Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
| Vizitka Nosferatu | Edit: [1.11.22]
Sotasek
Zdravím Nosfe, skvělí hráč, známe se chvilku, ale myslím si ,že jsme si padli do oka, dobře se s tebou píše, jsi upřimný, a v pohodě týpek. Vizitoš super alkoholiku Smile Jinak super motto!! B) Díky
Nosferatu
Ahoj, tak mám úplně stejný pocit s tím padnutím do oka. ;)Jinak skvělý hráč a Děkuji. Smile
Pandy
Krásná vizitka, nepreplacana, a dozvedela jsem se tam hodne Palec nahoru
Nosferatu
Děkuji. ;)
MADING
Super vizitka jako hrace te moc nepoznavam treba nekdy pokecame at se daři na samp i v realu Smile
Nosferatu
Díky, rozhodně někdy pokecat můžeme to není problém. ;)
Brumla
Jako Admin i hráč v pohodě (Spousta lidí, kteří byli nabráni do AT, tak je to změnilo, ale tebe ne. ) No co říci ať se ti daří Smile Vizitka hezká.
Nosferatu
Děkuji ti za kladný komentář. Smile ( Nemám důvod se měnit. :D )
Frenk98
Nosfe, gratuluju ke vstupu do AT. Věřím že dlouho vydržíš. Držim palce Palec nahoru
Brian
Vizitka pěkná,hráč skvělej.Vždy,když se tě na něco zeptám odpovíš mi a poradíš,jsem rád,že jsem tě poznal Nosfe Smile
Nosferatu
Frenk98 : Děkuji ti, budu se snažit. Smile

_Brian_ : Také děkuji a ve všem nápodobně. Smile (Když vím jak ti mám pomoci, tak pomůžu rád.)
Lucian
Vizitka je pěkná i přehledná,jako hráče tě sice moc neznám ale působíš jako v pohodě týpek. :D Samozřejmě musím pochválit i hudební styl jazyk :D
Nosferatu
Děkuji ti.. Smile
Ano konečně se to rozrůstá skupina lidí co poslouchají pořádnou hudbu. :D :D
Mikull
Jeden z mála co si nehoní brko místo plnění admin povinností. Radost vidět někoho z nověji nabraných, kteří umí používat hlavu. *Tu sem*
Nosferatu
Děkuji ti za kladný komentář. Smile
Pandy
Díky za označení :-) Poteší to :-) Jsi fajn hráč,ale i clovek, dokazes pomoct , poradit, a nikdy jsem s tebou nemela problemy, bud fajn i dale a zustan jaky jsi naporááááád
Pusa
Floatin
Ahoj Nosfík,tak kde začať :D Skvelý hráč aj admin.Staré A R E LV mi tak strašne chýba Sad ten kolektív bol nenahraditelný Smile Pekná úprava vizitky. Gl v admin týme
_RotkiV
Super vizitka,tak i hráč ¨
Hodně štěstí v životě tak i na SP *COOOOL*
Nosferatu
werymex : Děkuji ti. Smile

Im_Awesome : Awe diky ti za komentář. Smile ( Jinak s Prasátkem už pomalu uvažujeme co za firmu koupit, takže počítej s tím, že firma za nějakou dobu zase bude a počítám tam s tebou. ;)

_RotkiV : Diky, tobě také. ;)
Strny
Taky jsem netušil že si ST.SAITAN :D V tu dobu jsem tě moc rád neměl ale od té doby co jsem s tebou mluvil o bezpečácích se mi zdáš v pohodě,super hráč , pečlivý admin Smile
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
16 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
9 Hlasů
22%
Ano, těším se na gaučové trenéry
7 Hlasů
17%
Ne
5 Hlasů
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
4 Hlasů
10%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 19