Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
| Vizitka Nosferatu | Edit: [1.11.22]
Nosferatu
Trošku rozpuštěná. :D
Ale děkuji ti za komentář. jazyk
Ondrah98
Citácia
Sex
Ano


Spíš ne. ;) :D


img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Nosferatu
To neměl nikdo vidět... :D Ještě štěstí, že tam nejde vidět ten robertek na motorovce, naštěstí jsem to nedal do globalu :D :D A já si odkašlával, jde to tam jasně vidět. :D
MartiN
nič moc

//Baseball - Pozastaven
Upravil Baseball dňa 21.11.2016 06:33
Nosferatu
Citácia
moc
Dobré, já vím. jazyk
Děkuji :D
Patas26
Nojo , takže za 1, S tím videem stoprocentně souhlasím (y) . 2, Kouříš jen na akcích, to potěší, doufám že je to jenom úlet Sad . 3, Měl bych jít s tebou někam na akci, já mladej bych tě vyškolil :D .
4, Jsem rád že jsem tě poznal, škoda že zatím jenom ve virtuálním světě Sad .
5, Rád si s tebou píšu pač se směji :D.
6, Do prdele ti nelezu to víš, pač už tam sem celej.
7 , Modlím se za to, abych si s tebou ještě vůbec dokázal pořádně zahrát na serveru, pač vím že už to není jak bylo Sad .
8, Nevím co dál bych ti mohl napsat, nejsem moc na přemýšlení Sad(( :D . Hlavní je asi to, že jsme se poznali a jsme kamoši a jsi fájn. Díky! Smile
Nosferatu
Citácia
Měl bych jít s tebou někam na akci, já mladej bych tě vyškolil :D .

Ty chceš školit Moraváka ? :O Tak to si věříš. :D
Citácia
4, Jsem rád že jsem tě poznal, škoda že zatím jenom ve virtuálním světě Sad .

To změníme, protože když vím, že člověk za to stojí, tak nemám problém se s ním setkat.
Citácia
6, Do prdele ti nelezu to víš, pač už tam sem celej.

Ještě že ne do pochvy, to už by bylo moc :D :D

Jinak to hraní na serveru je omezeno časem, vzhledem k tomu, že se víc o něj musím starat, než hrát, ale vždy se nějaký čas najde. Smile
Neviděl bych to tak bledě a v neposlední řadě, ti děkuji za kladný komentář. :D
Fatalqo_
Ahoj nosfe
Vizitka rozsáhlá. Jde vidět že sis dal velkou práci. Jsi člověk s kterým se dá dohodnout pokecat o nějakých radách či problémech. Taky jsi ten administrátor kterého doposud mám rád a da se stebou komunikovat pokud má daný hráč který stebou komunikuje jak 90IQ ( proč vůbec spolu tak dobře komunikujeme když nemám tolik IQ. Kappa). Administrátor který mi dal šanci se ukázat v ref.systemu jako organizátor akci za co ti velmi děkuji.
Užij si reálný život a taky virtuální.
Jinak nezapomeň. Alfa je celkem prd
Nosferatu
Ahoj,
děkuji ti za velmi pozitivní komentář, až na ten konec za to bych tě kopl na čelo.
Ale ne každý má svůj názor a za tím vy si měl každý stát, protože když si za ním nestojí,tak je to jen pouhá ovce, nic víc, nic míň.
Každopádně není zač, sám sis zařídil tu zkoušku na tom postě svou aktivitou, takže děkovat můžeš hlavně sobě, že si se k tomu dokopal a co víš, třeba není všem dnům konec a ještě se u nás ukážeš.
Ještě jednou, děkuji za komentář.
Primer
Ahoj,Hi
Ak skype neklame tak máš dneska narodeniny a tým by som ti chcel zablahoželať,Všetko najlepšie vela zdravia,šťastia,dobrého vínka, milé dary, nech sa Ti vždy dobre darí ako vo realnom živote aj v tom virtuálnom živote.
Načo dlhé slová, o rok sme tu znova. ;)
Nosferatu
Ahoj Primere,
každopádně skype nelže, takže ti za toto hezké přání děkuji, noc si toho vážím. Smile
CpT
Takže Nosferatu šéfis jak sa patrí vizitka pekná má všetko čo by mala vizitka mať jeden z najlepších adminov dúfam že ešte dlho vydržíš vela šťastia na SP aj v Reale a ešte k narodeninám ti blahoželám všetko najlepšie hlavne zdravíčka a šťastné a veselé vianoce bohatého Ježíška :D
Nosferatu
Jej, děkuji ti za pěkný komentář. jazyk jazyk Vážím si toho. Smile
Každopádně tobě také přejí šťastné a veselé Vánoce. Smile
Minsk
sevas Nosfi
vizitka ma zaujala asi len podla mena :D ako admina som ta mal strasne rad(este mam len som v chladku ) a aj mam vzdy ked mam dotazy ta komandujem s nimi na skype :D
img.tpx.cz/uploads/Mementochristmas.gif
Nosferatu
Ahoj,
Děkuji ti za komentář. ;)
Diana
Ahoj Nosferatu Smile Vizitku musím pochváliť krásna dal si si na nej záležať na serveri si pohodový kamarát vieš veci riešiť zaslúžiš si byť tam kde si tak GL v reálnom živote *Tu sem* ;)
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Nosferatu
Citácia
Rich napsal:

Ahoj Nosferatu Smile Vizitku musím pochváliť krásna dal si si na nej záležať na serveri si pohodový kamarát vieš veci riešiť zaslúžiš si byť tam kde si tak GL v reálnom živote *Tu sem* ;)


Ahoj, děkuji ti za názor, vážím si toho.
Ejdam
Pekna vizitka
Nosferatu
Vyjádření na pozastavení, ale i přesto děkuji.
Zacek
Ahoj Nosfe, jelikož jsem ti sem psal dávno, tak to chci aktualizovat a napsat něco smysluplného.

My se poznáme snad od toho roku 2015, kdy jsem přišel do AT. Je to už dávno a je celkem těžké si vybavit co jsme spolu prožily. Pro mě je hlavní ta dobrá vzpomínka a to na spolupráci v AT. Potom jsem se od adminování odloučil a naše spolupráce byla přerušena tím, že se dnes jen převážně pozdravíme. Pevně doufám v nějaké přátelství, které se za ty roky vytrácí, ale snad ho trochu zbylo. Nikdy mezi námi nebyl žádný problém a nesmírně mě potěšilo, jak si dostal post Hlavního Administrátora. Od začátku si věděl, že to nebude ''lážo plážo'' a ty si se toho spolu s Fifou chopil. Bohužel ten čas už není co dřív...život máš před sebou a tvoje funkce není žádná legrace. Díky, že si mi uskutečnil být tvým virtuálním kamarádem..na SP už jich je málo. Pevně doufám, že naše ''spolupráce'' ještě nekončí a na SP pár let ještě hrát budeme Smile


Snad se ti to příjemně četlo Hi
[Z]acek[D]an
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
6%
Nábory
8 Hlasov
9%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
15%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
16%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
38 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 23