Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

Mám dělat rozhovory i s méně známýma lidma aby jste je poznali ?
Ano 14 Hlasů
88%
Ne 2 Hlasů
13%
Počet hlasů: 16
 
Rozhovor - Matyas_17
Baseball
Baseball: Ahoj, jsem rád že jsi přijal mojí nabídku na rozhovor s tebou.
Jak si se dostal k SuperPařbě ?


Matyas_17: Ahoj,ďakujem

O SuperPařbě som vôbec ani nevedel keď,že som hrával iné servery povedal mi o tom kamarát ktorý ma Pban a volal sa GamblerKiller tak som tam šiel kuknúť a odpadol som hrával som to hodiny a hodiny a doteraz ma to baví.


Baseball: Líbí se ti starší novinka v potobě Premium Car ?

Matyas_17: Dalo by sa povedať,že aj trocha áno. Má to svoje výhody takže ďalšia novinka na SP ktorá je užitočná.

Baseball: Já si také myslím.
Měl si ho někdy ? Já teda 1 den a ani to dle mě není potřeba k hraní na SP.


Matyas_17: Mal som to 7 dní najdlhšie inak si to kupujem po dni dakedy keď sa mi chce.

Baseball: Jak je to ty a AdminTeam chtěl by jsi se stát členem ?

Matyas_17: Fúúú na túto otázku poviem jednoznačne áno dal som si prihlášku do AT tak uvidíme čo s toho bude je to v dobrých kolají ale nejdem nič zakričať lebo tam nerozhodujú len "súhlasím s prijatím" ale či ma tam budú chcieť hlavní.

Baseball: Nebojíš se trochu že až (možná) budeš v AT tak že nebueš mít čas na GR nebo něco takového ?

Matyas_17: Ak budem v AT tak jasné že nechám gang a gr a ostatné záležitosti a budem sa viac venovať tomu AT.

Baseball: To jistě ale já si myslím že jsi celkem bezproblémoví hráč ať se ti vydaří Smile
Jaké je dle tebe nejlepší povolání ?


Matyas_17: ďakujem moc Smile Povolania preferujem najčastejšie-Vojak,Taxikár,Ruská mafia,Mechanik.Ale keby som si mal vybrať len 1 povolanie s týchto tak to je Taxikár.

Baseball: Měl jsi firmu pro to tvoje nejoblíbenější povolání teby pro taxíky ?

Matyas_17: Ano mal som firmu z hráčom Swearom Taxi LV bol som spolumajitel ale aj to bolo niečo dalo by sa povedať.

Baseball: Podvedl tě někdy nějaký hráč ?

Matyas_17: Nie zatial taký hlúpy by som nebol aby ma niektorý hráč podviedol.

Baseball: Máš nějaký jiný cíl na SP než se dostat do AT ?
Matyas_17: 1 cíl by sa našiel vybudovať si gang a dostať ho do vyšších čísiel pretože gang systém je to čo ma baví na sp dosť.

Baseball: Vybudovat, no proč ne že Smile

Baseball: Máš na SP nějakého Nej přítele a nebo nějakého ultra nepřitele ?


Matyas_17: Najlepší ultra priatel je MarekSK potom medzi dalších patrí - Flex,Elda,Patres,Swear, atď je ich strašne moc Smile

Baseball: A nepřítele nemáš ? to je dobře, je vidět že hraješ pro zábavu a né svůj druhý život Smile

Matyas_17: Nepriatelov nemám teda dúfam.

Baseball: Máš nějaké dobré nápady na vylepšení gang systému ? Určitě si je čtenáři rádi přečtou Smile

Matyas_17: 1 nápad by bol asi taký,že by som dal spraviť jednú vec a to takú keď sa jazdí bridge tak musíme čakať mohlo by sa dať že by sme šli aj my bridge napríklad gang xxx vs gang yyy -Bridge 1 a gang hhh vs gang rrr-bridge 2 niečo také Smile a to nie len bridge samozrejme ale aj ostatné závody.

Baseball: Docela dobré :D měl si někdy ban ?

Matyas_17: Priznám sa mal som Pban. Ale od tej doby som sa zmenil na lepšieho pomáham a snažím sa hrať bez nadávok.

Baseball: jakýkoliv ban lidi většinou dosti změní že ?

Matyas_17: Ano samozrejme ich to zmení.Určite by som nerobil teraz sprostosti a hluposti ktoré ma môžu priviesť do pbanu ďalšieho.

Baseball: Dáme rychlovky:
Baseball: škola nebo superpařba ?
Matyas_17: superparba :D :D :D
Baseball: přátelé v opravdovém životě a nebo SuperPařba
Matyas_17: přátelé v opravdovém živote
Baseball: Halušky nebo něco s masem :D
Matyas_17: Halušky
Baseball: Léto nebo zima ?
Matyas_17: Léto
Baseball: Den nebo Noc
Matyas_17: Den
Baseball: Vánoce nebo Velikonoce ?
Matyas_17: Vánoce


Baseball: To je dobře Smile Máš nějaký vzkaz pro čtenáře ?

Matyas_17: Ano mám.Všetkým prajem aby ste mali bohaté Vianoce a ak nie tak aspoň dačo.A nech sa vám darí v živote či už vo reálnom alebo vo virtálnom.Smile

Baseball: Díky za rozhovor a spoustu štěstí na SP Smile

Upravil/a Baseball dne 17.11.2014 09:10
Skiper
Citace
Matyas_17: Najlepší ultra priatel je MarekSK potom medzi dalších patrí - Flex,Elda,Patres,Swear, atď je ich strašne moc

Tu máš
Skončili sme! Nasraný
Baseball
Citace
Tumik napsal:

Ten začátek je stejný jako u minulýho, to mi nějak ubralo touhu to číst dál (samozřejmě jsem ale četl).
Pamatuju si, že když dělal rozhovory Mikull nebo Teczka, tak jsem se na další vždycky těšil, protože byl jednou za čas, takže se nějak bojím toho, že tady každý den přibudou dva rozhovory. :D
Jinak samozřejmě pěkná práce.


Ono spíše já měl ty rozhovory připravený ještě před tím neš sem dostal práva na vložení, v tom to je :D

A délka dobrá ? To já ne!
Grave_
Super :D Rád si prečítam nejaký zabavný článok ale vylepšil by som gramatiku :DDD
RuliiKkO
Povedené , rád sem si početl a dozvědel něco nového.
btw. nejoblibenější práce taxikář a proto si opustil moji firmu zrádče ! :D :D

Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
TimG
Dobrý rozhovor a aj celkom zábavný článok :D
Citace
Baseball: Dáme rychlovky:
Baseball: škola nebo superpařba ?
Matyas_17: superparba :D :D :D
syntax
ďalšie kolotoče, už aj význam rozhovoru stratil úroveň. :-D
HanyS
*Dobrá práce*
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
13 Hlasů
46%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasů
14%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasů
21%
Ne
4 Hlasů
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
4%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 11