Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

Znáte Baseballa?
Ano 21 Hlasov
64%
Ne 12 Hlasov
36%
Počet hlasov: 33
 
Rozhovor - Baseball
cZSpajkdR
cZ.Spajk.dR: Ahoj,jsem rád,že jsi přijmul moji žádost udělat s tebou rozhovor,jdeme na to.

Baseball: Já jsem taky rád Smile

cZ.Spajk.dR: Dobře,teď se tě zeptám na pár osobních otázek.

cZ.Spajk.dR: Čím jsi chtěl být jako malý? (Trvá to dodnes?)

Baseball: No, původně řidič busu což mi nevydrželo ani do 2. třídy, ve 2. třídě cíl IT technik to trvá.

cZ.Spajk.dR: Studuješ tento obor ?

Baseball: Celkem ano. Dost spolužáků se zajímá o IT tak si dáváme rady.

cZ.Spajk.dR: Jaký dárek by ti udělal největší radost? (V reálném životě)

Baseball: Asi nějaký výkoný PC. Ten co mám né že by byl špatný ale není nejnovější

cZ.Spajk.dR: Dobře,díky moc. Jdeme na otázky směřované SP Smile

cZ.Spajk.dR: Jak ses ke GTA dostal a proč zrovna SuperPařba?

Baseball: Tak GTA Hraji cca od 3 třídy když mi ho dal kámoš. Na SP mě přivedl jinný kámoš - na SP xX_Joudrs_Xx spíše náhodou. bavil se s někým a tak se vyrozuměl že se jedná o GTA. Den nato sem se poprvé připojil. 28.9.2013

cZ.Spajk.dR: Hraješ i nějaké jinačí hry? Jaké? A jaké typy her máš rád? (Akční,Strategie,MMORPG apod.)

Baseball: Nehraji. Když mi občas vypadne net tak si dělám různé věci v pawnu a tak.

cZ.Spajk.dR: Takže se soustředíš jen na GTA?

Baseball: Ano

cZ.Spajk.dR: Chtěl bys být v Admin Teamu?

Baseball: Ano, do tohoto náboru sem si nestihl podat přihlášku. Přijel sem z dovolené zapnul počítač a malou chvilku předtím to Pixel zavřel.

cZ.Spajk.dR: To celkem naštve,snad bude další nábor brzy.

cZ.Spajk.dR: Co říkáš na nové vylepšení tzv. Premium Car? Jsi pro nebo proti?

Baseball: No. Dle mě je to dobré ale zítra podám návrh na změnu toho ViP. Dám to i do nezařaditelných tak se těšte Smile

cZ.Spajk.dR:Jdeme na RYCHLOVKU

cZ.Spajk.dR: 1.Sprcha nebo vana?
Baseball: sprcha
cZ.Spajk.dR: 2.Léto nebo zima?
Baseball: Léto
cZ.Spajk.dR: 3.zadek nebo prsa?
Baseball: obojí :D
cZ.Spajk.dR: :D
cZ.Spajk.dR: 4.Xbox či Playstation ?
Baseball: XBox
cZ.Spajk.dR: 5.Dům nebo byt?
Baseball: Byt
cZ.Spajk.dR: 6.PC nebo NTB ?
Baseball: PC
cZ.Spajk.dR: 7.Windows,Mac či Linux?
Baseball: Windows
cZ.Spajk.dR: 8.Android,iOS nebo Windows Phone?
Baseball: Android

cZ.Spajk.dR: Dobře,díky moc za tenhle rozhovor,pokud chceš něco vzkázat ostatním hráčům,teď máš možnost Smile

Baseball: Já také děkuji a pro hráče. Nehrajte to moc vážně. Je to hra ne život. Tak hrajte pro zábavu a nehádejte se.
Skiper
Neni zlé. Ale zasa sa mi to zdá trošku krátke :D
RuliiKkO
Dobrý no , mám taky chuť na nějakej ten rozhovor :D No sem zvědavej
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
cZSpajkdR
Jojo,je to kratší.. Ono totiž i záleží na odpovědích :D Nebylo tam toho moc co rozepisovat.. Smile
RiX
Rozhodně lepší než ty předešlé rozhovory. Jestli se takhle budeš zlepšovat, tak se máme na co těšit ;)
Jinak. Nechci tu jinak shazovat Baseballa, ale podle mě by bylo lepší zkoušet oslovovat nějaký větší jména. A nebylo by ani špatný změnit styl otázek, udělat z toho spíš show, při který se něco dozvíme, než jen vyptávání se na takový obyčejný věci.
cZSpajkdR
Rulicek - Joj,díky za koment. Taky se těším jazyk Konečně udělám rozhovor i s nějakým adminem :D

RiX - Díky. Jasan,určitě vymyslím nějaký lepší,dnes to bylo tak na rychlo a nebylo se moc o čem bavit Smile
Respy
Dobrý rozhovor len by som rád vedel, podla čoho vyberáš ludí do rozhovorov :D
Skiper
Citácia
Respy napsal:

Dobrý rozhovor len by som rád vedel, podla čoho vyberáš ludí do rozhovorov :D

Kamaráti :D
cZSpajkdR
Respy - Díky,lidi si vybírám podle počtu odehraných hodin a taky jestli toho člověka dost lidí zná a baví se s ním.. Nebudu přece dělat rozhovor s někým,koho nikdo nezná :D

Tumik - Jojo jasan chápu,jinak Ti moc děkuju za podporu Smile Kamarádi
Rosta
Je zde vidět zlepšení, ono se vypracuješ Smile Dobrý rozhovor YES
Zrušený účet
Mě se rozhovor líbil, stejně jako ten předchozí s Vikush. Smile Baseballa já osobně ze hry znám, takže pro mě je známý. (tak když pro vás někdo pracuje) rofl
Vikush
Rozhovor sa mi páči, hráča mám rada Smile a predošlý rozhovor bol s Yamatinom :D
Zrušený účet
Hmm, tak ten jsem asi.. jooo četlá vlastně. :D Tak s Vikush a Yamatinem. jazyk
cZSpajkdR
Děkuju moc Všem Smile Jooo
Xena
Na tvojom mieste by som sa snažila tu dávať rôznych ludí (legendy, menej známych, velmi známych, adminov)..proste z každého niečo. Možno by som ten rozhovor urobila ešte o niečo dlhší a fajn by bolo keby otázky nejak lepšie na seba nadväzovali. Aby to nevyzeralo, že si ich mal vopred napísané..ale proste akoby si sa aj ty sám o toho hráča zaujímal. Tiež by som popracovala na úprave ale to všetko príde časom, ak ťa budu tie rozhovory baviť. Inač si na dobrej ceste.

Čo sa týka Baseballa tak toho poznám...myslím, že už hrá na SP celkom dlho..aj keď sa to nevyrovná niektorým menám. Drž sa Baseball prajem vela šťastia v hre..a čo ty vieš možno ti niekedy aj ten AT víde Smile.
Baseball
Citácia
Xena napsal:

Na tvojom mieste by som sa snažila tu dávať rôznych ludí (legendy, menej známych, velmi známych, adminov)..proste z každého niečo. Možno by som ten rozhovor urobila ešte o niečo dlhší a fajn by bolo keby otázky nejak lepšie na seba nadväzovali. Aby to nevyzeralo, že si ich mal vopred napísané..ale proste akoby si sa aj ty sám o toho hráča zaujímal. Tiež by som popracovala na úprave ale to všetko príde časom, ak ťa budu tie rozhovory baviť. Inač si na dobrej ceste.

Čo sa týka Baseballa tak toho poznám...myslím, že už hrá na SP celkom dlho..aj keď sa to nevyrovná niektorým menám. Drž sa Baseball prajem vela šťastia v hre..a čo ty vieš možno ti niekedy aj ten AT víde Smile.


Dík moc Smile


Dik aj všem výše :D
Respy
Citácia
cZSpajkdR napsal:

Respy - Díky,lidi si vybírám podle počtu odehraných hodin a taky jestli toho člověka dost lidí zná a baví se s ním.. Nebudu přece dělat rozhovor s někým,koho nikdo nezná :D

Tumik - Jojo jasan chápu,jinak Ti moc děkuju za podporu Smile Kamarádi


No ja ani netuším kto je baseball alebo ten čo tu bol minule ale to bude asi tým, že už niesom tak na serveri spoločenský ako kedysi. Každopádne by som si prial, aby si robil rozhovory s ludmi ktorý tu už majú odohraný nejaký piatok a nie s ludmi ktorý tu hrajú rok a myslia si aké sú legendy :D
cZSpajkdR
Jasné,ale tak Baseballa zná celkem dost lidí podle mně :D
Skiper
Citácia
cZSpajkdR napsal:

Jasné,ale tak Baseballa zná celkem dost lidí podle mně :D

Myslím si,že ani nie. :D
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
6%
Nábory
6 Hlasov
7%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
34 Hlasov
42%
PC Poradna
4 Hlasov
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
9%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 12