Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
| Vizitka Nosferatu | Edit: [1.11.22]
Kurkuma
Gratuluji Ti k Hlavnímu administrátorovi.
Na začátku jsem Tě neměl rád, ale pak jsem Tě poznal a začal Tě mít rád. Teď už Tě lovuju Pusa

Nerad píši slohovky, tak to má ve stručnosti :D
Upravil Kurkuma dňa 11.08.2016 23:50
Nosferatu
No jsi opravdu rychlý, ani to nemám ještě na webu, ale už píšeš. :D
Ale tak děkuji ti. jazyk
Neměl si mě rád ? :D Tak to je hezké no... :D
Ale což, za to tě nemám rád teď já. :D
:D Ale ne, víš jak to myslím, ještě jednou děkuji ti. Smile
Brendy
Krásna vizitka, najlepší admin na servery (podla mňa) vždy poradí pomôže ale neoplatí sa s ním hádať :D a gratulujem k hlavnému adminu, veril som, že to až tam dotiahneš Smile
Spidzer
Citácia
Brendy napsal:

a gratulujem k hlavnému adminu, veril som, že to až tam dotiahneš Smile

Presne tak, ty jsi jeden z tech, ktery se tam dostat mel, kvality a zkusenosti na to mas, obrovska gratulace. Vizitka v pohode, proti ni ani proti osobe nic nemam. Jen tak dal, to ze jsi kvalitni admin psat nemusim, to bys pak nebyl hlavni. Smile
Upravil Spidzer dňa 18.06.2016 11:11
Ezy
Na slohy nejsem, ale něco jsem přeci jenom u Tebe musel vydojit. Co bych taky pro Tebe neudělal Jooo
Už je to nějaký rok co jsem ti tu přihlášku jednou komentoval.
Ale roky jdou dál a my také.
Lidi se mění a mění..
Čas na volaní také už není.
A čas na závody už také né.
A o té dobré partě? To už holt také né.Sad

Obracím se teď k tomu lepšímu kvůli čemu jsem tady. Mimo
My jsme si toho prožili něco málo za svoji herní excistenci. I když svoje vlastni problémy řešíme i spolu Pusa

Ty?
Parádní člověk na skvělé úrovni. Mozek má na spravným mistě a to přeci v rozkroku :D
Skvělý chlap se kterým si člověk užije spoustu zábavy. Pořeší se nějaké ty drby naše.
I když tento člověk napíše ve 12 hodin v noci, né-li déle jak je na guláš tak si vždy s nim rád prohodím pár slov.
Upřímnej, ukecanej, bláznivej, plný elánu Smile "Noha ny plyn a zduř" :D
A můj skvělý šéf. Roca parádní firma. Parádní vedení.
Otravoval jsem v jednom kuse. Až to bylo z jedné zprávy - denně xxx

Admin?
No co si budeme nalhávat, žádná růžová procházka růžovým sadem to teda není.
Ale je!!!
Trpělivost je velká. Aee když někdo je proti zákonu jménem Nosferatu, tak to lítá.
Klidný, ochotný, nedává na sobě nic znát. Zažil jsem plno dní kdy se to stebou pomalu nedalo ani vydržet. Ale dal jsem to i já :D
Taky děkuji za nějaké helpíky z pozice Admina.
Hodnotím tě kladně za tvé výkony. king

Hlavní?
Chci ti popřát ve tvém postu všechno nejlepší jen. I když vím, že je to přeci jenom o starost daleko výše než bylo teď. Ale kdyby si to nechtěl tak tam určitě nejsi.
Takže pevné nervy na nové pozici Smile

Ostatní :3
Přeji hodně štěstí, nervy, a plno krasných žen, a tvého vysněného autíčka :3
Vizitka se ti povedla. *gp* sice na tamty černobílé věci a plno krve nejsem.
Ale díky Tobě to přeci jenomn přežiju.
Tak gl. A hlavu vzhůru bro.

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Nosferatu
Kluci děkuji vám za gratulace a kladné komentáře. Smile Jsem rád, že tuhle novinku a můj nový post komentujete tak kladně, opravdu si toho vážím. Smile

Ezy : Děkuji ti za tu obrovskou slohovečku.. Skoro jsem myslel, že to nezvládnu přečíst, ale dal jsem to. :D Co k tomu dodat ? Prostě super topka a překonal si se.. jazyk Ano, už pár roků to takhle táhneme a je to fajn i když hodně věcí se změnilo. Smile
Citácia
. Zažil jsem plno dní kdy se to stebou pomalu nedalo ani vydržet. Ale dal jsem to i já :D

Nejsem bez chybný a s mojí povahou se tomu nedá divit, ale zvládl si to no i když někdy zase byla doba, kdybych tě nejraději uškrtil taky, takže navzájem si to vylučujeme. :D Jednou já a potom zase ty, takže skvělá souhra. Smile

Citácia
tvého vysněného autíčka :3

To doufám taky.. :3 A hlavně že to bude brzy. :D
Primer
Nazdar kámo!
Vizitka prekrásna,pekne ladia nadpisy ku farbám.Ako admin si robíš svoju prácu výborne!Som rád že som ťa spoznal.Prajem ti vela štastia v živote aj na servery,a hlavne aby si sa tu dlho udržal,podla mňa si jeden z najlepších administrátorov na SuperPařbe..
To je všetko,maj sa Hi.
Nosferatu
Prdonne, také jsem rád, že jsem tě poznal a děkuji ti za tvůj pozitivní komentář, moc si toho vážím. Smile
matok007
Ahoj nosfe
Vizitka super a aj zároveň super admin a hráč nechcem sa rozpisovať tak proti nebude tu sloh a gratulujem k hl admin
Baddy
čau Nosfe Smile. Tvá vizitka je super jen mě trochu děsí tvé obrázky co zkrášlují tvůj profil :D . Jsi opravdu skvělý správce firem a věřím ,že budeš i skvělý hlavní administrátor. Opravdu si ten post zasloužíš :D
Nosferatu
Děkuji pánové,
Baddy, ještě jednou děkuji. Smile
Děsí tě můj životní styl, tak to je hezké. :D
Popravdě jsem tu vizitku takhle chtěl, prostě ať s ní vychází takový ten zvláštní pocit, což se mi asi povedlo jak to tak sleduji. jazyk
Správce firem, tak to bylo strašně hezké období a těžko se mi tento post opouštěl, ale tak nějak to jde dál a i já jsem šel dál, tak doufám, že názor na mě nezměníš ani teď. :D
A ještě jednou děkuji. :D
Rosta
Wow pecka, že jsi hl. admin. Gratuluju k postu. Smile Jen si říkám, že v tom AT musíte mít teď pěknej bordel 3 hl. admini , 3 SZ.. A přijde mi, že se to tam teď točí jak na kolotoči :D :D Tak snad se to srovná. Ještě jednou gratulace zasloužíš si to !
Nosferatu
Děkuji ti Rostíku, od tebe je to pro mě 2x větší pocta. Smile
No myslím si, že zatím je to v pořádku a kolotoč to zatím není. jazyk, ale děkuji. Smile
Ondrah98
Jé hele novej hlavní admin, měl bych se mu pořádně začít vtírat. Dloubu se v nose Abych si mohl myslet, že mám kamarády, a že jsou dokonce v AT a mám tak imunitu a můžu dělat bordel. LOOL
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Nosferatu
Citácia
Ondrah98 napsal:

Jé hele novej hlavní admin, měl bych se mu pořádně začít vtírat. Dloubu se v nose Abych si mohl myslet, že mám kamarády, a že jsou dokonce v AT a mám tak imunitu a můžu dělat bordel. LOOL


Je pravda, že v některých případech to tak je. :D Někteří hráči se nějak rychle seznámili, když jsem dostal ten post. :D :D
Ale oni asi netuší, že žádné výhody neexistují a Nosfe jím ty tresty dá tak jako tak. :D :D
Ale musíš je nechat žít v tom jejich světě..... :D :D
gummy
Cawki. Na dvacítku jsi rozumný. Vizitka je krvavá, nemám rád krev. Přesto jsem to překousnul a přečetl jsem si ji. Jakooo je pěkná no. Admin jsi asi dobrý. Soudím podle toho že na tebe nechodí moc stížností. Máš moc nemek, měl bys je prodal, třeba za defku, dneska ty nemky nemaji moc cenu. Doufam ze nevybanujes server. Ať se daří. S láskou tvuj Gummy.
Nosferatu
Citácia
Vizitka je krvavá, nemám rád krev

Každý má svůj styl a hold ten můj se dal touhle cestou i když ne každý to dokáže pochopit. Smile
Ale já osobně se za to nestydím a dávám všude najevo co jsem zač a beru každý názor od lidí. Smile Ať je to pozitivní nebo negativní vždy se ze všeho dá něco vzít a ponaučit se z toho. Smile
Jinak ti samozřejmě děkuji za komentář.
Jo a neboj se, nemovitosti sice mám hodně, ale na prodej není žádná. jazyk
ZaboS
Čau Nosfe,
to už jsi hlavní admin ? Tak rychle ? To za chvíli budeš i nový majitel serveru, ne ? :D
Každopádně gratulace a přeji ti hodně nervů při žádostech o UB a tak dále a tak dále ... :D Ale neboj se, tím, že jsi hlavní admin, se nic nemění jazyk Stále tě budu štvát, jak to bylo doteď :D A mimochodem, začínám se tě docela bát, máš divný styl vizitek, ty obrázky mě docela děsí Tu máš
S pozdravem
Tvůj milovaný žabáček Kytka pro tebe
Nosferatu
Citácia
ZaboS napsal:

Čau Nosfe,
to už jsi hlavní admin ? Tak rychle ? To za chvíli budeš i nový majitel serveru, ne ? :D
Každopádně gratulace a přeji ti hodně nervů při žádostech o UB a tak dále a tak dále ... :D Ale neboj se, tím, že jsi hlavní admin, se nic nemění jazyk Stále tě budu štvát, jak to bylo doteď :D A mimochodem, začínám se tě docela bát, máš divný styl vizitek, ty obrázky mě docela děsí Tu máš
S pozdravem
Tvůj milovaný žabáček Kytka pro tebe


Už to tak bude no, taky si říkám, že to vše šlo nějak moc rychle až tomu nemůžu ještě stále nějak věřit, ale jsem tam, takže super. Smile
Nervy už mám poměrně vycvičené, takže si myslím, že v tomhle to moc změna nebude. Smile
Ano to že jsem hlavní admin vůbec nemění nic na tom, že jsem to stále já, takže se nemění ani mé chování k tobě, vždy ti budu nadávat, protože si to zasloužíš. :D :D :D
Nedivím, že se děsíš, ono žabky vždy byly velmi nízko v potravním řetězci.... :D
Primer
Velká gratulácia!Som rád že si hlavný administrátor.Dúfam že tu vydržíš dlho.Som si aj myslel,lebo si mal pred vizitkou hviezdu,a to majú len hlavný...Jojo
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
16 Hlasov
44%
Ano, ale hokej moc nesleduji
7 Hlasov
19%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasov
17%
Ne
4 Hlasov
11%
Ne, dopadne to jako každý rok
3 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 19