Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

Líbí se Vám rozhovor?
Ano 7 Hlasov
41%
Ne 10 Hlasov
59%
Počet hlasov: 17
 
Rozhovor - AlweR_26 (Qvosty,j3ef)
cZSpajkdR
[b][b][i]Spajk:[/b] Ahoj! Vybral jsem si Tě na dnešní rozhovor,jsi rád? Nepřekazil jsem ti nějaké plány?

AlweR_26 : No nazdar. Nie ani nie nič si mi neprekazil....No aj ked :D if you know what i mean.
FAPING TIMEEEEEEEEEEE

Spajk: Tak to jsem rád. Jak jsi se vlastně dostal ke GTA, k samotnému SA:MP a k SP ?

AlweR_26 No tak ku GTA som sa dostal cez kamoša ktorý mi ukazal tu hru a ja som si ju stiahol cez portál: uloz.to. Potom som ju 2 krát prešiel. Tak ma to už singleplayer prestalo baviť a skončil som s GTAčkom.

Ku SAMP som sa dostal cez spolužiaka :D ukázal mi kde to mám stiahnuť atd. potom mi povedal že hrá na SuperParbe tak som si ten server vygooglil skopíroval IP a tak sa začala mojá "kariera" na superparbe.

Spajk: Jsi na Superpařbě rád? Jak jsem viděl hraješ tam celkem dlouho,takže už jsi asi hodně zažil.. Máš rád kolektiv na SP ? Je něco co tam máš rád a co ti naopak vadí?

AlweR_26 Jasné že som na superparbe rád inak by som tu ani nehral :D. áno hrám tu celkom dlho myslím že prvý krát som sa pripojil 2.12.2012 abo tak nejak. či mám rád kolektív na SP? Nie všetkých Smile hlavne vojakov premnožených nemám rád (nič proti vojakomˇ) :D

Spajk: Chápu,taky mi lezou na nervy :D Jsou jako štěnice.

AlweR_26 To hej samé G-skilly sa ukazujú na servery.

Spajk: Co máš rád za akce? Admini,ale i hráči každý den nějaké akce dělají,co je tvoje nejoblíbenější?

AlweR_26 No tak akcie mám rád to je jasné kto by nemal :D dajú sa tam vyhrať rozne ceny no väčšinou ta finančná čiastka :D Ale najviac mám rád asi tie závody je to jedno aké. Proste závody celkovo. A ešte let smrti celkom.

Spajk:Jasně. Wau,už mi to celkem připadá jako vizitka.. uff :D
Spajk: dokázal bys nám napsat něco o tvojí osobní stránce?

AlweR_26 Jasné není problém. Takže začnem. Som človek ktorý sa lahko naštve som hrozný introvert a kamarátov mám málo.. Mám rád programovanie, šport(futbal). Nemám rád falošných ludí, alebo "ludí" ktorý sa robia frajermi cez káble ako tuna na superparbe pár hráčov. čo sa týka jedla mám rád šišky (heart) s marhulovou náplňou :D MňamQi.

Spajk: Napsal sis někdy žádost do Admin Teamu ? Myslíš,že bys měl šanci? Měli by tě mezi sebou admini rádi?

AlweR_26 No tak do AT som si nikdy žiadosť nedával pretože ked už bol ten nábor tak som nesplňoval nejakú podmienku. A to či by ma vzali ? To je iba nanich, ale čo predvádzam posledný mesiac tka nemám velké nádeje :D

Spajk:Co se děje?

AlweR_26 V poslednom čase mám nejaké puberťácke správanie každopádne sa to snažím ukludniť ale niekedy mozog povie NIE TY BASTARD PROVOKUJ !! :D Nechcem to velmi rozoberať.

Spajk: Jasně chápu.

Spajk: Proč tě zaujala zrovna SP ?

AlweR_26 Lebo žiadny iný server som vtedy nepoznal :D
AlweR_26 Ale nie.
AlweR_26 Tak SP ma zaujala zo začiatku dobrým kolektívom. Ked som niečo nevedel spýtal som sa a odpoved mi prišla najviac do 2min. Zo začiatku som bol vo firme Channel 6 (Novinári) ktorú vlastnil hráč EKG. Tam som si našiel dobrých kamošov ako Koldy,Maos,dzidzi,TheSmajl. A tak som na SP zostal až doteraz.


Spajk: Dokážou Ti někteří lidé ze SP znepříjemnit den?

AlweR_26No tak na SuperPařbe vela nepriatelov nemám čo ja viem. Takže asi nie.

Spajk: Jaká by byla tvoje reakce,kdyby ti wlcacek nebo DoMiNo napsal: "Vybrali jsme si Tě do AT,bereš to?"

AlweR_26 No jasné prečo ne ? Nemal by som dovod to nebrať. Ale keby bolo keby Smile

Spajk: Co ty víš Smile
Každopádně ti moc děkuju za rozhovor,chtěl bys něco vzkázat hráčům?

AlweR_26: Aj ja ďakujem.
A hráčom vzkazujem aby nesedeli tolko pri PC a nech si nádju frajerku

Spajk: Pěkné moudro :D Měj se hezky a dobrou noc Smile

AlweR_26 Aj tebe čauko :D[/i][/b]
Upravil cZSpajkdR dňa 05.10.2014 10:47
Skiper
Citácia
AlweR_26: Aj ja ďakujem.
A hráčom vzkazujem aby nesedeli tolko pri PC a nech si nádju frajerku


:D :D :D
Vela smajlov hoši. :D
Ináč hráč je v pohode.Ak neviete kto to je vaša smola.
Fellaz
Mrzí mě že už se tady dělá rozhovor úplně s každým. (Nic proti tobě Alwear)
Kdysi jsem ty rozhovor táhnul směrem že ne každý je hoden rozhovoru, proto tam byli jen vybraní.
Za těch pár let tam jsou snad všichni.
Tvůj rozhovor mě nějak neoslovil..
cZSpajkdR
Fellaz - Já si také nevybírám všechny,ale hráče,které někdo zná a jsou tam dlouho. Skoro Všichni "slavní" hráči už rozhovory poskytli a nepřijde mi logické je dělat znovu. Dělám to,protože mně to prostě baví,nepotřebuju si tím nic dokazovat.. Tohle je ale taky pro všechny,kteří si myslí že se tím chci nějak zviditelnit.. Není to pravda.
aure
rozhovor tiez ma nezaujal a preco somnu nikto nerobi rozhovor Pláču ? som tu dlhsie jak 80 % at :/
Respy
Nič moc ani neviem kto to je alwer :/
HeWhoMustNotBeNamed
Hráče neznám, v rozhovoru hromada smajlíků a to nebudí dobrej dojem, nejradši bych to dal zpět Krisslazovi. :D
Sorry, 1/5.
cZSpajkdR
Alwer se jmenuje na serveru jinak,ale poprosil mě abych mu změnil jméno.

Pixel - V pohodě chápu to,tohle je můj první rozhovor..Musím se v tom naučit chodit,je to na Detroitovi,buď mi funkci nechá nebo ne.
Rosta
Taky nevím o jakého hráče se jedná. Rozhovor no nevím nevím....
cZSpajkdR
Hráč se jmenuje Qvosty. Na serveru j3ef.
Vikush
Mne sa to páči, kto má niečo proti smajlíkom tak k tomu mám jedno, je to rozhovor a ten má za úlohu nás "informovať" o alwerovi a keď je veselý a nie je stále naprcaný tak píše smajlíky a je to jeho vec, ktorá ho niakym spôsobom charakterizuje a keďže je to rozhovor o ňom tak to tam byť môže. Inak ho nepoznám. Ale rozhovor sa mi páči Smile 4/5
Ruda
Citácia
Skoro Všichni "slavní" hráči už rozhovory poskytli


pfff :| Pláču

Každopádně fakt tam bylo až moc smajlíků a celkově mi rozhovor přišel takový okrouhaný a ptal ses jen na ty povrchové(vizitkové) věci.

//
Citácia
Mne sa to páči, kto má niečo proti smajlíkom tak k tomu mám jedno, je to rozhovor a ten má za úlohu nás "informovať" o alwerovi a keď je veselý a nie je stále naprcaný tak píše smajlíky a je to jeho vec, ktorá ho niakym spôsobom charakterizuje a keďže je to rozhovor o ňom tak to tam byť môže. Inak ho nepoznám. Ale rozhovor sa mi páči Smile 4/5


Až budeš na střední tak se učitele zeptej na útvar "rozhovory", uvidíš co ti řekne.
Vikush
Citácia
Až budeš na střední tak se učitele zeptej na útvar "rozhovory", uvidíš co ti řekne.


Na strednej som <3,
k tomu, aby som vedela čo je to rozhovor nepotrebujem 10 A4 o tom, berem to z mojho uhla pohladu ;)
Fellaz
Citácia
Pixel napsal:

Hráče neznám, v rozhovoru hromada smajlíků a to nebudí dobrej dojem, nejradši bych to dal zpět Krisslazovi. :D
Sorry, 1/5.


heheheee Ono, s kým bych ty rozhovory dělal? :D
A na víc ani nevím jestli dnešní hráči by pochopili můj styl rozhovorů. :D
Ale nebráním se tomu.Good job!:D
Ruda
To je sice hezký že to bereš ze svýho úhla pohledu, ale jsem zvědavej jak budeš maturovat ze Slovenčtiny.
Kdybych to přirovnal k nějaký situaci tak ty v podstatě o popelnici říkáš, že z ní doma večeříte, protože z tvého úhlu pohledu je to vlastně lednička.
Vikush
Citácia
To je sice hezký že to bereš ze svýho úhla pohledu, ale jsem zvědavej jak budeš maturovat ze Slovenčtiny.
Kdybych to přirovnal k nějaký situaci tak ty v podstatě o popelnici říkáš, že z ní doma večeříte, protože z tvého úhlu pohledu je to vlastně lednička.


Toto nie je žiadna maturita zo slovenčiny, a to ďalšie čo tam splietaš absolútne nechápem podla čoho súdiš a ako ťa to vôbec napadlo, celkom by ma zaujímalo na čom šlapeš :D, ale nebudem sa tu s tebou hádať, proste potrebuješ byť zaujímavý a ja to chápem Mimo
Ruda
Já fakt být zajímavý nepotřebuju, jen jsem prostě alergický na tyhle rádoby chytré kecy, když někdo mluví o něčem o čem nemá ani páru.
Qvosty_
áno pod menom alwer ma skoro nikto nepozná. Tak kto nevie som Qvosty_.
Skiper
Citácia
Fellaz napsal:

Citácia
Pixel napsal:

Hráče neznám, v rozhovoru hromada smajlíků a to nebudí dobrej dojem, nejradši bych to dal zpět Krisslazovi. :D
Sorry, 1/5.


heheheee Ono, s kým bych ty rozhovory dělal? :D
A na víc ani nevím jestli dnešní hráči by pochopili můj styl rozhovorů. :D
Ale nebráním se tomu.Good job!:D


S klokanom predsa! Pusa
cZSpajkdR
Díky Vikush Smile Kytka pro tebe
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
13 Hlasov
46%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasov
14%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasov
21%
Ne
4 Hlasov
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
4%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 9