Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
| Vizitka Nosferatu | Edit: [1.11.22]
Nosferatu
Ještě jednou ti děkuji. Díky
Smooth
Krásná vizitka Smile,poznal jsem te v Agentura Roca Escalante,ono člověk dokáže rychle poznat komu může věřit a tobě,i když tě znám krátce,tak ti věřím a myslím,že tím o co jsem tě požádal jsem to dal dosti najevo Smile a jsem ti vděčný že mi pomáháš splnit takový herní sen Smile a na tvou počest a to,že jsi takový můj menší vzor tak jsem firmu pojmenoval po Agenture Smile i když je to hodně náročné tak se toho nevzdám a doufám,že až nebudu potřebovat tebe jako majtele tak u mne zůstaneš a budeš pro mne podporou,když v těžších chvílívh firmy kouknu na seznam členů a uvidím tam jméno Nosferatu tak mně to nakopne Smile. Teď už se mi do cesty ke hře toho tolik nestaví tak je mnohem jednoduší vytrvat Smile
Jsi super hráč,vždy poradíš,pomůžeš a vlastně všechno Smile Jsi muj herní vzor. Děkuju! Smile
Nosferatu
Ou, po dlouhé době otevřu svou vizitku a tak příjemný komentář jsem opravdu nečekal.
Ano, souhlasím s tebou, že lze poznat člověka během pár hodin a zjistíš, že se na něj dá spolehnout s tím opravdu musím souhlasit. Smile
Každopádně já se z firmy nikam nechystám, protože ani není kam a na druhou stranu na nějaké hraní ani moc čas nemám, takže raději zůstanu a když budu moct, tak ti pomůžu a občas si zajezdím. Smile Doufám, že ti firma vydrží co nejdéle a úspěšně ti jí jednou předám až dosáhneš toho určitého počtu hodin. Smile Přejí ti hlavně hodně štěstí ať ti to výjde, ten tvůj sen zde na serveru. Smile
A za ten vzor, no děkuji, tohle opravdu potěší. ;)
Mordis
Ahoj Nosfe! Hi
Již nevím zda jsem ti vizitku někdy komentoval, jestli ano tak je to dlouho :D
Vizitka je luxusní, brutální nadpisy :D rozsáhlá a líbí se mi konec kde píšeš ke všem pro tebe důležitým lidem pár slov. Smile
Známe se již delší dobu, nikdy nezapomenu na Doherty a věčné tankování TT :D
Byl jsi skvělý majitel firmy!
Jako admin děláš svojí práci poctivě a jak se říká na každého bereš stejný metr což je pro mne velice důležitá vlastnost.
Když něco potřebuji tak mi vyjdeš vstříc, krásně se s tebou kecá o všech možných blbostech :D
Jsi fajn člověk se smyslem pro humor a klidnou povahou.
Přeji ti Nosfe štěstí a pohodu jak na SP tak v reálu.
Jsem rád že jsem tě poznal a zase někdy třeba pokecáme Smile
Měj se! Hi
Nosferatu
Hoj přátelé,
nechce se mi momentálně psát a už vůbec na to nemám čas, což asi víte. Smile
Každopádně vám děkuji za pěkné počteníčko a rozhodně si toho vážím kluci. Smile
Děkuji moc
evry
Takže nosfe.V pohodě člověk/kolega se kterým se dá pokecat.Pohodový nestresuje se atd. Zbytečné vypisovat on to ví.Vizitka pěkná.Držím palce tam s tím.A přeju GL v Real lajfu.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21351

i.imgur.com/WHTT459.gif
Wanksta
Asi prvý metalista administrátor,ktorého vidím. V hudbe by sme si našli spoločnú,tak tiež počúvam Behemoth,Powerwolf a rôzne dalšie metalové kapely. Ako administrátora som ťa pár krát na serveri videl,ale nijak ťa nepoznám. Ale určite nebudeš zlý týpek,ak počúvaš tie správne žánre.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=11031
Nosferatu
Ev3ry, děkuji ti za komentář a děkuji za to držení palců, snad to bude okey. Smile
A nápodobně, ať je to vše ok a dobře to dopadne.

Wanksta : Kupodivu se do AT dostanou i metalisti. jazyk :D Tak jako jsem se tam dostal já a už se tam nějakou dobu držím.
Každopádně ti děkuji za komentář, někdy si pokecáme až se na serveru potkáme. Bohužel moc času přímo na hraní nemám, ale tak pokecat se dá i zde nebo přes skype.
Upravil Nosferatu dňa 09.10.2016 23:42
sKiLL
Zdravím Nosfe,
s tebou mám hodně zážitků ještě za starých dob SP :D Byla, je a určitě bude s tebou sranda, protože jsi strašně fajn týpek na pokec :D Divím se, že někdy ty moje kecy vydržíš :D
Trošku piješ po nocích, ale ustáváš to... Zatím :D
Starý doby za Saitana prostě byli TOP :D Vizitka ujde, mohla by bejt lepší :DD (diss.inc)
Geroj
Citácia
Závislosti
Moje Auto Pusa, červené víno, ženy, létající klávesnici


to som si všimol až teraz tu klavesnicu :DD ty si potrat :D
Nosferatu
Skille :
Citácia
s tebou mám hodně zážitků ještě za starých dob SP

To rozhodně, hrajeme tu už tak nějak spolu dlouho a nebo spíš se tady dlouho známe.
Citácia
Byla, je a určitě bude s tebou sranda, protože jsi strašně fajn týpek na pokec

Opravdu ? Protože častěji slyším, že AT člověka změní a já jsem se také změnil, takže nevím nevím. :D
Citácia
Divím se, že někdy ty moje kecy vydržíš

Neboj se, serou.. ale po tlamě ti dát za to nemohu, protože nevím kde bydlíš. :D king
Citácia
Trošku piješ po nocích, ale ustáváš to... Zatím :D

No, jenom trošičku :D a ne vždy to zvládnu, ale to se vsákne. :D
Citácia
Vizitka ujde, mohla by bejt lepší

Vole, za to ty máš vizitku jak záchodový papír... :D


Gerojko : To je jedna z těch extra vzpomínek tvl, na to se prostě nedá zapomenout. :D I když si z toho večera moc nevzpomínám. :D
chovalcuk
Pekná vizitka určite stála za pozretie.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=10946
Qvosty_
Pamätám si ťa ešte za nicku ST.SAITAN ako si mal Popelnice LS, kde sme ešte s Jokerom jazdievali convoye :D Tam sme sa tak nejak spoznali. Potom sme nenadviazali tak nejak kontankt až doteraz. Tak dúfam, že sa to nejak zmení, keď už sme spolu v gangu.

Inač vizitka fákt luxus.
img.tpx.cz/uploads/asgasgas.gif

test
sKiLL
Citácia
Nosferatu napsal:

Skille :
Citácia
s tebou mám hodně zážitků ještě za starých dob SP

To rozhodně, hrajeme tu už tak nějak spolu dlouho a nebo spíš se tady dlouho známe.
Citácia
Byla, je a určitě bude s tebou sranda, protože jsi strašně fajn týpek na pokec

Opravdu ? Protože častěji slyším, že AT člověka změní a já jsem se také změnil, takže nevím nevím. :D
Citácia
Divím se, že někdy ty moje kecy vydržíš

Neboj se, serou.. ale po tlamě ti dát za to nemohu, protože nevím kde bydlíš. :D king
Citácia
Trošku piješ po nocích, ale ustáváš to... Zatím :D

No, jenom trošičku :D a ne vždy to zvládnu, ale to se vsákne. :D
Citácia
Vizitka ujde, mohla by bejt lepší

Vole, za to ty máš vizitku jak záchodový papír... :D


Gerojko : To je jedna z těch extra vzpomínek tvl, na to se prostě nedá zapomenout. :D I když si z toho večera moc nevzpomínám. :D


Ty seš furt stejný hov*do, tak tu není co řešit...
Jako budeš urážet moji vizitku jo? Aspoň mám lepší grafiku hihi :D
Po tlamě si můžeš dát sobě, ale nasaď si blonďatou paruku, na tom pak nesejde :D
Jinak nevadí, že nejsem v "Přátelé" aspoň jsem v lidech na který nikdy nezapomeneš.. king
Upravil sKiLL dňa 17.10.2016 22:01
Nosferatu
Citácia
Pekná vizitka určite stála za pozretie.

Děkují ti chove. Smile

Citácia
Pamätám si ťa ešte za nicku ST.SAITAN ako si mal Popelnice LS, kde sme ešte s Jokerom jazdievali convoye :D Tam sme sa tak nejak spoznali. Potom sme nenadviazali tak nejak kontankt až doteraz. Tak dúfam, že sa to nejak zmení, keď už sme spolu v gangu.

Inač vizitka fákt luxus.

Také si pamatuji staré dobré časy popelářů LS a vlastně prakticky moje začátky na SP jazyk jazyk
To je nezapomenutelné jazyk
Jen jsem netušil, že pod nickem Daniel se schováváš ty :D
A tak v gangu snad vydržím déle :D i když jenom jako nejkrásnější ozdoba. :D :D

Skille:
Citácia
Ty seš furt stejný hov*do, tak tu není co řešit...

Já vím a jsem na to hrdý :D :D
Citácia
Jako budeš urážet moji vizitku jo? Aspoň mám lepší grafiku hihi :D

Však je hnusná jak noc a to jsem jí ještě neviděl :D :D :D

Citácia
Jinak nevadí, že nejsem v "Přátelé" aspoň jsem v lidech na který nikdy nezapomeneš.. king

Nemám tě tam napsaného ? :D Tak si za ty roky asi ještě nezasloužil :D Ale ne, dělám si kozy, neaktualizoval jsem to dlouho :D
sKiLL
Citácia
Nosferatu napsal:

Citácia
Pekná vizitka určite stála za pozretie.

Děkují ti chove. Smile

Citácia
Pamätám si ťa ešte za nicku ST.SAITAN ako si mal Popelnice LS, kde sme ešte s Jokerom jazdievali convoye :D Tam sme sa tak nejak spoznali. Potom sme nenadviazali tak nejak kontankt až doteraz. Tak dúfam, že sa to nejak zmení, keď už sme spolu v gangu.

Inač vizitka fákt luxus.

Také si pamatuji staré dobré časy popelářů LS a vlastně prakticky moje začátky na SP jazyk jazyk
To je nezapomenutelné jazyk
Jen jsem netušil, že pod nickem Daniel se schováváš ty :D
A tak v gangu snad vydržím déle :D i když jenom jako nejkrásnější ozdoba. :D :D

Skille:
Citácia
Ty seš furt stejný hov*do, tak tu není co řešit...

Já vím a jsem na to hrdý :D :D
Citácia
Jako budeš urážet moji vizitku jo? Aspoň mám lepší grafiku hihi :D

Však je hnusná jak noc a to jsem jí ještě neviděl :D :D :D

Citácia
Jinak nevadí, že nejsem v "Přátelé" aspoň jsem v lidech na který nikdy nezapomeneš.. king

Nemám tě tam napsaného ? :D Tak si za ty roky asi ještě nezasloužil :D Ale ne, dělám si kozy, neaktualizoval jsem to dlouho :D


Já tu tvoji taky nečetl, ale mám ji i tak lepší, měl bys závidět... To mě nezajímá, že jsi to neaktualizoval dlouho, znáš mě od té doby, ještě než si tu vizitku psal, to si pamatuju ŠMEJDE :D
Nosferatu
To tvé chování se neslučuje s tvým postem mezi nezapomenutelnými, takže vyliž. :D
NiKo_
Super vizitka super hráč super Admin :D Nič viac netreba dodať jazyk Palec nahoru
Nosferatu
Děkují ti za pozitivní komentář, to vždy potěší. ;)
Tina
Tá naša fotka tam :D Super vizitka *gp*
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
6%
Nábory
8 Hlasov
9%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
15%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
16%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
38 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 16