Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
| Vizitka Nosferatu | Edit: [1.11.22]
Nosferatu
Citácia
tomas0 napsal:

Super šéf, super človek, kamarát xDD Pekná vizitka ;)


Díky moc Smile
Nosferatu
Citácia
HanyS napsal:

Fajnovej šéfík Bezpčáčků mám ho moc rád Dám ti pusu Jinak sem nevěděl že si SAITAN :D :D



Děkují Hanysku :D No tak už to víš :D
Prasatko_007
Hmm kaamo :D nezabudnem na naše legendárne Pařby po nociach :D a poslednu dobu iba po večeroch :D ty vieš snehulienka :D si skvelý človek Smile
Nosferatu
Citácia
Prasatko_007 napsal:

Hmm kaamo :D nezabudnem na naše legendárne Pařby po nociach :D a poslednu dobu iba po večeroch :D ty vieš snehulienka :D si skvelý človek Smile




Já to napravím :D :D :D no bohužel som vždy po 22 hod. unavený :D :D
Jinak díky bro Smile
HrBeeeC
Jo, kolega Nosferatu :D
Tak Tebe jsem si oblíbil dost poslední dobou. S kolegou Prasátkem rád Vás potkávám a dávám Vám "rád" UB po tetičce Antireklamě :D
Máš super firmu, byl jsem v ní, fajnový kolektiv, kvalitní vedení. Bohužel nebyl bych to já, kdybych se nenechal zlákat taxikařinou :D
Ať se daří Smile

Jo a díky za označení, jak jako Administrátora, tak jako hráče, vážím si toho Smile
HrBeeeC
Jo, kolega Nosferatu :D
Tak Tebe jsem si oblíbil dost poslední dobou. S kolegou Prasátkem rád Vás potkávám a dávám Vám "rád" UB po tetičce Antireklamě :D
Máš super firmu, byl jsem v ní, fajnový kolektiv, kvalitní vedení. Bohužel nebyl bych to já, kdybych se nenechal zlákat taxikařinou :D
Ať se daří Smile

Jo a díky za označení, jak jako Administrátora, tak jako hráče, vážím si toho Smile
Chotycansky
Nosfíku Smile Kde bych začal Smile Super v pohodě tejpek co Gta opravdu umí hrát - myslím to obecně , ne GR a GTDM Smile ale prostě borec u kterého nikdy nelituji že sem ho na SP poznal Smile staré časy v rybářské firmě s Čuníkem atd. ,paření i v týdnu do dlouhých raních hodin ,pohoda chat , prostě vše s tebou bylo , je a bude luxusní Smile A děkuju za označení Smile)) :*
Nosferatu
Citácia
HrBeeeC napsal:

Jo, kolega Nosferatu :D
Tak Tebe jsem si oblíbil dost poslední dobou. S kolegou Prasátkem rád Vás potkávám a dávám Vám "rád" UB po tetičce Antireklamě :D
Máš super firmu, byl jsem v ní, fajnový kolektiv, kvalitní vedení. Bohužel nebyl bych to já, kdybych se nenechal zlákat taxikařinou :D
Ať se daří Smile

Jo a díky za označení, jak jako Administrátora, tak jako hráče, vážím si toho Smile


Děkuji ti Smile no ano ty a Taxikář Smile ale doufám že se u mě zase někdy objevíš :D jo a Tetička antireklama nás začíná trošku **** :D
Nosferatu
Citácia
MrCaesar napsal:

Nosfíku Smile Kde bych začal Smile Super v pohodě tejpek co Gta opravdu umí hrát - myslím to obecně , ne GR a GTDM Smile ale prostě borec u kterého nikdy nelituji že sem ho na SP poznal Smile staré časy v rybářské firmě s Čuníkem atd. ,paření i v týdnu do dlouhých raních hodin ,pohoda chat , prostě vše s tebou bylo , je a bude luxusní Smile A děkuju za označení Smile)) :*


Bro děkují ti moc si toho vážím Smile a staré časy + paření do noci Smile ještě si to s opakujeme to se neboj ! :* Smile
Prasatko_007
uz ti chyba iba fotka firmy kamo :D Smile Smile
Nosferatu
Neboj už se na tom pracuje + i na Firemní vizitce :D :D
Prasatko_007
ach kamo :D pravidlo cislo 14 :D
Octavia
Nevím co dodat. Asi jen to, že tohle je jednaa zmála krásně propracovaná vizitka. Smile) Správně (akorát tu hudbu jsi mohl dát do spoileru)
img.tpx.cz/uploads/octavkapodpismik.gif
Floatin
Velmi dobrá vizitka , hráč, neni čo dodať Smile
Nosferatu
Citácia
Prasatko_007 napsal:

ach kamo :D pravidlo cislo 14 :D

Strašná sranda :D :D
Hrouda + Awesome - Děkují vám ;)
Rosta
Díky za označení oblíbeného admina. Jsi super hráč, rád s tebou pokecám. Prostě patříš do party Texas :D jinak vizitka pěkná Smile
Nosferatu
Citácia
Rosta napsal:

Díky za označení oblíbeného admina. Jsi super hráč, rád s tebou pokecám. Prostě patříš do party Texas :D jinak vizitka pěkná Smile

Díky Rosťo :D a nápodobně ! :D
Nosferatu
Edit ! :D king
ivanuska889
Krásna vizitka podla toho ako čítam vyzeráš na celkom fajn chlapca Smile
ivanuska889
Krásna vizitka podla toho ako čítam vyzeráš na celkom fajn chlapca Smile
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
6%
Nábory
6 Hlasov
7%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
34 Hlasov
42%
PC Poradna
4 Hlasov
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
9%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online