Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Xiaomi Redmi Note
DoMiNo
http://cztablet.cz/228-xiaomi-redmi-h...-bila.html
Čau, chci se zeptat jestli někdo nemá zkušenosti s tímhle telefonem. Co se týče po HW stránce tak je za tu cenu fakt výborný. :D Chci se zeptat, jestli ho někdo nemá a jestli s nim nemá problém jako třeba ukládání dat na pam. kartu atp..
CO jsem četl v několika diskuzích, tak s tim prý problémy jsou, proto bych si chtěl přečíst názor od někoho kdo ho má.
twistedTSD
No, jen můžu říct, že kamarád s ním spokojen je. Jinak doporučuji různé stránky s recenzemi (Heureka), ale asi znáš.
Panzer
Už název mě odrazuje, ale kamarád si jeden koupil a furt se mu vypínal i po reklamaci, vyřešil to tak že ho rozdupal ale to ty asi nechceš. Za tu cenu je to dobrý na chvilku no.
Si představ že se tě někdo zeptá co máš za mobil a řekneš Xiaomi, to rovnou můžeš říct kungpao
No není tady asi úplně vše, ale je toho dost. Malá ukázka pbanůimg.tpx.cz/uploads/PanzerPDPS3.gif
yeezuz2020
Nevim podle me ty telefony s androidem stoji za nic moc, kor kdyz sou neodladeny, xiaomi sem v ruce jeste nedrzel tak nemuzu soudit, nuz na ios nic nema.
Livik7
Uvažuji celkem o koupi slabší verze tohoto číňana. Všude v recenzích si ho chválí jak výbavou tak úpravou. Někde jsem dokonce četl, že xiaomi dává do telefonů "speciální" úpravu a že ty aplikace se dají ukládat přímo na paměťku. Co je na tom ale pravdy netuším.
DoMiNo
Kdyby se u jablka neplatila značka tak bych i do něj šel, každopádně bych potřeboval něco levnýho, ale výkonnýho (4,000 - 5,000). Uvažoval jsem o Sony Xperia SP, ale tý skončila podpora.. :D
Maestro
Panzer, nikoho nemusí zaujímať **** názov, budeš mať jeden z najvýkonnejších mobilov v ruke a oni si môžu honiť péro keď sa im nepáči názov, radšej si kúpim ****aný "mobil" ala jablko a pri tom 3/4 zaplatím len za to ***** ovocie na kryte mobilu. :D


//f86: **nadavka**
Upravil f86 dňa 04.12.2014 17:59
f86
za tu sumu si uz kupis starsiu vlajkovu lod nepouzivanu alebo vybranu na pausal na bazosi a podobnych inzerciach

Citácia
yeezuz2020 napsal:

Nevim podle me ty telefony s androidem stoji za nic moc, kor kdyz sou neodladeny, xiaomi sem v ruce jeste nedrzel tak nemuzu soudit, nuz na ios nic nema.


(y) dalsi kral mudra, nikdy v zivote nedzal v ruke nic ako iphone. Vies co kamarat, jedna rada... najprv uzi android a wp a potom nieco chval.

* a odnauc sa cpat ludom svoje presvedcenia, kazdy ma svoj usudok, popripade si kup na zone appku s chatom pretoze ani to si neviete stiahnut zadarmo a tam sa chval rovnakym oveckam
Maestro
To máš tak keď má zasypaného tatinka. :-)))
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
19 Hlasov
40%
Ano, ale hokej moc nesleduji
10 Hlasov
21%
Ano, těším se na gaučové trenéry
7 Hlasov
15%
Ne
6 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
5 Hlasov
11%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 17