Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Přídáno /privolat0-3, mise bez skinu. Přesunuto /flip a nitro. Redukovany objekty na vozidlech
Respy
Citácia
Czipisek napsal:

S přesunutím flip a nitro moc nesouhlasím. T o byla klasická výhoda běžných premium účtů už dlouhou dobu.


Presne tak.Ako keby už teraz sme neplatili za premium velké peniaze ale ešte aby som si mohol jazdiť s nitrom musím zaplatiť dalšie 2 eurá ?! Nesúhlasím ale môj hlas tu nemá hodnotu ako nikoho keďže ty si už dávno rozhodol.
ATomas
Citácia
YamamotoGen napsal:

Citácia
MakaPig napsal:

ATomas je asi nenažraná sviňa pretože neustálym pridávaním nových vipiek iba zdiera ludí! Ak chce optimalizovať mód načo pridávať ďalšie VIPko ako keby nestačilo pridať možnosť ďalších objektov na auto do klasického premium učtu. Určite nesúhlasím. sorry za možno prehnané výrazy, ale inak to napísať nešlo


S tímhle souhlasím až na ty vulgarismy, stále se něco mění aby se za to více vydělalo a hráči do toho mohli rvát co nejvíce peněz.. hráč který nemá premko už si tam ani neškrtne, ten to může rovnou vypnout a čau, samozřejmě, jak jinak je to přece RENOVACE

Zase tady vymejslite konspiracni teorie. Zjistil jsem co zatezuje server a tak mod predelavam tak, abych se tech veci co to zetezujou zbavil co mozna nejmene bolestivou cestou. Dalsi vec je ta ze po tom bugu s premium rapidne klesly prijmy SP. Chci proste aby se SP uzivila sama.

Ono by nebylo naskodu ze pred tim nez budete na neco nadavat se zamyslet nad tim, jestli o tom co kritizujete mate vubec vsechny informace.

Na serveru sam hraju bez premium uctu a jde to v uplne v pohode. V admin zavodech sklizim umisteni v prvnich peti mistech bez zadneho nitra. A to na startu kde je pres 50 lidi vzdy jedu jako jeden z poslednich protoze to je vzdy derby. Mam na vlastni kuzi odzkousene ze to premium neni tak dikriminujici.
Upravil Zrušený účet dňa 10.10.2014 16:14
ATomas
Citácia
Panzer napsal:

Popravdě ty objekty na postavu mi nepřijdou tak zbytečný, ale podle mě zabírají hodně a maj na svědomí taky dost. Mě by vůbec nevadilo jejich zrušení.

Objekty na postavickach (hracich) a SPZ jsou v sa-mp delany jinym zpusobem nez objekty na autech. Tedy to nejsou ty objekty ktere by mohli zato zatezovani
trimok
ATomas možno si v prvých 5. na závodě keď ste tam max 10 a z toho 3 afk. Já stim nitrom aby sa presunulo nesúhlasím potom sa to VIP ani neoplati kupovat.
Dush3yo
Hehe. Toto se mi moc nelíbí. Přidal bych /privolat 0-3 k normál. premiumu. Navíc to že máš neomezené nitro a /flip... Možná kdyby si to udělal že nárazy nic nezpůsobují tak ok...
Panzer
Hele popravdě, kdo šel do firmy protože viděl hezkej nápis na dodávce, nebo kdo je ve firmě kvůli popsanýmu auto, já teda nikdy a nikoliv. Do firmy jdeš kvůli lepším penězům, firmy hráči stejně zničili když začali dávat platy 80%+, tim firma ztratila smysl. Majáčky do nevylepší a ani blbej text s chybama na dodávce která stojí na warpu a překáží tam. Já jsem proto aby se ta blbost text a majáky na auto zrušila, očividně je to prospěšnější, lepší je hrát čistě bez blbostí než zalagovaně s blbostma. Ještě když to svítí v noci no to je hrůza. Efekt je to hezkej a dobrej, ale když to zatěžuje tak pryč s ním. Stejně jako když bylo na serveru moc aut, taky se prostě stáhli a bylo vyřešeno. Jedině nechat objekt pro taxikáře, fízlové mají svojé majáky na policejních autech a vojáci je nepotřebujou, stejně je nikdo nevyužívá, jsou tam jen pro vzhled kterej ti ani na tváři úsměv neudělá. Zrušit je a nezavádět další premium, ba naopak vylepšit ten Klasik o pár detailů.
Pro ty z vás co nadávaj na ceny premium, atomas přeci zavedl platbu kartou kde to máte podstatně levnější při větší koupi. Jestli to nevyužíváte tak se nemáte pak na co stěžovat, je moderní doba a v 15 letech má kartu každej somrák, krom mě, banky fak off.
No není tady asi úplně vše, ale je toho dost. Malá ukázka pbanůimg.tpx.cz/uploads/PanzerPDPS3.gif
FleX_
Sorry ale s pridaním takejto možnosti premium car nesúhlasím príde mi to ako zbytočné rozdelovať to a kedže ešte zmizne /flip a neobmedzené nitro tak je aj finančne ťažšie vlastniť túto výhodu + klasické premium. Ludia nebudú donekonečna trpieť zmeny a nie len pri platbe za reálne money ale aj za rôzne ´´vylepšenia serveru´´.
Mixer
Doufam ze se to tedy nebude presouvat to nitro to je to o co mi jde nejvice v premku hne po warpech
Klikem na jeden z obrázků se dostaneš na vizitku.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14733

img.tpx.cz/uploads/podpisbettermaybetop1663938823.png
ATomas
Edit hlavniho prispevku
Rewqa
Hlavně bych se rád zeptal na docela zásadní věc. Proč to předtim nelagovalo? Objekty byly, ostrovy taky....kde je problém? A když teda řikáš, že furt řešíme věci, o kterých nemáme informace, proč nám ty informace někdo nedá? Vypadalo by to tu úplně jinak a to nejenom v tomhle topicu. A hlavně nechápu, proč tu vůbec otevíráš diskusi, když si to stejně udělás jak chceš.
WTF
Upravil Rewqa dňa 10.10.2014 18:24
tomnet
Jestli odděláš /flip od vip klasik, tak místo toho tam přidej /privolat 0-3 , ikdyž flip je lepší nemusíš přitom čekat 10 sekund a nudit se...
Shadow
paráda, takže nemusim kupovat pořád vsloty na přivolávání a koupim si místo toho jenom jeden slot a bude za 4 vsloty :D Myslím že ti takhle tvý výnosy klesnou ještě víc..
Panzer
Yeeeeeeeeees zpět /color, to už beru. To si koupim
// furt jsi neuvedl ceny.
No není tady asi úplně vše, ale je toho dost. Malá ukázka pbanůimg.tpx.cz/uploads/PanzerPDPS3.gif
manasekcze
Citácia
tomnet napsal:

Jestli odděláš /flip od vip klasik, tak místo toho tam přidej /privolat 0-3 , ikdyž flip je lepší nemusíš přitom čekat 10 sekund a nudit se...

Tento návrh bych přidal, je to i rozumné Smile Akorát by to muselo být levné v Kč
ATomas
Citácia
Rewqa napsal:

Hlavně bych se rád zeptal na docela zásadní věc. Proč to předtim nelagovalo? Objekty byly, ostrovy taky....kde je problém? A když teda řikáš, že furt řešíme věci, o kterých nemáme informace, proč nám ty informace někdo nedá? Vypadalo by to tu úplně jinak a to nejenom v tomhle topicu. A hlavně nechápu, proč tu vůbec otevíráš diskusi, když si to stejně udělás jak chceš.
WTF

Snazil jsem se to vysvetlit adminum a nepochopili to. Takze pochybuju ze by to pochopili hraci :D Proste nejsou objekty jako objekty a dal uz to nechapete :D :D :D
Pokud si proctes co tu hraci psali a potom uvodni topic zjistis ze si to tak uplne nedelam jak chci.
Skiper
Hovoríš,že to zaťažuje server. Ale vymyslíš ďalšiu blbosť ohladom VIP. Toto má vie neskutočne nasrať. Načo mi teraz bude obyčajne VIP? Na warp? No strč si to vieš kde. Zbytočne vyhodené peniaze do hry. Každý na takéto blbosti reálne peniaze nemá. Však vymýšlaj si ďalšie blbosti. A nabal sa ešte viac,prečo nie že?
Ruš zaužívané veci,prečo nie,že?
Jako to čo chceš zaviesť teraz je totálna hovadina na n-tú.
Panzer
Nebreč kvůli takový blbosti. Klasik má hafec výhod do kterých bude přidáno několik dalších a bude jim odebráno flip a možná nitro.
No není tady asi úplně vše, ale je toho dost. Malá ukázka pbanůimg.tpx.cz/uploads/PanzerPDPS3.gif
Skiper
Ja neplačem. Len sa smejem nad tým akú hovadinu zasa vymyslel. Pretože kvôli nitru a flip si kupovať ďalšie VIP?FU
Panzer
Však si to přečti znova ty vole... Jenom píšeš k tomu co se nelíbí ostatním a kýveš jak je to na ****... Nikdo tě to nenutí kupovat, můžeš si to koupit za herní peníze ode mě až to budu mít :D
No není tady asi úplně vše, ale je toho dost. Malá ukázka pbanůimg.tpx.cz/uploads/PanzerPDPS3.gif
Skiper
Ja som do hry nedal ani 0,1€. Klasik VIP si kupujem za herné lóve.

Kúpim za 0,5$/deň FU
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
28 Hlasov
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasov
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasov
15%
Ne
9 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasov
13%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online