Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Rozhovor - Kikush
Baseball
Baseball: Ahoj, sem rád že jsi přijala mojí nabídku na rozhovor.
Jak si se dostala k SuperPařbě ?


Kikush: Ahoj.
K SuperPařbě jsem se dostala docela jednoduchým způsobem a to tím, že jsem hledala servery na internetu a narazila na SupePařbu. Poprvé jsem se připojila někdy v roce 2012 o prázdninách, ale ne pod nickem Kikush. Pod nějakým jiným nickem to bylo, tak to ti již nepovím pod jakým. :D Ale vím, že mě to moc nechytalo, tak jsem přestala hrát. Poté přešel rok a já se rozhodla, že zkusím znova zahrát SuperPařbu, jestli se tam něco nezměnilo. První jsem měla klučičí nick, to si pamatuji, protože hrát pod holčičím nickem vyvolávalo hodně hejtu, že jsem fake. Ale po čase jsem se odhodlala a připojila se pod nickem Kikush a pod ním také nadále pokračuji.


Baseball: A jak začala tvá cesta do AT ? Měla si úspěch hned na 1 pokus nebo ne ? Smile

Kikush: Do AT mě nabrali mimo nábor a to bez přihlášky. Sám Pixel mi napsal, jestli bych nechtěla být v AT. Prvně jsem z toho měla strach a váhala jsem, protože jsem neznala ani cheaty. Ale Pixel byl ochotný a ukázal mi všechny možné cheaty a já si je snažila zapamatovat co je co. Tak jsem mu tedy řekla ano, protože málo komu se stane, že mu dají nabídku do AT bez přihlášky. Jsem za to nesmírně ráda, že si to můžu aspoň vyzkoušet a mít zkušenosti i z adminování. Smile
Mnoha lidem se to nelíbilo, že mě vzali do AT mimo nábor a dokonce holku. Tak též bylo pár těch hejtů.


Baseball: Ty máš velkou minulost na SP jak vidím :D Vím že říkáš že nevydržíš dlouho v jednom zaměstnání, myslíš že to bude platit i o AT ?

Kikush: V AT jsem již 4 měsíce. U zaměstnání jsem maximálně měsíc. :D Ale ne. V AT chci vydržet co nejdéle. Prostě si to doslova užívám, že mám takovou možnost. Doufám, že v AT budu ještě dlouho a pokud se bude blížit můj konec, tak že SuperPařbu nevybanuji, jak pár kolegů přejemnou. :D

Baseball: Chtěla by jsi změnit nějak některého ze svých kolegů ? nebo myslíš že všichni jsou dobři ve své práci ?

Kikush: Já jsem takový typ člověka, který se dokáže přizpůsobit všem. Jak Detroitovu krutému vládnutí :D, tak i těm, kteří došli hned po mě po náboru. Jediný, kdo mi trochu nesedí v AT je Smouky. Dřív jsme se my dva moc nemuseli, ale já jsem si to nemohla vzít k srdci, že bych někomu znepříjemnila vstup do AT. Smoukyse nemám stále ráda za to, co minule předváděl a jak provokoval. Proto se ani moc nebavíme. Jako ohledně hry se bavíme, musíme když něco nevíme. :D Ale na nějaký soukromý hovor na skype to nepřipadá k úvahu. Když se neprovokujeme, tak je to v pohodě.

Baseball: Bezva tak přejdeme k jiné stránce než je AT.

Kikush: Už bylo na čase. :D

Baseball: Jaké je tvé nejoblíbenější povolání ? Teda jestli máš nějaké :D

Kikush: Nejoblíbenější povolání je pro mě jednoznačně mechanik, taky že mám u něho nejvíce bodů. Bylo to mé první povolání na SuperPařbě u kterého jsem si vydělala prvních 10 milionu.

Baseball: Měla si někdy firmu pro mechaniky ? Asi nějaký takový malí cíl u nejoblíbenějšího povolání ne ? Smile

Kikush: Jednou jsem měla firmu Doherty Servis, ale to mi moc dlouho nevydrželo (2-3 týdny jsem ji měla), protože u mechanika jsem měla moc bodů a již mě to taky přestávalo bavit. Celá já. :D Tak jsem firmu prodala a začala se věnovat i jinačím povoláním.

Baseball: Leze ti nějaký hráč na SP vysloveně na nervy ?

Kikush: Je tam jeden novější, který mi leze na nervy a to je thorous. Jeho chování vůči OD, když byl ve Westu bylo hnusné. Poté ho vzali do OD a zase hejtoval West. Docela mu teď jdu po krku neboť furt spawnkilluje West. Ale zase nejsem taková, abych zneužila práva a dávala mu trest za každý pomalů průjezd okolo Westu. Držím se prostě svými pravidli, které máme dané v AT.

Baseball: No jo on je takový Fellaz na druhou.. mě taky střílel pořád u firmy.. :D
Máš nějaký další cíl na SP nebo už si všeho dosáhla ?


Kikush: Chtěla bych mít u všech povolání 1k bodů, ale jak se znám tak u policajta a vojáka se to nikdy nestane, protože tam mám něco kolem 20 bodů. (škoda 40 lidí celkem :D) A celkově mě ty povolání nebaví, nahánět někde někoho, to není moje.

Baseball: To také není moje parketa si pamatuji jak sem při tom trpěl .. a pak ještě ty neustálé nadávky.. :D

Kikush: Já jsem to vzdala hned po těch 20 killech a raději to přeskočila, než dělat zlo lidem. :D

Baseball: Znova ti děkuji že jsi přijala nabídku na rozhovor a přeji ti dlouhou dobu

Kikush: Taky jsem ráda, že jsem zde mohla být. Nikdo semnou nikdy nedělal rozhovor, takže je to moje poprvé. Jednou chtěl taky někdo udělat rozhovor, ale to jsem ho odmítla. :D
Díky za podporu v AT. Smile

Upravil/a Baseball dne 18.11.2014 07:03
HrBeeeC
Muhehe, Giginka mě nenapsala mezi neoblíbené hráče a administrátory.. :D :D

Ne, fajnový rozhovor, čte se to pěkně.
Mohl být delší, jsem se do toho zažral tak, že ani nepamatuju, kdy se mi to stalo naposledy :D

Aspoň je vidět, že ne každý trápí naši matičku češtinu. :D Za to velké +
f86
nazačiatku mne osobne chýba niečo z osobnej stránky a úplne mi vadí že nieje fotka :D
Ondrah98
Citace
Aspoň je vidět, že ne každý trápí naši matičku češtinu. :D Za to velké +

Citace
Držím se prostě svými pravidli, které máme dané v AT.

Fakt? :D :D Ale ne, to se stává běžně, jinak rozhovor pěkný, možná mohlo být více otázek, ale celkově z toho mám pozitivní dojem.
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Baseball
Kikuska se mi moc rozepsala to zabralo tolik a to jsem neměl ještě odhad kolik to zabere na forku. Tak příště prodloužím Smile Děkuji vám Jooo
Zrušený účet
Citace
f86 napsal:

nazačiatku mne osobne chýba niečo z osobnej stránky a úplne mi vadí že nieje fotka :D


Nechtěl by jsi toho nějak moc ? :D Mám namysli tu fotku. Taky by tam mohlo být něco soukromějšího, chtěla jsem to Baseballovi napsat, ale pak jsem na to zapomněla. Sad :D
TimG
Super rozhovor Smile Dobrá práca :D ale mohol byť dlhší :D
Yamatino108
Kikuš poznám nikdy som nemal s ňou problém a dúfam,že nikdy mať nebudem.Si pamätám ked sme vtedy s Vikush a spol. volali :D.Ked dostanem ntb zo servisu musíme spolu aj s vikuš ešte niekedy zavolať.Baseball,len tak dalej Smile.
DoMiNo
jedinej komu si poslala svoji fotku, aspon myslim, jsem ja haha king
jinak good rozhovor :D taky jsme toho hodně zažili viď černoušku :D:D:D
Upravil/a DoMiNo dne 16.11.2014 19:37
Zrušený účet
Citace
DoMiNo napsal:

taky jsme toho hodně zažili viď černoušku :D:D:D


img.tpx.cz/uploads/sa-mp-257negri.png

Ah ty časy, člověk by nevěřil, že je to skoro půl roku. :D
Nosferatu
Hm pěkný rozhovor a snad jediný který som si přečetl až do konce !!! :D :D (y) Palec nahoru
f86
Citace
DoMiNo napsal:

jsem jedinej komu si poslala svoji fotku, aspon myslim, jsem ja haha king
jinak good rozhovor :D taky jsme toho hodně zažili viď černoušku :D:D:D


no moj zlaty teraz prichadza ta spravna chvila sa odvdacit na skype za vsetko s cim som ti pomohol :D :D :D
Zrušený účet
Já jsem mu nic neposílala ale.
Baseball
Citace
ST SAITAN napsal:

Hm pěkný rozhovor a snad jediný který som si přečetl až do konce !!! :D :D (y) Palec nahoru


Děkuji za Správně Jooo Aj vám ostatním ;)
Teczka83
Hráčku znám a jsem rád, že jsem se dozvěděl, jak se dostala do AT i když jsem měl tucha Smile. No a tenhle rozhovor už se dá číst Smile. Má úplně jinou úroveň. Další takový si klidně přečtu Smile.
Xena
Fajný rozhovor Smile na dobrej úrovni..Kikush je ukecaná baba, takže tam sa dá čo vypisovať :D keď si predstavím jej dlhé správy čo mi píše :D....jediné čo by som vytkla rozhovoru je to, že mi tam chyba ta osobná stránka ako písali chalani hore Smile...tak ale zas ja kikušku poznám, takže ja viem čo je zač :D
Ruda
V pohodě rozhovor, ty témata už ani neřeším že je to pořád o tom samém, protože se to pomalu nedá snad udělat unikátní.
Každopádně příště bych doporučil nějakou redukci smajlíku, protože to na mě osobně působí dost divně.
Každopádně hodně nice rozhovor, budu se těšit na další. Smile
thorous
Citace
málo komu se stane, že mu dají nabídku do AT bez přihlášky

Když nemáš péro, tak se tam dostaneš strašně lehce, to si nemysli :D Derpina může vyprávět :D
Pro mě nezajímavý rozhovor, přestal jsem to číst po pár chytrých odpovědí, ale za to Baseball nemůže :D

a btw. proč koho hejtuju Ti může být jedno, ale použiju tvoji oblíbenou větu: "Víš o tom ****, tak se nestarej"
Skiper
Citace
thorous napsal:

Citace
málo komu se stane, že mu dají nabídku do AT bez přihlášky

Když nemáš péro, tak se tam dostaneš strašně lehce, to si nemysli :D Derpina může vyprávět :D
Pro mě nezajímavý rozhovor, přestal jsem to číst po pár chytrých odpovědí, ale za to Baseball nemůže :D

a btw. proč koho hejtuju Ti může být jedno, ale použiju tvoji oblíbenou větu: "Víš o tom ****, tak se nestarej"

Počuli sme slovo pánovo. Amen.*hehehe*

Rozhovor sa dá.
Zrušený účet
thorousi, ptal se mě na názor koho nemusím, tak jsem napsala tebe.
Chápu, že se ti rozhovor nelíbí, když jsem tě tam označila za tu "špínu" :D
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
13 Hlasů
46%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasů
14%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasů
21%
Ne
4 Hlasů
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
4%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 19