Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Nový mobil
rikardo
Zdarec.
Potreboval by som nový mobil kedže mám krabičku od LG ktorá pomaly odchádza. Mám na výber s týchto mobilov, viem nie sú to nejaké S4 a IP 5 ale mne bohato stačia. Ale neviem sa medzi nimi rozhodnúť že, ktorý si mám vybrať kedže parametre sú podobné..

Fony na výber sú tieto: HTC Desire 310 , Nokia Lumia 630 , Samsung Galaxy S3 mini , Sony Xperia M alebo Sony Xperia E1.

Díky za každú radu.

//edit: Maxímálne do 120 eur. Môžete navrhnúť nejaký fon aj vy nemusí to byť len z ponuky ktorú som uviedol ja.

Upravil rikardo dňa 19.10.2014 21:10
f86
z androidu nieco od sonička, skôr tá e1

ked wp tak lumiu, btw, neviem preco taka stara ked na bazosi su za cenu novej 630ny uz pomaly aj 7 rady a vyssie.

ja by som siel urcite do nokie, bohuzial dost ficim na google apkach koli robote a skole a google a microsoft sa moc nemusia, to je vseobecne zname, ale ak moc google aplikacie nepouzivas tak urcite nokia
dpq7WImm8w
Pokud máš tedy na výběr z tohoto, určitě a bez váhání nokii. Jsem sice zatvrzelý odpůrce nokie, ale od doby co byli na trh uvedeny telefony s Windowsem, se jejich vývoj posunul hodně vpřed.
Naproti tomu, mobily s Androidem.. to je kapitola sama pro sebe, maximálně tak ještě to HTC.
No a mezi náma, furt bych šel raději i do nějakého staršího iPhonu, než do toho co tu máš, ale to je Tvoje volba.
Comunista_CZ2
Osobně doporučuju sony mam už od nich 2 mobil a nestěžuju si muj nejoblibenější byl Sony Xperia T (aktuální) ale spadl mi na cestu a dostal ránu ale dál funguje kdyby mi šel zapnout (nešel mi v noci po tmě zapnout tak jsem sundal kryt a upadla če**** na tlačitku tak nejde zapnout) jinak luxus spadl mi i do vody normalně funguje dál nokii ti nedoporučím rozhodně né wp ... :-) E1 je docela fajn :-)
twistedTSD
HTC 310 - Budiž, za ty prachy není špatnou volbou. Jen bohužel málo místa pro aplikace (nelze na SD kartu).

Lumia 630 - not bad, ale počítej třeba s chybějícím bleskem a samozřejmě WP.

Galaxy SIII mini - slabší procesor + náročnější nadstavba, tudíž bude trochu pomalejší. Jinak v pohodě.

Xperia M - slabší procesor a stejný problém s SD kartou, jinak ok.

Xperia E1 - Víceméně o ničem telefon, asi nejhorší volba.

Já osobně bych si z tebou zmíněných vybral HTC (skrz procesor) nebo SIII mini (skrz paměť). Jestli ti ale nevadí nedostatky Lumie - zejména absence přisvětlovací diody - pak můžeš být nejvíce spokojený s ní.
rikardo
Vďaka za všetky rady + mám na možnosť aj Prestigio Multiphone 5430.. Máte s ním nejakú skúsenosť?
EspantoniusCZ
Sony Xperia nebo Nokia Lumia
-ZTE-
Aký máš cca rozpočet ?
Panzer
Citácia
EspantoniusCZ napsal:

Sony Xperia nebo Nokia Lumia

Docela z cesty v porovnání tyto dva mobily :D
No není tady asi úplně vše, ale je toho dost. Malá ukázka pbanůimg.tpx.cz/uploads/PanzerPDPS3.gif
EspantoniusCZ
Tak každý má něco dobrýho, ale stejně je asi Xperia Z1. Je vodotěsná, myslím že 28mpix foťák atd.
Janci
Citácia
EspantoniusCZ napsal:

Tak každý má něco dobrýho, ale stejně je asi Xperia Z1. Je vodotěsná, myslím že 28mpix foťák atd.


Pozor, nepliesť si Xperia Z1 a Xperia E1 Jsi dobrý!
EspantoniusCZ
Citácia
Janci napsal:

Citácia
EspantoniusCZ napsal:

Tak každý má něco dobrýho, ale stejně je asi Xperia Z1. Je vodotěsná, myslím že 28mpix foťák atd.


Pozor, nepliesť si Xperia Z1 a Xperia E1 Jsi dobrý!

Tak na to se musím podívat
EspantoniusCZ
No tak 20,7 mpix Foťák. jsem se splet :D
rikardo
Citácia
-ZTE- napsal:

Aký máš cca rozpočet ?


Do takých 120 éčok.
rikardo
EspantoniusCZ napsal:







Trošku mimo... Mám tu na výber medzi Xperia M a Xperia E1 nie Zetko.
EspantoniusCZ
Citácia
_XLsOoN_ napsal:

EspantoniusCZ napsal:







Trošku mimo... Mám tu na výber medzi Xperia M a Xperia E1 nie Zetko.

Sry já když vidím Sony Xperia 1 tak automaticky doplňuju Z1 :D je to můj oblíbený mobil :D
Jinak bral bych M a nebo tu lumii ale spíš M
Adrian
Ja bych bral Nokiu, kvalitka Smile
JohnyStar
Hele Nokie je hodně dobra ale Sony ja upřednostnuju a mam Sony Xperia M A šlape fakt je super doporučuji Smile
Sotasek
Já mám HTC Desire 500 a jsem spokojený ;) Ale asi bych šel do sony E1 ;)
dpq7WImm8w
Neaktivní téma..
zámek.
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
16 Hlasov
38%
Ano, ale hokej moc nesleduji
10 Hlasov
24%
Ano, těším se na gaučové trenéry
7 Hlasov
17%
Ne
5 Hlasov
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
4 Hlasov
10%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 19