Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

Máte rádi Vikush?
Ano 31 Hlasů
79%
Ne 8 Hlasů
21%
Počet hlasů: 39
 
Rozhovor - Vikush
cZSpajkdR
Ahoj,Vítám tě u dalšího rozhovoru,dnes jsem si na rozhovor vybral hráčku,kterou znají všichni.. Je to Vikush!

cZ.Spajk.dR:Ahoj,jsem rád,že jsi přijmula moji žádost udělat s tebou rozhovor,můžeme začít?

Vikush: áno

cZ.Spajk.dR: Jak ses ke GTA dostala a proč zrovna SuperPařba?

Vikush: Já som od malička strašne šikovná.. samozrejme v tom druhom zmysle a chcela som si kúpiť hru sims, ale ja som to kupovala v TPD a tam je výber strašne malý a samozjreme to tam nemali tak som si kúpila hru SWAT 4, je to divná hra pre dievča ale strašne ma to bavilo, mala som vtedy asi 10 rokov a stretla som tam čechov, vlastne vďaka ktorým som zistila že na GTA SA je aj MP a SuperParba je celkovo asi najznámejší server tak mi to vygooglilo ako prvé

cZ.Spajk.dR: Wow,hrála jsi to samé jako já ,hold jsme si uměly vybírat kvalitní hry.

cZ.Spajk.dR: Hraješ i nějaké jiné hry,než je SAMP? (Myslím teď)

Vikush: Okrem sampu hrám ešte sims 3 a CSko, keby to niekoho zaujímalo tak cs:go ale v tom csku som strašne "šikovná" takže moje koncové score vypadá asi 1:15 (K : D)

cZ.Spajk.dR: Takže správná gamerka,asi o kluky mít moc starost nemusíš,že?

Vikush: Tak takto, keď niekomu poviem že hrám také hry tak na mňa vždy každý kukne úplne že čo, že väčšina báb to ani nepozná a nevie ani zapnúť pc/ntb a obvzlášť na mňa by to tiež pár ludí nepovedalo ale je to hrávam kvoli kolektívu a nie pre to, aby som si niečo dokazovala aj keď to budem musieť obmedziť keďže som teraz roztlieskavačka a moc času mať nebudem :D

cZ.Spajk.dR: Tak to chápu :D

cZ.Spajk.dR: Co ty a AT? (Chtěla bys být součástí Admin Teamu?)

Vikush: Neviem prečo ale pýta sa ma to poslednu dobu vela ludí a nie nechcela by som byť momentálne v AT, neláka ma to tam podla mňa to majú ešte ťažšie než my hráči

cZ.Spajk.dR: S tímhle souhlasím,hodně lidíi chtějí být administrátoři,ale nevědí co je to za zodpovědnou a těžkou práci.

cZ.Spajk.dR: Stane se ti někdy,že ze serveru odcházíš naštvaná a znechucená,protože ti někdo způsobil nějakou ztrátu? (Nadávky,Výhružky,Okradení)

Vikush: Já si moc ten "herný" život nepripúšťam k srdcu, skor ma vedia moje lášky potešiť keď je dobrá nálada vo firme ale pomerne často ma zaskočia niektoré deti uvediem na príklade: jeden hráč sa pýtal či by som s ním neišla do postele real že by prišiel do Bratislavy a jeho písanie napovedalo tomu, že to píše 12 ročné dieťa celkom dlho ma otravoval s tým, že každý deň si užíva v postielke s jeho láskou a že by ju nikdy nepodviedol, potom písal že to robí s každou 3x denne a nevedel ani čo je to predohra, bolo to celkom na dlho a niaky admin si to aj čítal a myslím, že z toho vznikla dosť zábavná debata, hlavne keď sa ten malý chlapeček na mňa nahneval. Tak a prečo nie, keď by ťa niekto poučoval o sexe pritom sám o tom nič nevedel :D

cZ.Spajk.dR: Panebože,to asi nebylo moc příjemný že?

Vikush: Já som si na to už zvykla SuperParba sa nezdá ale hrá tam celkom vela perverzákov

cZ.Spajk.dR: To je pravda,co jsme ve 12 letech dělaly my a co dělají oni...

cZ.Spajk.dR: Co by jsi na Superpařbu přidala a co bys naopak odebrala?

Vikush: Jedna z vecí, ktorú by som zmenila by bolo určite hodnotenie trestov, zdá sa mi že je to moc prísne tam, kde to byť nemá a naopak moc volné tam, kde to prísne má byť a ešte by som zrušila našu starkú Antireklamu, ktorú máme tak všetci radi

cZ.Spajk.dR: Nejméně 2x za den

cZ.Spajk.dR: Jaké administrátory máš ráda a které ne?

Vikush: Mala som strašný problém s Kerrym a Carterom. Akurát kerry mi utvrdil môj názor o ňom po tom, čo vybanovali server. Takže ho mám/mala som strašne "rada" Smile Inak proti nikomu inému nič nemám.

cZ.Spajk.dR: Já ti moc děkuji za tento rozhovor,spolupracovalo se mi velmi příjemně,pokud chceš něco vzkázat ostatním hráčům,s chutí do toho.

Vikush: Tak určite každého zdravím a hlavne nech si hráči, ktorí tam vedia byť aj 10 hodín uvedomia že život je len 1 a ubehne nám strašne rýchlo, nech si nájdu aj iné koníčky Smile

Upravil/a cZSpajkdR dne 07.10.2014 20:18
LuKysss
Super Rozhovor! Smile Jen tak dál! ;)
cZSpajkdR
Díky Smile
Zrušený účet
Proti Vikush nic nemám. :D Když záčinalá hrát od znova, tak si nás dost hráčů pletlo, tak Kikush a Vikush. Nějak jsem to neřešila, protože Viktorie a Kristýna je rozdíl. (teda myslím, že to jméno tak má) :D
Jednou jsme dokonce volali, ale moc ukecaná teda není, podle mě. Já potřebuji ukecanější lidi no. :D
Jinak rozhovor jsem si přečetla až do konce a je dobrý. Lepší než nějaký dlouhý, ten bych si ani nečetla. rofl
Ruda
Už se ty rozhovory lepší, zkus zapracovat na gramatice a korekci textu a bude to v pohodě. Smile
Vikush
Keď som išla volať s tebou a s Lukim som išla volať celkovo asi prvý krát na skype (ak nepočítam 1 človeka) Tak od vtedy sa pár vecí zmenilo :D a áno vikush a kikush je vlastne takmer to isté meno
cZSpajkdR
Díky Kikush :D Kytka pro tebe
Zrušený účet
Už jsi ukecanější ? :D Protože jsem se cítila trapně, když jsem povídala jenom já a vy jste mlčeli. To jsem nechtěl
Upravil/a Zrušený účet dne 07.10.2014 17:04
Vikush
Určite viac, než keď som volala prvý krát :D Tak vieš, ten prvo-hovorový stres <3 :D
Zrušený účet
Tak ze začátku jsem taky měla stresy z některých lidí, ale pak to začalo být v pohodě. Ale poprvé jsme nevolali já, ty a Luki, ale Yamatino, ty a já. :D
Jinak Vikush a Kikush, nó je tam podoba jen v tom začátku. Ale jinak to má jinčí význam. :D Lidi si nás už ale přestali pléct.

Tumičko, hold si budeš muset zvyknout, že jsem krapet ukecanější povahy. :D Ale to je tak i ve škole, poslední dobou tam spíš nadávám, že toho musíme tolik psat. Ale to je změnou klimatu. rofl
Vikush
Najprv já ty Yama a Luki potom sme sa odpojili na já ty a yama :D
cZSpajkdR
Tume já ti dám potom Sad :D Hunter
Zrušený účet
Ono v tom prvním hovoru jsi spíš nemluvila. :D Pak jsem byla v hovoru sama s Lukim a Ty jsi šla za Yamatinem. Tak jsem se na Lukiho vykašlala (promiň :D) a sockla se k Vám no. rofl

Dobře, tak se najde pár lidí, kteří si nás stále pletou. Viz podemnou. Na holou :D
Upravil/a Zrušený účet dne 07.10.2014 17:23
Matyash1
Moc pěknej rozhovor, začal jsem číst a asi v půlce rozhovoru mi došlo, že nečtu o Kikush ale o Vikush :D
Bylo to zpracovaný pěkně a docela slušná gramatika, takovou jsem na SP ani nečekal. Palec nahoru
Dočetl jsem to do konce a klidně bych četl dál. Prostě najs.
cZSpajkdR
:o Děkuji moc Matyashi! Vždy mi udělá radost,když mi tohle někdo napíše a motivuje mě to k další tvorbě. Smile Díky *gp*
LuKi_
Citace
Tak jsem se na Lukiho vykašlala (promiň :D)
Tak to Ti možná někdy odpustím.. Jinač, pěkný rozhovor s mou láškou, povedlo se Smile Jo kikuš máš odpuštěno.. :D
img.tpx.cz/uploads/gpgifwcs.gif
Xena
Dobrý rozhovor, chválim, či už Spajka alebo Vikušku :D Prečítala som si ho celý a bavil ma Smile Do ankety som dala NIE...Vikush je oničom hráčka, ktorá robí bordel, na všetko nadáva atď...ale nie jasné že som dala ÁNO :D. Mala som možnosť s tebou čo to pokecať veď ty vieš :D Dúfam, že nabudúce nebude spievať len Yamatino :D inač fajn týpkyňa Smile
Vikush
ďakujem xenička Pusa :D :D áno áno určite budem spievať aj ja :D ale nie nebudem brať job yamke, bol by smutný Smile rofl
Yamatino108
No rozhovor luxusný velmi sa mi páčil Smile.Si pamätám na náš prvý rozhovor sme volali až do 3:00 niak takrofl.Dodnes sa na tom smejem :D.Si pamätám aká bola ukecaná kikush :-D.A nebojsa urobím ti tú radosť,že nám niečo pekné zaspievaš ked pôjde s nami volať aj Xena Dám ti pusu.Xeni,ja sa pri tom spievaní proste nemôžem ovládať :/.Ked Demi Lovato je taká božia :D.
RiX
Rozhovor dobrej, ale ta gramatika.. :D
Kdybys chtěl, tak ti ty rozhovory můžu pomáhat opravovat, aby to vypadalo trošku líp :D
Upravil/a RiX dne 08.10.2014 00:22
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
13 Hlasů
50%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasů
15%
Ano, těším se na gaučové trenéry
5 Hlasů
19%
Ne
3 Hlasů
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
4%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 16