nějak moc chybí, ale i tak, vždycky jsem rád, když si na serveru můžu pokecat s normálním člověkem. Smile
Ten skype to by šlo snad teď o Vánocích budu mít více času. Smile
Díky moc a také přejí Šťastné a veselé Vánoce. Smile

Feston : Děkuji ti za komentář, vážním si toho a tobě také šťastné a veselé. ;)
I kill people and I like it
metju22
jeden z naj adminov na sp robis dobru pracu nech sa ti dari GL
Nosferatu
Díky ti, jsem rád, že se tady najdou ještě takový hráči co si to myslí. :D A neposílají mě k čertu za každej kick nebo trest co dostanou. :D
I kill people and I like it
DanRo
Luxusní vizitka, Nosfe !
Vzpomínám jak jsme spolu dřív hráli taxíky <3 :D
Hodně štěstí hlavně do života Smile

DanRo.
Patas26
Na serveru jsme si myslím napsali 2x,ale to nevadí ,myslím že jsi fájn byla s tebou sranda a doufám že se ještě více poznáme.... Smile jako admin si myslím,že odvádíš skvělou práci jak vidím a nemám s tebou žádný problém.Ať se daří a vydrž na SP .Čáááágo.
Nosferatu
Díky za pozitivní komentáře pánové. ;)
I kill people and I like it
Nosferatu
Edit 7.2.2016 king
I kill people and I like it
Patas26
Ok takže za 1. Doufám že si děti přečetli tvůj první bod (Jasná pravda).
2. Máš dobrou povahu, už jde vidět v té vizitce, volal jsem s tebou na skype ,super boy je z tebou sranda.
3. Ty peníze v bance, asi nebudeš vědět co s něma, ozvy se (hahaha).
4. Jsi o 2 roky starší mám k tobě obrovský respekt my boy!

Někdy až budu tam kde nejsem ted tak dáme panáka + tu cigaretku, taky si musíme na akci dát (Povinnost).
Vizitka suprově sepsaná ,když jsem to uviděl poprvé ,řekl jsem si "Tak to číst nebudu!"
Jsi jeden můj z nejlepších kamarádů na SP momentálně,jelikož jsem před tím dlouho nehrál..... V administračním týmu tě musím ohodnotit známkou 1!!!Jde vidět že na to serveru něco děláš(I když tě teda hráči otravujou bezdůvodně).
Vydrž tam ještě co nejdéle a doufám že spolu ještě nahrajem nějaký ty 3 roky života :D !!
Nosferatu
Citácia
Ok takže za 1. Doufám že si děti přečetli tvůj první bod (Jasná pravda).

Děti si to nepřečtou, protože tak dlouhé články v životě nezvládnou přečíst a už vůbec ne tomu porozumět, takže bohužel. *OTRAVENY*
Citácia
2. Máš dobrou povahu, už jde vidět v té vizitce, volal jsem s tebou na skype ,super boy je z tebou sranda.

To jsem rád že se ti libí. :D A nápodobně, jen škoda, že máš tak trošku za mořem jinej čas, dělá to celkem bordel v tom volání. :D
Citácia
3. Ty peníze v bance, asi nebudeš vědět co s něma, ozvy se (hahaha).

Neboj se o ty se postarám sám. jazyk
Citácia
4. Jsi o 2 roky starší mám k tobě obrovský respekt my boy!

Tak to koukám, protože někteří nemají ke starším respekt i když jsou o 10 let mladší. Sad
Citácia
Někdy až budu tam kde nejsem ted tak dáme panáka + tu cigaretku, taky si musíme na akci dát (Povinnost).
Vizitka suprově sepsaná ,když jsem to uviděl poprvé ,řekl jsem si "Tak to číst nebudu!"
Jsi jeden můj z nejlepších kamarádů na SP momentálně,jelikož jsem před tím dlouho nehrál..... V administračním týmu tě musím ohodnotit známkou 1!!!Jde vidět že na to serveru něco děláš(I když tě teda hráči otravujou bezdůvodně).
Vydrž tam ještě co nejdéle a doufám že spolu ještě nahrajem nějaký ty 3 roky života :D !!

Na pivo, na akci to si můžeme zajít vždycky vůbec se tomu nebráním jazyk
A 3 roky na sp ? No jestli tam bude ještě víc dětí, tak nevím nevím, jestli to zvládnu. :D Maximálně když opustím AT. :D
Jinak děkuji za tvůj komentář. jazyk
Vážím si toho. Smile
I kill people and I like it
EviL_FusioN
Díky za označení Smile, dost dobrá vizitka, hlavně ty nadpisy. Ať se ti daří v realném životě a v GTA s exekutorem. Hodně štěstí Nosfe. Smile
Nosferatu
Citácia
EviL_FusioN napsal:

Díky za označení Smile, dost dobrá vizitka, hlavně ty nadpisy. Ať se ti daří v realném životě a v GTA s exekutorem. Hodně štěstí Nosfe. Smile

To označení si zasloužíš i když tam mělo být o něco dřív, ale nevadí. :D Jinak ti děkuji za komentář. jazyk :D
I kill people and I like it
Salamoun
Luxusní vizitka. To muselo dát práce. Sem strašně moc rád, že sem Tě poznal. V AT jsi pro mě asi největší oblíbenec a na všem se snad vždy dohodneme :D Něco bych tu napsal, ale to radši na skype :D
Hi
Nosferatu
Citácia
Salamoun napsal:

Luxusní vizitka. To muselo dát práce. Sem strašně moc rád, že sem Tě poznal. V AT jsi pro mě asi největší oblíbenec a na všem se snad vždy dohodneme :D Něco bych tu napsal, ale to radši na skype :D
Hi

Děkuji ti za komentář.
Vážím si toho co si napsal a ve všem to je nápodobně. :D
Ty jsi mi jako jediný nováček asi nejvíce sedl.
Opravdu s tebou spolupracovat a všechno je super. :D
No a ano, něco je lepší nechat radši na skype ať si to někdo nebere moc k tělu i když... :D :D
I kill people and I like it
Szelby
Vizitka luxusní, propracovaná super Smile Jako Admin/Hráč si super člověk, hodně krát si mi pomohl čehož si vážím, jsi pohodový da se stebou pokecat, nejsi nějak arogantní nic což se mi líbí Smile Snad se ještě víc poznáme ;)

Pro mě admin s velkým A Snad v AT dlouho vydržíš, a přeju mnoho úspěchu v životě ;)
Szelbovsky Cool
Nosferatu
Citácia
Szelby napsal:

Vizitka luxusní, propracovaná super Smile Jako Admin/Hráč si super člověk, hodně krát si mi pomohl čehož si vážím, jsi pohodový da se stebou pokecat, nejsi nějak arogantní nic což se mi líbí Smile Snad se ještě víc poznáme ;)

Pro mě admin s velkým A Snad v AT dlouho vydržíš, a přeju mnoho úspěchu v životě ;)


Děkuji za komentář. Smile Rozhodně to potěšilo když vidím, že mě někdo uznává na mém postu. jazyk
Rozhodně nápodobně, tak jak jsem psal už u tvé vizitky.
Ještě jednou děkuji.
I kill people and I like it
Provo
Vizitka naprosto originální, jsi super administrátor moc tě neznám ale příjdeš mi opravdu naprosto v pohodě. Snad se jednou poznáme lépe.
Nosferatu
Citácia
Paladino napsal:

Vizitka naprosto originální, jsi super administrátor moc tě neznám ale příjdeš mi opravdu naprosto v pohodě. Snad se jednou poznáme lépe.


Děkuji ti za komentář, tohle vždy potěší. Smile
Určitě se poznáme lépe, protože normální a vyspělé hráče poznám rád. jazyk
I kill people and I like it
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
25 Hlasov
37%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasov
21%
Ano, těším se na gaučové trenéry
10 Hlasov
15%
Ne
9 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasov
13%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 31