Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
· Marshall. · vyhaslá hvězdička ·
MRSHLL
Úvod


Pohodlně se usaď a unuď se k smrti čtením...


••••


Zdravím, jmenuji se Jakub. Nebudu to dlouho nadržovat, jelikož všechny podstatné informace již obsahuje vizitka samotná, takže se tedy pustím do příběhu o mé historii související se SuperPařbou.
Začalo to kdesi v roce 2011, o letních prázdninách, když jsem jako špunt přišel na SP pod nickem Kuba16oo. Mezi lety 2011-13 to bylo hraní pokus, omyl, jelikož nějaké trestíky jsem obdržel. Aktivně jsem, a to s čistým štítem, začal pařit v dubnu/květnu 2014. Nejdříve jsem poznával novou tvář serveru a většinou dělal bachaře v jedné nejmenované písečné oblasti...ehm ehm...oblast 69. V červenci jsem se přidal k děvám, a u toho jsem již zůstal, ale navíc jsem také dostal od tehdejšího admina Brutala nabídku k vstupu do zářivé firmy prostitutek Brutalovy děvy LV. Tam jsem se spoznal s hráčem Simo a společně jsme dělali zástupce firmy. A poslední 3 roky je to jen souvislý sled honění, pusinek, nadávek do přirození na mý jinak skvělý prostitutský kariéře. Přesto chci ještě dodat, že děkuji firmě Brutalovy děvy LV a Brutalovi za 6 měsíců dobré zábavy, Eskort servis LV a majiteli Dušanovi za naprosto nejlepší rok růžové švandy. A samozřejmě mému dlouhodobému transkolegovi Gummymu a nechvalně známému nadrženci MaTýskovi. Toť vše, děkuji za přečtení tohoto příběhu plných neužitečných informací. Nyní se můžeš přesunout k vizitce



VE HŘE

Váš nick na serveru: Marshall. (Kuba16oo)

Odehrané hodiny na serveru: 3000+

Váš bankovní obnos: Jsem snad nějaká charita? Jen přes 200.000 kreditů.

Nasbíráno marihuany: 511 g nejzelenějšího ráje

Vlastním dům číslo: Tož nějaký 1. patro v Downtown

Vlastním hotel číslo: Vyhledávám pouze nejlevnější :3

Vlastním nemovitost: Žádná

Momentálně jsem šéfem/členem gangu: Grove4Life

Můj oblíbený administrátor: Nosferatu, Baseball, Wery, Salamoun, Fifa, Johnny, ANTIVIRUS + i ti, kteří nás už opustili. Oni sami ví.

Můj nejoblíbenější příkaz serveru: /kill, /privolat, /info /lv, /vesta, /color

Můj nejoblíbenější event serveru: /závod Bridge, Rally a Canal - Ani jedno pořádně neumím.

Má nejoblíbenější akce od administrátorů: Tuning Sraz, Chlastačky (Tance), Otázky

Mé oblíbené vozidlo: Savanna, Buffalo, Cheetah, Tahoma, Sultan, Sandking, Infernus, Huntley, Perenniel, Voodoo, ...

Má oblíbená práce na serveru:

Stačí jako odpověď?

Citace
img.tpx.cz/uploads/40000bodu.png


Hodnotím známkou práci administračního týmu: 1/2




WEB


Váš nick na webu: MRSHLL

Vloženo komentářů:Podívej se..

Vloženo příspěvků ve fóru: Podívej se..




OSOBNOST



Jméno: Jakub

Příjmení: Rodinné

Datum narození: 1.6.2000 (Den dětí)

Věk: 20

Kontakty: Na všechny záchranné složky

Kraj: Moravskoslezský

Kolik mám zhruba kamarádů/kamarádek: Opravdových je málo.

Stav: Psychicky labilní jedinec schopen...a vlastně neschopen

Zaměstnání: Student

Vzdělání: Gymnázium

Jazyky: Čeština, Slovenština, Angličtina, Polština, Ruština

Děti: Na toto je ještě čas..

Kde bydlím: V domě doma..

S kým bydlím: S rodiči

Sexuální orientace: Heterosexuál




POVAHA


Povaha: Sangvinik, Flegmoš

Pohled na svět: Realista (hlavně tak, jak je v dané situaci zapotřebí)

Otevřenost: Extrovert

Moje povaha: Upřímná, Naslouchavá, Žoviální




POSTAVA



Výška: 181 cm

Hmotnost: 68 kg

Postava: Hubená

Barva očí: Hnědá

Barva vlasů: Lehce světlé

Brýle: 4 oči a furt slepý

Vousy: Roste to jak plíseň na svačině




ZÁVISLOSTI



Kouření: Nikdy v životě!

Alkohol: Radka si rád dám :D

Sex: Příležitostně Smile

Závislosti: Zpěv, Auta, SP, Mafia (hra)





ZÁJMY



Sport: Badminton, Florbal, Stolní Tenis

Literatura: Sci-fi, thriller, komedie, detektivní

Hudba: Mám rád starý Rock 'n' Roll, Jazz, Country ale i Popík, Rock a čistě jen instrumentální z filmů a seriálů.

Zvíře: Pes a Andulka




MŮJ STYL


Mé motto: Jak to má kozy a volant, jsou s tím samé problémy.

Co nesnaším: Naftové osobní vozidla Zle

Co miluji: Ženy, Auta, Zpěv

Oblíbené jídlo: Stejk s vomáčkou

Oblíbené pití: Černý čaj, Fofola

Oblíbený film: Doctor Who, jsem na ty kultovní filmy (jako např. Shawshank redemption, atd.)

Oblíbená kniha: Doctor Who, Harry Potter

Oblíbené oblečení: Rifle, Tričko, Košile

Oblíbená barva: Modrá a Červená, bílá i černá.





HRÁČI, NA KTERÉ NEZAPOMENU


Gummy_Shock

MaTy

danik0306

kuBCa_

Yamatino108

Nosferatu

Simo

WardaR

JamesBong

Lee.

Dušan

Johnny

Žabák

Baseball

Mayo

apero

Mr.Caesar

Vlk_Samotář

OndraS

[$]kill[$]

Reggie

MyReS

[A]xo$



A další :*

Upravil/a MRSHLL dne 03.08.2020 16:59
Simo
Pohodový hráč a tak isto aj človek , my sme si toho zaskákali u Brutala , no ty si tam do teraz , ja som sa odpojil. ale tak vždy z času na čas popíšeme Smile
RuliiKkO
Vypadáš jako v pohodě hráč. Na serveru sem tě zahlédl ale nikdy sme porádně nepokecali. Vizitka je pěkná a snadná a to se mi líbí .. S Pozdravem , Rulík. Kráva
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
MRSHLL
Však si někdy napíšem :D Díky *Hraju*
img.tpx.cz/uploads/gallery6.png
MRSHLL
Simo však dveře do firmy jsou otevřené a kdykoliv zase můžeš kouřit ty " pírka " :D
Upravil/a MRSHLL dne 11.12.2015 05:27
img.tpx.cz/uploads/gallery6.png
Zrušený účet
Vizitka se mi líbí. Hráče ovšem nepoznám. Jo tak Ty umíš polsky ? :D Já vím jen, že záchod je u nich západ. :D Jinak díky za označení. ;)
MRSHLL
*Hraju* Polsky umím docela dobře díky Ploché Dráze :D :D " žužel " :D Ale díky za pochvalu Kytka pro tebe
img.tpx.cz/uploads/gallery6.png
Vikush
Vizitka je pekná aj keď napísaná v podstate jednoducho :D ale účel splnila, pár krát som ťa dokonca videla pracovať ako štetočku, ak si to teda ty ale myslím že áno :D Ale myslela som si, že si starší :O no nič nech sa ti aj naďalej darí Smile ;)
MRSHLL
Citace
VikusQa napsal:

Ale myslela som si, že si starší :O no nič nech sa ti aj naďalej darí Smile ;)



No, to si o mne myslí celkem většina hráčů :D A Díky
Upravil/a MRSHLL dne 25.09.2015 19:30
img.tpx.cz/uploads/gallery6.png
HrBeeeC
Vizitka - V jednoduchosti je krása. (někdy :D ) Ve Tvém případě to platí.
Hráč jsi v pohodě, bezproblémový. Jen tak dál
Smile
MRSHLL
Citace
HrBeeeC napsal:

Vizitka - V jednoduchosti je krása. (někdy :D ) Ve Tvém případě to platí.
Hráč jsi v pohodě, bezproblémový. Jen tak dál
Smile


Díky, vážím si tvojí upřímnosti Good job! A bezproblémový určitě nejsem :D Jak se říká : ,, Nikdo není dokonalý " Dloubu se v nose
Upravil/a MRSHLL dne 14.01.2015 05:37
img.tpx.cz/uploads/gallery6.png
eGhE
Také obyčajne vizitky mám rád , len ma zaujíma jedna vec , medzi oblúbené zamestnania si uviedol aj Vojaka , zaujímave že som ta ešte nevidel vojakom ale iba lacinov defkou :D
MRSHLL
Vojáka dělám rád, když je večer a zákazníci děvek už jsou v posteli :D *MIMCO*

Ale, díky za koment Peckaaaa
img.tpx.cz/uploads/gallery6.png
Floatin
Komentujem vizitku , lebo sa mi zdá jednoduchá a zároveň aj pekná Smile mne sa zdalo , že máš viac ako 17 :D
MRSHLL
Díky :D Kolikrát mi tohle lidi říkají :D Nejspíš to bude chováním ve smyslu konverzace..

Literatura mě hodně naučila... :D
Upravil/a MRSHLL dne 16.07.2015 07:43
img.tpx.cz/uploads/gallery6.png
Bobik132OpSawn
Stímto hráčem když jsem v létě 2014 jsem začínal.. tak jsme měli stejně hodin a teď když sem zase začal hrát tak má 1000h:O gl v reale a ať se ti splní sen mít Dodže Čárdžra
MaTy
Naše noční zážitky třeba že? :D fajne hráč - zůstaň takový jaký jsi! Smile Na tvůj věk neberu zřetel, protože jsi jedním z těch rozumějších hráčů Smile. Přeju hodně štěstí Smile Vizitka jednoduchá, ale důležité je, aby jsem se od ní něco dozvěděl a to jsi splnil takže ještě jednou good luck.. Smile
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
MRSHLL
Díky moc kluci :D Bobíku, snad se mi ten sen splní Hi

Matýsku, ty naše noční zábavičky :D Třeba provokování v chatech Lol, rozumný a já ? :D :D :D Už se těším na další zábavné noci na SP *Hraju* Ještě díky moc :*
img.tpx.cz/uploads/gallery6.png
Chicago_Girl
Super vizitka, děkuji za označení oblíbeného administrátora Smile Skvělý člověk, hráč a určitě ta nejlepší prostitutka že? heheheee Nevěděla jsem, že jsi tak mladý čumím :D:D:D Nic ve zlém jako :D tvoje chování vypadá na vyšší věk :D a ještě rád zpíváš, to se u kluka nevidí :D Peckaaaa
MRSHLL
Díky moc :D Prostitutka, jasně i s inzeráty :D :D :D V chování mi taky dost lidí říká, že mi je tak 17 let *Andílek* a zpěv, ten mě baví hodně otom žádná Bezdomovec :D Ještě jednou díky Dám ti pusu
img.tpx.cz/uploads/gallery6.png
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
24 Hlasů
41%
Ano, ale hokej moc nesleduji
12 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
9 Hlasů
15%
Ne
8 Hlasů
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
6 Hlasů
10%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 16