Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Rozhovor - S100
Baseball
Baseball: Ahoj, jsem rád že jsi přijal moji nabídku na rozhovor,jaké jsou první pocity?

S100: Ahoj,
S100: Prvé pocity? Nervozita

Baseball: No to nemuší, neboj neukousnu tě
Baseball: Myslím si že dost hráčů neví proč zrovna ty, teda spíše kdo jsi. Bylo by dobré aby jsi nám řekl odkdy jsi tu hrál

S100: Takže, hrať na SP som začal v lete 2010. Potom som sa na rok odmlčal a znova začal v Auguste 2011. Vtedy som sa na servery zdržal dlhšie, v Septembri som sa stal adminom a až do Decembra som pravidelne hrával na servery a bol aktívny na webe. V Decembri som skončil a počas nasledujúcich 3 rokov som na server niekedy prišiel pohrať, ale nikdy to nebolo na viac ako pár dní.

Baseball: To je velká minulost, snad nám tu vydržíš.
Baseball Jsou velké změny oproti tvému konci ?

S100: Tak to teda sú. Najväčšie (a pre mňa najpodstatnejšie) zmeny sa týkajú hráčov. Keď som tu hrával pravidelne, tak som spoznal vela ludí. Z nich už tu ostalo len zopár. A samozrejme AT, ale ten sa mení stále. Celkovo mi SP pripadá väčšia, je viac možností než predtým, ale na druhú stranu sa toho viac toleruje, vela hráčov sa nevie správať, a 300+ ludí na jednom servery môže byť niekedy až príliš.

Baseball: Občas je to až smrtelné no :D
Baseball: Chtěl by jsi zase do AdminTeamu nebo už ani ne ?

S100: Klamal by som ak by som povedal, že určite nie. Ale ani ma to velmi neláka. Ak by bola príležitosť, tak možno. :D No určite sa o to nebudem nejak velmi snažiť.

Baseball: Čím se bavíš na SuperPařbě? Prácí v jobech nebo něčím jiným ?

S100: Často sa bavím na tom čo vidím v chate. :D Potom ešte skúšam robiť levely, joby, s niekym si popísať, účastním sa admin akcií (niektoré su vážne zábavné) a viac toho asi nie je.

Baseball: No nuda na SP vážně není :D
Baseball: Co říkáš premium CAR?

S100: Čo to je? :D

Baseball: Měl jsi na staré SP už texty na autech? Jestli jo tak toto je premium které ti umožňuje je psát

S100: Myslím že vtedy ešte neboli, ale niesom si tým úplne istý. Nepamätám na všetko. Ale znie to zaujímavo.

Baseball: Chtěl by jsi aby byl server CZ/SK/EN ?

S100: Nie. CZ/SK úplne stačí. Neviem prečo by niekto chcel ešte niečo pridávať. Hlavne ak CZ a SK sú si dosť podobné na to aby sme si rozumeli, ale nie každý môže rozumieť EN. Vážne toto niekoho napadlo?

Baseball: Já si také myslím

S100: Vedel by som to pochopiť len ak by išlo o peniaze. Ak by server bol EN, to by znamenalo vela nových hráčov a vela potenciálnych kupcov. Ale o tom pochybujem, SP nie je o peniazoch (teda aspoň dúfam)

Baseball: Jo no
Baseball: Myslíš si že na SuperPařbě je už až moc dětí ?

S100: Áno, je ich privela. Starí hráči odchádzajú a noví prichádzajú, len ta hranica sa posúva nižšie :D Nemyslím, že by sa s tým dalo niečo robiť. Jedine sprísniť pravidla, ale to by mohlo negatívne zasiahnuť do možnosti slušnejších hráčov. Všetci jedného dňa dospeju.

Baseball: Snad..
Baseball: Zajímáš se o gang systém ?

S100: Už ani nie. Bolo to zaujímave pred 3 rokmi, ale teraz mi to pripadá len ako niečo symbolicke. Sem-tam nejaký Gang race, a to je asi tak všetko.

Baseball: Je tu spousty novinek že? chtěl bys to vrátit ?

S100: No to hej. Samozrejme, že by som to chcel vrátiť. Ale aj to by časom prestalo baviť. Radšej nech sa SP pravidelne mení, než by mala zamrznúť a postupne vymrieť.

Baseball: Také si myslím, většina hráčů je opačného názoru.
Baseball: Viděl si tu teď nějaké hráče které si pamatuješ ? Nebo už žádné?

S100: Samozrejme, že hej. Aj keď ich už nie je vela, tak ich nebudem všetkých vymenovávať, lebo ešte by som na niekoho zabudol. Ale áno, stretol som takých, a čo som bol prekvapený, tak si pamätajú aj oni mňa. Smile

Baseball: Měl si někdy nějaký Ban ?

S100: Za antireklamu. Ale okrem toho som v 2010 dostal jeden (myslím že) od Rocketa. Ničil som akciu. Teda, snáď to bol ban a nie kick. Vážne, už je to tak dávno že si poriadne napamätám. Alebo reklamu? Neviem, proste ma to automaticky zabanovalo za niečo čo som nespravil.

Baseball: Je nějaký z tvých známích ze začátků teď v AdminTeamu ?

S100: Zo začiatku myslíš 2010? Lebo ak áno, tak jediný ktorým som si istý je ATomas. :D

Baseball: To je jistě nikdo nečekal Nemůžu
Baseball: Dáme rychlovky
Baseball: Spánek nebo PC ?
S100: PC
Baseball: Den nebo Noc
S100: Deň
Baseball: Oběd nebo snídaně
S100: Oboje :D
Baseball: Přátelé v životě nebo přátelě na SuperPařbě ?
S100: Priatelia v živote
Baseball: Léto nebo Zima ?
S100: Leto

Baseball: Máš nějaký vzkaz pro čtenáře?
S100: Prepáčte, že už nie som taký vtipný ako kedysi. Tiež mi to chýba. A v prípade, že tento odkaz čítate po tom ako ste si všetko prešli a nepreskočili to, tak ďakujem za pozornosť.
Baseball: Moc ti děkuji že jsi byl ochoten udělat rozhovor, přeji spoustu další dní na SP.
S100: Tiež ďakujem, že si bol ochotný so mnou tento rozhovor spraviť. Taktiež prajem vela premrhaného času na SP. :D
Zacek
Velmi zajímavý a přehledný rozhovor. Jako ''Žurnalistu'' tě převelice chválím za tvou práci! jentak dál, co víš třeba to spolu někdy spáchnem my. :D

S100 škoda, že tu zas tak dlouho nehraju a nepoznal jsem podle rozhovoru fajn hráče. Smile
HeWhoMustNotBeNamed
Stovečka super týpek, nevím jestli i ex kolega? To nevím jestli jsem měl ještě v tý době práva, kdy jsi je dostal Ty.
Každopádně pěkný rozhovor. Palec nahoru
AlinoLEk
Super rozhovor! Smile
Baseball
Citácia
Pixel napsal:

Stovečka super týpek, nevím jestli i ex kolega? To nevím jestli jsem měl ještě v tý době práva, kdy jsi je dostal Ty.
Každopádně pěkný rozhovor. Palec nahoru


Díky, važím si toho.

ZacekDan kdo ví ;)
IcE__
Pekný rozhovor určite pobavil :/
Yamatino108
Zaujímavý a pekný rozhovor.Ohladne hráča,tak toho som česť spoznať nemal,kedže v tej dobe som ešte určite nehral.Len tak dalej Baseball.
Baseball
Děkuji,
omlouvám se za tu barvenost při novém webu to není nějak moc vidět.
RuliiKkO
Pěknej rozhovor , fájn počteníčko no a jak psal ŤumííK' těšíme se na další Smile
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
HanyS
Dobré to je *COOOOL*
Baseball
Citácia
Tumik napsal:

Koukám, že jsem tenkrát nekomentoval. :D Máš pravdu, že se změnou webu ta barva není nejlepší, ale obsahově jsi to zase vynahradil. Hráč strašně v pohodě, jak už jsem mu dříve psal na vizitku.
Jinak už dlouho nebyl nový rozhovor, tak se celkem těším na další.


Už makám na dalším ale vybrana osoba nemá moc času. Doufám ze dnes bude. Smile nebudu prozrazovat o koho se jedna Smile
Upravil Baseball dňa 14.12.2014 13:29
RockeR
Dobrý rozhovor, konečně vidim někoho pořádnýho ze starých dob Smile

S100 týpek ze starých dob, já si tě dobře pamatuju docela dost jsme spolu psali a delali hovadiny :D Asi uz nepamatujes, byli jsme spolu v gangu Blood Racers a bylo toho horzně moc, je to už doba, škoda že nehraješ aktivně, takový hráči jako ty na SP chybí.

Jinak Baseballe, hodně úspěchu při dalších rozhovorech *Tu sem*
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=8583

KLIK NA OBRÁZKY K VIZITKÁM *gp*

i.imgur.com/GN5zH7F.jpg
Teczka83
Tak tenhle rozhovor je super. A S100 si pamatuju právě ze svých začátků. Dost jsme spolu hráli. A mám pocit že jsme jedno období byly spolu v AT. Ale zdá se mi, že co hrál naposledy, tak se hodně změnil
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
14 Hlasov
48%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasov
14%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasov
21%
Ne
4 Hlasov
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
3%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 14